• PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/6239061

Продавець-консультант, касир-офіціант, 15 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Місто:
Івано-Франківськ

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Асистент вчителя

з 10.2022 по 03.2023 (5 місяців)
Рудниківський ліцей, Івано-Франківськ (Освіта, наука)

Допомагала вчителю з підготовкою уроків та виконанням інших обов’язків. Співпрацювала з учнями та допомагала їм з усіма питаннями. Забезпечувала порядок і дисципліну класі.
Навички та компетенції:
Висока організованість та вміння працювати в команді.
Вміння ефективно спілкуватися з учнями та колегами.

Офіціант, касир

з 09.2021 по 08.2022 (11 місяців)
Бабин Бограч, Буковель (Готельно-ресторанний бізнес)

Високі комунікативні навички та вміння працювати з клієнтами. Вміння ефективно узгоджувати багато завдань одночасно. Маю досвід роботи з касовими операціями та фіскальними документами.
Забезпечувала високий якісне обслуговування клієнтів ресторану, забезпечувала, щоб їхні запити були виконані вчасно та професійно.
Працювала в команді з кухні та іншими працівниками ресторан, щоб забезпечити високу якісне обслуговування клієнтів та досягнення визначених цілей. Допомагала вирішення проблем та підтримувала позитивний настрій в колективі.

Освіта

Коломийський педагогічний коледж

Образотворче мистецтво, Коломия
Незакінчена вища, з 2016 по 2020 (3 роки 9 місяців)

Здобула нові знання та вміння у цій сфері

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: