Резюме від 14 листопада 2018

Гончук Виктор

Комерческий директор, нач. от. сбыта

Повна зайнятість.

Вік:
46 років
Місто:
Рівне

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Резюме
Гончук Віктор Ярославович
Дата народження: 05.11.1972 року.
Сімейний стан : одружений, є донька.
Місце проживання: м.Рівне, житлом забезпечений.
Конт.тел.: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Освіта: вища математична, закінчив Київський університет ім..Т.Г.Шевченка, механіко-математичний факультет у 1995 році.

Мета пошуку роботи: бажаю віднайти робоче місце у збутовій діяльності на посаду начальника відділу збуту, комерційного директора з метою самореалізації та роботи на перспективу.

Досвіт роботи та досягнення:
1995-1997 рр. – ВАТ „Оржівський ДОК” інженер з програмного забезпечення, робота в фінансовому відділі підприємства. Постановка бухгалтерського та фінансового програмного забезпечення. Допомога в розробці бізнес-планів. Аналітика ЗЕД.
1997-2007 рр. – МП ТОВ „Олісма” (фірма виробник корпусних меблів, лідер Рівненського ринку) – менеджер з програмного забезпечення, з 2002р. начальник відділу управління торговою мережею фірми. Створення на фірмі дійового відділу збуту, власних відокремлених салонів у м.Рівне та м.Київ, мережі дилерів по Україні. Участь у формуванні стратегій розвитку фірми, добір персоналу, розробка мотиваційних схем, опис процедур та процесів роботи відділів.
2008-по даний час – ТОВ „РВ Профі” (один з лідерів в Україні по поставках обладнання для автомийного бізнесу і автохімії) – виконавчий директор. Відновлення діяльності Рівненської філії, пожвавлення збуту продукції та надання послуг з сервісу. Повна відповідальність за ведення господарської діяльності по фірмі. Ведення зовнішньоекономічної діяльності( імпорт обладнання та авто хімії). Створення дилерської мережі по Західному регіону.

Знання ПК : на рівні досвідченого користувача.

Особисті якості: порядний, трудолюбивий, поміркований, комунікабельний, вмію самостійно приймати рішення та нести за них відповідальність, маю бажання постійного самовдосконалення.

Хоббі: полювання, відпочинок на природі, наявність водійських прав кат. А.В. та власного авто.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: