Катерина
Менеджер з продажу
- Місто:
- Івано-Франківськ
Контактна інформація
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/7986297/
Досвід роботи
Продавець-консультант
з 01.2020 по нині
(6 років 9 місяців)
Ельдорадо (Роздрібна торгівля)
Освіта
ІФНТУНГ
Документознавство та інформаційна діяльність, Івано-Франківськ
Вища, з 2017 по 2022 (5 років)
Схожі кандидати
-
Менеджер з продажу
Івано-Франківськ, Дистанційно -
Менеджер з продажу
30000 грн, Івано-Франківськ -
Менеджер інтернет-магазину
20000 грн, Івано-Франківськ, Дистанційно -
Менеджер з продажу
40000 грн, Івано-Франківськ, Дистанційно -
Менеджер з продажу
25000 грн, Івано-Франківськ, Буковель, Дистанційно -
Менеджер з продажу
Івано-Франківськ