Резюме від 2 червня 2023PRO

Руслан

Фахівець з організації майнової та особистої безпеки, начальник охорони

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Вік:
49 років
Місто проживання:
Кременчук
Готовий працювати:
Дніпро, Запоріжжя, Інші країни, Київ, Кременчук, Львів, Полтава

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Фахівець із економічної безпекиї, відділу економічної безпеки.

з 03.2020 по 12.2020 (9 місяців)
Агропромхолдинг "Астарта-Київ" ТОВ ІПК "Полтавазернопродукт"., Глобино (Сільське господарство, агробізнес)

Контроль за несенням служби працівників охорони на постах. Контроль за збереженням ТМЦ (посівний матеріал, ЗЗР та інше) під час переміщення його за маршрутом "склад-поле" , складського зберігання ( склади, елеватори), а також залучення ТМЦ ( обладнання, запасні частини та інше ) у виробництво. Участь у роботі планових, позапланових інвентаризаційних комісій.Контроль за місцем знаходження транспортних засобів підприємства, дотриманням швидкістного режиму, витратою палива шляхом використання систем GPS моніторингу "Dozor". Виявлення та реагування на випадки зливу палива як із сільгосптехніки ( під час виконання робіт в полі ) так і автотранспорту підприємства. Проведення різноманітних заходів, щодо недопущення розкрадань ТМЦ підприємства ( брав безпосередню участь в проведенні службових перевірок, та з"ясувань обставин за фактом порушень службової дисципліни та розкрадань ТМЦ). Взаємодія з терито-ріальними ОВС. Робота з забезпечення кадрової безпеки, перевірка кандидатів при працевлаштуванні.

Фахівець з організації майнової та особистої безпеки

з 06.2012 по 06.2019 (7 років)
ТОВ " ЄРИСТІВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ", Горишні Плавні (Гірнича промисловість)

Контроль (гласний та негласний) за несенням служби працівників охорони на постах охорони, та працівників ГШР (групи швидкого реагування). Виявлення спроб здійснення крадіжок ТМЦ з охороняємої території працівниками підпримства, підрядних організацій, або випадків змови перелічених працівників з працівниками охорони. Контроль за переміщенням ТМЦ через пости охорони. Участь у роботі інвентаризаційних комісій при проведенні планових та не планових перевірок по зберіганню, обліку, списанню та наявність залишків ТМЦ. Контроль за переміщенням та використанням транспортних засобів підприємства ( понад 120 одиниць легкового та 100 вантажного транспорту ), недопущення зливів палива з баків шляхом проведення аналітичної роботи з позашляховими листами та данними системи GPS моніторингу "Wialon". Проведення мироприємств по недопущення зливів палива з цистерн паливозаправників ( опломбування, проведенняя раптових промірювань, контрольних проливів та інше). Розробка документів від табеля поста охорони, положень в посадових інструкціях працівників підприємства до політики ВОР підприємства, які направленні на забезпечення збереження ТМЦ. Проведення гласних мироприємств ( виставлення додаткових постів охорони, виконання робіт по захисту, укріпленню території і ще багато інших ) та негласних мироприємств ( нічні спостереження, засідки, встановлення відеоапаратури і ще багато інших ) щодо недопущення розкрадань. Взаємодія з територіальними ОВС. Робота з забезпечення кадрової безпеки серед працівників підприємства. Робота з системою охоронного відеоспостереження ( реагування на всі позаштатні випадки) та СКУД ( доступ працівників до відповідних охороняємих зон та інше ).


Освіта

Київський національний університет внутрішніх справ України

Правознавство, Юрист, Київ
Вища, з 2003 по 2008 (5 років)

Диплом спеціаліста, заочна форма навчання

Лохвицький технікум харчової промисловості

Механік з експлуатації та ремонту обладнання харчових виробництв., Червонозаводське
Середня спеціальна, з 1989 по 1993 (4 роки)

Денна форма навчання.


Додаткова освіта та сертифікати

Численні семінари пов'язані з організацією безпеки підприємства. м. Київ

Протягом роботи на вказаних посадах


Знання і навички

MS Office Користувач ПК 1С:Підприємство Водіння авто База даних Володіння зброєю Відеоспостереження Охорона підприємства

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Польська — вище середнього

Рекомендації

Химич Юрий Витальевич
Генеральный директор, ООО "Белановский ГОК", Ferrexpo, +380 38 053 48 74


Додаткова інформація

Пенсіонер МВС за вислугою років (пропрацював на оперативних посадах). Вмію організовувати роботу із забезпечення збереження ТМЦ " з нуля " ( як приклад : організація роботи охорони ТОВ " Єристівський ГЗК ", де у величезної території немає й не було огородження, а чисельність працівників підприємства + підрядних організацій досягало до 3к). Вмію і неодноразово розробляв інструкції, положення, політику ВОР та стандартні операційні процедури, щодо правил дотримання майнової безпеки підприємства.Вмію та розумію як проводити ( проводять) ОРМ, при цьому для фіксації протиправних діянь можу використовувати найпростіші та найдоступніші дозволені технічні засоби. Не боюся самостійно приймати рішення та брати на себе відповіда-льність.Здатний навчати та навчатися, а також інструктувати працівників задіяних у охоронних заходах. Як колишній оперативний співробітник готовий до роботи з роз'їзним характером (у відрядженнях), а також поза зоною "комфорту".
Маю власний автомобіль і готовий використовувати його в роботі. Водійський стаж понад 13 років (посвідчення водія категорії B; C; D). Пунктуальний. Без " професійних, хронічних" шкідливих звичок. :)


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: