- Файл
Віра
Бухгалтер
- Розглядає посади:
- Бухгалтер, Головний бухгалтер, Заступник головного бухгалтера
- Місто:
- Львів
Контактна інформація
Шукач вказав телефон .
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/8458428/
Завантажений файл
Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.
Дата народження: 28.08.1983р.
Адреса: м. Львів
Контакти: тел: [
Освіта: 1998-2000рр.-Львівський економічний ліцей
2000-2003рр. – базова вища, Львівський банківський інститут, економічний факультет, спеціальність „Облік і аудит"
2003-2004рр.- диплом спеціаліста, Львівський банківський інститут, економічний факультет, спеціальність „Облік і аудит".
Досвід роботи:
05.10.2021- по даний час – ТзОВ «ІНБО» загальна система, ПДВ (оптова та роздрібна торгівля непродовольчими товарами, імпорт, послуги нерезидентів, банківські короткотермінові та довгострокові кредити), головний бухгалтер. Паралельно веду ФОП на 3 групі 5% і на 2 групі ЄП (послуги перевезення, оптова та роздрібна торгівля непродовольчими товарами), відкриття, закриття ФОП, робота з банками, нотаріусами, юристами, електронний кабінет, Me.Doc тощо.
03.2018- 03.05.2022 - філія «Перспектив» ПрАТ «Зернопродукт МХП» , ПАФ «Незалежність» (група компаній МХП) (с/г виробництво, тваринництво, елеватор), головний бухгалтер за сумісництвом, в підпорядкуванні 10 працівників бухгалтерії; контроль, аналіз, здача звітності; проходження податкових та аудиторських перевірок; налагодження і впровадження обліку для елеватора; проведення оптимізації роботи підприємства (припинення діяльності юр.особи шляхом приєднання до іншого підприємства); впровадження оптимізації роботи бухгалтерської служби шляхом автоматизації виробничих процесів (впровадження АРМ агронома, АРМ комірника, GPS-навігація) тощо.
08.2013- 03.05.2022 - ТзОВ «Агрокультура-Захід» (група компаній Agrokultura) переведена на ТзОВ «Захід-Агро МХП» (група компаній МХП) у зв’язку зі зміною власників (с/г виробництво, 2 елеватори), заступник головного бухгалтера за основним місцем праці, в підпорядкуванні 12 працівників бухгалтерії, 13 працівників складів; контроль, аналіз, здача звітності; проходження податкових та аудиторських перевірок; налагодження і впровадження 1С для елеватора; участь у проведенні оптимізації роботи підприємства (припинення діяльності юр.осіб шляхом приєднання до основного підприємства); впровадження оптимізації роботи бухгалтерської служби шляхом автоматизації виробничих процесів ( впровадження АРМ агронома, АРМ комірника, GPS-навігація) тощо.
05.2010-07.2013 - філія ТзОВ «ЄФ-Пласт» у м. Львові (виробництво та оптова торгівля метало-пластиковою продукцією і комплектуючими до неї), провідний економіст з фінансової роботи; основні обов’язки: облік та аналіз господарської діяльності філії (обробка та виписка первинних документів, облік розрахунків з контрагентами; складання реєстру ПДВ; облік і списання ТМЦ, формування звітів для аналізу), фінансове планування бюджету, погодження та контроль платежів, оптимізація витрат підрозділу, підготовка управлінської звітності, проведення інвентаризацій тощо.
10.07.2008- 2010р. - бухгалтер ТзОВ «ЛК Юкрейн Груп» (група компаній Lendkom, згодом Agrokultura, потім МХП) (с/г виробництво, елеватор, імпорт, експорт): перевірка та проведення первинних документів: обробка і виписка податкових, прихідних, розхідних накладних; накладних на повернення; актів, рахунків тощо, визначення їх відповідності вимогам нормативно-правової документації; робота з контрагентами по дебіторській і кредиторській заборгованості, звірка з контрагентами; модернізація ОЗ; складання реєстру ПДВ; облік і списання ТМЦ: МШП, паливо-мастильних матеріалів, міндобрив, запчастин, будматеріалів, спецодягу тощо; відображення в обліку результатів інвентаризацій і ін.
2006-2008рр. - ТзОВ «Ельдорадо-Захід» (оптова та роздрібна торгівля побутовою технікою), бухгалтер по товару у програмах 1С 7.7. та SAP 5.0 (облік і контроль руху ТМЦ по західному підрозділу, проведення інвентаризацій тощо), згодом бухгалтер-куратор західного регіону (в підпорядкуванні 9 магазинів) у програмі SAP 5.0 і 1С 7.7: банківські виписки, первинні документи: прихідні, розхідні, податкові накладні; акти звірки, зарплата, облік і аналіз витрат (щотижневі звіти основному підприємству); звіти по ЕККА; внутрішня звітність: звіти комісіонера і ін.
2004-2006рр.-бухгалтер АТВТ «Спортек» (оптова та роздрібна торгівля спорттоварами): облік первинної документації (прихід, розхід, повернення, переміщення), облік банківських та касових операцій, авансові звіти, робота в системі клієнт-банк, ведення приватних підприємців з найманими працівниками; нарахування зарплати, звітність у фонди; внутрішня звітність;
2003-2004рр.-лаборант кафедри природничо-математичної освіти ЛОІППО;
Додаткова інформація: знання офісної техніки (міні АТС, принтер, сканер, копір, факс), у 2010р. - Центр сертифікованого навчання ТОВ "Комплекс" -Бухгалтерські курси, у 2017р. тренінг «Емоційний інтелект»; 2017р. Тренінг «Управління змінами»; 2017р. Тренінг «Управління проектами»; 2017р. професійний курс «Microsoft EXCEL», 2017р. проходила навчання з управлінського обліку CIPA (Фінансова академія «Актив»), 06.2018р.-01.2019р. та 10.2019-04.2021 курси англійської. Постійний моніторинг змін законодавства, навчання та підвищення кваліфікації на професійній бухгалтерській онлайн платформі 7eminar.com.
Знання ПК: 1С 7.7, 1С 8, 1С ІН-АГРО, 1С УТП; BAS; SAP 5.0; Oracle; MS Word; MS Excel; Abbyy FineReader; Internet Explorer; Outlook Express; Клієнт-банк; Me.Doc тощо
Знання мов: українська-рідна; польська , французька та англійська (на рівні початківця).
Особисті якості: бажання працювати та навчатись; енергійність; уважність; аналітичне мислення; комунікабельність, відповідальність; наполегливість; пунктуальність; працьовитість; впевненість в собі; вміння працювати в команді.
Схожі кандидати
-
Бухгалтер
Львів -
Бухгалтер
Львів -
Бухгалтер
Львів -
Помічник бухгалтера
Львів -
Бухгалтер
Львів -
Бухгалтер
Львів