Сєрж

CMO, директор з маркетингу

Розглядає посади:
CMO, директор з маркетингу, Marketing manager
Вид зайнятості:
повна
Вік:
43 роки
Місто проживання:
Київ
Готовий працювати:
Інші країни, Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту, Facebook, Instagram та LinkedIn.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Chief Marketing Officer

з 11.2025 по нині (10 місяців)
Health24, Київ (IT)

Аналітика Ринку та визначення сильних/слабких сторін Н24
✓ Упаковка робочого Продукту та представлення його на В2В Ринку
✓ Підтримка маркетингом виходу оновлення MIC для приватної медицини
✓ Запуск масштабних РК на користування та скачування АРР Health24
(Мобільного застосунку, всього 1,25МЛН завантажень )
✓ Узгодженість активностей у всіх каналах комунікації
✓ Створення та запуск нових каналів комунікації (YouTube, Instagram + Tik-Tok)
✓ Формування бюджету у розрізі напрямів: В2В, Digital, Brand, SMM ,PR
✓ Створення та лідерство Командою маркетингу: мотивація та навчання
✓ Погодження та виконання планів на перше півріччя 2026

Chief Marketing Officer

з 11.2024 по 10.2025 (1 рік)
Helsi, Київ (IT)

Налаштування та систематизація всіх процесів в маркетингу.
Якісний аналіз та перезавантаження всіх інструментів комунікації (близько 45 МЛН Push сповіщень та 5 МЛН SMS повідомлень в місяць). Створення нових каналів просування (в основному Digital) та їх масштабування. Корекція стратегії та її повна імплементація.
Зміна вектору розвитку в Digital, редизайн сайту для В2В сегменту.
Перепакування роботи з клініками-партнерами. Лідування та проведення дослідження по цільовим аудиторіям.
Фокус на партнерства, інтеграції та спільні проекти з іншими масштабними брендами.

Виконання та перевиконання всіх затверджених KPI та показників 2025.

Лідерство та керівництво однією з найбільших маркетингових Команд на медичному Ринку (17 маркетологів).

Безліч ідей, їх реалізація та оцінка результативності. Розвиток суміжних партнерств та продуктів.

Chief Marketing Officer

з 11.2023 по 11.2024 (1 рік)
DOC.ua, Київ (IT)

Керувавання стратегічним маркетингом. Аналіз ринку та конкурентів для підвищення продажів та впровадження нових (запустили 3 нових) продуктів на ринок.
Забезпечення ефективної комунікації та співпраці з партнерами (приватні клініки, лабораторії та фармацевтичні компанії).
Досягнення зростання усвідомленості бренду та підвищення лояльності клієнтів DOC.UA через цілісну маркетингову стратегію.
В підпорядкуванні було 8 маркетологів. Лідерство та підтримка Команди.
Основне досягнення-зміна вектору росту проекту з від?ємного на прибутковий.

Директор з маркетингу

з 07.2020 по 11.2023 (3 роки 5 місяців)
TOP CLINIC DENIS, Київ (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)

Аналіз ринку та існуючих конкурентів. Розробка та впровадження комплексної маркетингової стратегії. Запуск нового БРЕНДУ з нуля, вивід на Ринок масштабної Клініки на 12000 м2. Перша приватна клініка в Україні, в якій є всі медичні послуги на одній локації. Наразі клініка працює на повну потужність, відкрились рік тому в липні 2022 р. Побудова цілостного Продукту в медицині з перевагами та фішками від наповнення послугами до зовнішнього вигляду Клініки (особисто брав участь в наповнені, плануванні, дизайні інтер?єрів, навігації тощо).
Формування Команди маркетингу з самого початку(наразі є 9 чоловік), побудова всіх бізнес-процесів та взаємодії з усіма іншими відділами -працюємо як космічний годинник.
Створення потужного сайту Denis.ua для лідогенерації (наразі маємо 260 тис користувачів/міс, отримали в квітні 2023 понад 12 тис дзвінків та виконали план по виручці). Повний цикл розробки сайту, від написання ТЗ, вибору підрядників та запуску в цей великий світ. На сьогодні сайт є одним з самих прогресивних та сучасних на ринку приватної медицини України.
Запуск SMM просування з принципово іншим баченням, ніж інші гравці Ринку та отримання 14% лідів через SMM канали (Fb, Instagram, TikTok, Googl Business).
Задумка, створення та налагодження повного циклу фото та відеопродакшену своєю командою in-House, завдяки чому видаємо 2-3 нових відео в тиждень з професійним контентом та якісним монтажем.
Запустили медичний YouTube канал клініки з нуля, сформували його наповнення та маємо чудові результати (45 тис переглядів відеоролика по гінекології з органіки). Взаємодія з іншими відділами компанії для досягнення загальних цілей.
Менторство і наставництво для колег.

Директор з маркетингу

з 08.2017 по 08.2020 (3 роки)
Клініка Вихідного Дня, Київ (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)

Дуже коротко про мою роботу: Пропрацював рівно три роки в Компанії від дзвоника до дзвоника. Прийшов єдиним маркетологом-пішов коли стало 9 співробітників в команді. Прийшов 28 співробітником Клініки-пішов коли стало 142 людині. Було 240м2-стало 1270м2 Було 6 кабінетів прийому-стало 32 + відкрили операційний блок та новий філіал Клініки. Обсяг виручки зріс у 6 разів. Пацієнтопотік зріс у 5 разів з моменту приходу маркетингу. Побудова та запуск всіх процесів з нуля до використання в повному обсязі. Налагодження всіх бізнес-процесів, пов?язаних з лідогенерацією та продажем медичних послуг.
• Google AdWords
• Facebook ADS
• Контекстна реклама
• Просування сайту
• Google Analytics
• SMM
• Офлайн-Маркетинг
• Розвиток бренду

Директор з розвитку

з 08.2014 по 04.2016 (1 рік 9 місяців)
Ukrainian E-Commerce Expert, Київ (Маркетинг, реклама, PR)

Розвиток продуктів компанії. Організація та проведення одного з найбільших заходів для інтернет-торгівлі в НСК Олімпійському, м.Київ E-Commerce Congress за участю власників та ТОПів найбільших інтернет-магазинів та компаній з доставки. Генерування нових ідей та їх успішна реалізація в команді.

Продакт менеджер з інтернет-логістики

з 06.2010 по 08.2014 (4 роки 3 місяці)
Нова пошта, ТОВ, Київ (Транспорт, логістика)

Пропрацював в Новій пошті 4 роки від керівника одного з вантажних відділень до Продакт-менеджера з інтернет-логістики у відділі маркетингу. Найбільша моя гордість-це вивід на Ринок України основного Продукту-Доставка з післясплатою(рос наложенный платеж). Підключав до співробітництва найбільші інтернет-магазини: Rozetka, Алло, Модна Каста, Мобілочка, LeButik, Yakaboo та інші. Було дуже багато ідей та їх успішних реалізацій. Прийшов в Нову Пошту коли було 170 відділень, пішов коли було вже 2700+

Освіта

Бізнес-школа МІМ Київ

PMD Marketing, Київ
Вища, з 2012 по 2013 (1 рік)

Національний Авіаційний Університет

Факультет електроніки, Київ
Вища, з 2000 по 2006 (6 років)

Інженер-розробник медичного обладнання

Додаткова освіта та сертифікати

2025 рік, 7 місяців

2015, 9 місяців

2019, 3 роки

Знання і навички

  • Стратегічний маркетинг
  • Digitals
  • Комунікабельність
  • Управління командою
  • Performance marketing
  • Управління репутацією бренду
  • Антикризове управління

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Англійська — вище середнього

Рекомендації

Денис Татаркін

Денис Татаркін

CEO & co-founder, TOP Clinic DENIS

Контактні дані приховані

Додаткова інформація

Проактивна людина, полюбляю багато читати, до війни багато подорожували всією сім’єю (маю двох дітей 15 та 10 років). Реалізував мрію дитинства -купив собі ексклюзивне авто, яких менше 10 в Україні. Дружній та комунікабельний, маю чисту бізнес-історію та прозору репутацію.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: