• 11 апреля 2018
  • 1150
  • 1

Кіберполіція шукає в штат 17 «білих» хакерів

Вакансії відкриті у Києві, Львові, Харкові та Миколаєві. Зарплати фахівцям обіцяють від 25000 до 50000 гривень.

 

10 квітня департамент кіберполіції оголосив конкурс на посади інспекторів кіберполіції з функціями спецагентів. Шукають 17 фахівців з хорошими знаннями в теорії кібербезпеки та практичними навичками етичного хакінгу.

 

Кандидати, у яких є сертифікати SANS GIAC Certified Intrusion Analyst (GCIA), Offensive Security Certified Professional, EC-Council Certified Security Analyst (ECSA) або подібні, можуть не проходити кваліфікаційні тести під час співбесіди. На інших чекає професійне випробування. 

Документи приймають до 20 квітня. Подати заявку на участь в конкурсі можна онлайн на сайті Нацполіціі. Там розписані й усі вимоги до кандидатів, йграфік тестувань. Адже окрім кваліфікаційного випробування, кандидати будуть здавати фізичні та психологічні тести.


Читайте також

Українське ФБР шукає детективів

1 комментарий

Александр Витер 08.05.2019, 15:31
Цитата №1: "Шукають 17 фахівців з хорошими знаннями в теорії кібербезпеки та практичними навичками етичного хакінгу."
Цитата №2: "кандидати будуть здавати фізичні та психологічні тести."

То есть, нужно быть не только умным, но еще и сильным, ловким и выносливым. Мне кажется, киберполиция слишком уж сжимает рамки, так как в данной сфере предпочтительнее было бы брать узких специалистов: хороших инфобезопасников, вне зависимости от их физ.подготовки и тех, кто в физическом мире будет ловить киберпреступников (вот тут уже имеют значение физические параметры человека, но почти не играют роли технические навыки).

Чтобы оставить комментарий, нужно войти.