Свидетельства об уплате единого налога за 2011 год действительны до 1 июня 2012 года

04.01.2012
Свидетельства об уплате единого налога за 2011 год действительны до 1 июня 2012 года
Согласно новому Закону об упрощенной системе налогообложения, срок действия свидетельств об уплате единого налога, выданных в 2011 году продлевается до 1 июня 2012.

С 2012 года вступил в силу новый Закон №4014-VI от 4 ноября 2011 об упрощенной системе налогообложения http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4014-17.


До когда действительно свидетельство 2011 года?

В соответствии с разделом II, пунктом 5, абзац «а» переходных положений Закону свидетельства об уплате единого налога за 2011 год действительны до 1 июня 2012 года.
 
Цитата (разд.II, пункт 5а):

а) видані свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку на 2011 рік відповідно до Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» (727/98) та розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян» (13-92) є дійсними до отримання свідоцтва платника єдиного податку, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року.



Заявление про выбор упрощенной системы налогообложения с 1 января 2012 года необходимо подать до 25 января 2012 года.

В соответствии с разделом II, пунктом 5, абзац «г» переходных положений Закона об упрощенной системе налогообложения, для продолжения деятельности на едином налоге с 1 января 2012 года, субъект хозяйственной деятельности должен подать заявление до 25 января 2012 года.
 
Цитата (разд.II, пункт 5г):

г) суб'єкти господарювання, які були платниками єдиного податку відповідно до Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» (727/98) або фіксованого податку відповідно дорозділу IV Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян» (13-92), а також юридичні і фізичні особи-підприємці, які були платниками інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом України (2755-17), та прийняли рішення з 1 січня 2012 року перейти на спрощену систему оподаткування відповідно до норм цього Закону і відповідають вимогам статті 291 Податкового кодексу України (2755-17), подають відповідну заяву не пізніше 25 січня 2012 року... 


Додати коментар

Щоб додати коментар потрібно увійти.
Залишити коментар