У вакансіях з'явилася геолокація — тепер ви можете знаходити роботу ближче до дому!

Резюме від 18 червня 2018 PRO

Холод Наталія Іванівна

Фінансовий аналітик

Повна зайнятість.

Дата народження:
29 грудня 1967 (50 років)
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Менеджер, Фінасовий аналітик

з 11.2014 по 12.2014 (1 місяць)
Фінансовий сектор, Банки, Київ (банк)

ПРОФІЛЬ РЕЗЮМЕ
Мій основний досвід роботи - банківський сектор, зосереджений у корпоративному бізнесі, фінансовому менеджменті та управлінні змінами.
10 + років в фінансовому менеджменті та корпоративних фінансах всіх сегментів,
5 + років в управління проектами, організації бізнес-процесів, їх реінжинірінгу,
9 років в кореспондентських відносинах та фінансовому аналізі з багатосторонніми / міжнародними фінансовими інститутами.

КЛЮЧОВІ КВАЛІФІКАЦІЇ
1. Старший експерт банківського сектору з понад 20-річним досвідом в області корпоративної банківської справи, формулювання та реалізації програм інституційної реструктуризації і розвитку в Україні. Досвід експерта у корпоративній банківській справі накопичувався протягом більш ніж двох десятиліть надання фінансових послуг, співпраця з великими корпоративними клієнтами, клієнтами середнього корпоративного бізнесу, СМБ, а також з клієнтами роздрібного сектору. Старша посада з адміністративною відповідальністю за кредитний портфель протягом 3 років.
2. Доведений досвід у формулюванні та розгортанні програм інституційних змін у банках України. Відмінні професійні навички в оптимізації бізнес-процесів і реінжинірингу, фінансовому менеджменті, стратегічному плануванні, бізнес-плануванні, організаційному аналізі та проектуванні, розвитку продуктового ряду і маркетинговому просуванні. Менеджер проекту Райффайзен Банку Аваль, формулювання та впровадження нових процесів і процедур для внутрішніх комунікацій, управління персоналом, управління документами, а також прийняття рішень на рівні Правління.
3. Розвиток та реалізація стратегії, націленої на розвивання корпоративного бізнесу, а також загальне керівництво і нагляд за стратегічним планом та корпоративним планом маркетингу, орієнтованими на сектор страхування. Значний послужний список у структуруванні та управлінні командами і бізнес-напрямками в українських банках, забезпеченні управління та контролю бізнес-процесів банку, у т.ч. нагляді за мережею філій та нарощуванню потенціалу команд корпоративних продажів. Досвід на всіх керівних посадах складає 9 років.
4. Управління ризиками: кредитний та інвестиційний процес; розвиток кредитної політики, методологія галузевої концентрації кредитних ризиків, методологія оцінки фінансового стану банку/підприємства; управління ризиками портфелю; аналіз кредитного портфелю, оцінка якості обслуговування боргу, банківські резерви для відшкодування можливих втрат за активними операціями; аналіз фінансової стійкості; реалізація стратегії управління, як максимізації прибутку (управління GAP, дюрацією, відкритої валютної позицією) та зосередження на мінімізації ризиків (фіксація спреду, імунізація балансу, закрита валютна позиція); управління ліквідністю; лімітування валютної позиції.
5. Досвід корпоративного кредитування накопичений за 15 років, у т.ч. структурне фінансування під страхове покриття експортних кредитних агентств, реалізація кредитних ліній ЄБРР у банках.
Навички підтверджені в LinkedIn ®

Менеджер з продажу (Департамент корпоративного бізнесу) у Маржинальному Банку

з 06.2013 по 09.2014 (1 рік 3 місяці)
ПАТ “МАРФІН БАНК”, Київ (Фінансовий сектор, Банк)

(Сегмент - Ринок великого корпоративного бізнесу, Середній ринок, МСБ клієнти)
* Визначення нових можливостей продажів.
* Формування, розвиток та підтримка відносин з корпоративними клієнтами.
* Бізнес-аналіз, структурування угод, реструктуризація кредитів, претензійно-позовна робота з проблемною заборгованістю клієнтів великого корпоративного бізнесу та судові позови проти них.
* Аналіз фінансової та др.документації клієнтів, підготовка кредитних заявок.
* Продажі банківських продуктів та сервісів корпоративним клієнтам: РКО, депозити, кредитні лінії, овердрафти, факторингове обслуговування, документарні гарантії, еквайринг, зарплатні проекти та ін.
* Презентація кредитних пропозицій Кредитному комітету, Міжнародного кредитному комітету.
* Формування та розвиток комунікацій з др.підрозділами Банку (Ризик-менеджмент, Юридичний департамент, Департамент судових процесів та ін.), координація їх взаємодії для максимальної прибутковості бізнесу банку та мінімізації ризиків, що виникають по операціях клієнтів.
* Організація роботи відділу корпоративного бізнесу, виконання обов'язків начальника.

Департамент по роботи з VIP-клієнтами. Головний кредитний аналітик

з 04.2012 по 09.2012 (5 місяців)
АТ «ТАСкомбанк», Київ (Фінансовий сектор, Банк)

(Сегмент - VIP-клієнти)
* Аналіз бізнес-плану, проекту позичальника / принципала, інвестиційного плану.
* Аналіз фінансової звітності (Форма №1, Ф№2, Ф№3, ін.) та управлінської звітності, аналіз фінансового стану, кредитоспроможності клієнтів / групи пов'язаних компаній.
* Аналіз інформації про клієнта / групу компаній для управління кредитним ризиком та ризиком ліквідності забезпечення, вивчення факторів діяльності клієнта: економічних, виробничих, фінансових, маркетингових.
* Підготовка комерційної пропозиції клієнту / групі пов'язаних компаній.
* Структурування угоди (транзакції), фінансове моделювання, в т.ч. побудова моделей грошових потоків (cash flow), стрес-тестування фінансової стійкості до МСФЗ.
* Підготовка кредитного висновку для презентації Кредитній Раді Банку.

Менеджер проекту

з 01.2007 по 01.2009 (2 роки)
ВАТ “Райффайзен Банк Аваль”, Київ (Фінансовий сектор, Банк)

* Формування процедур та документація щодо регулювання бізнес діяльність Виконавчого секретаріату, MBO.
* Проект «Електронний документообіг», ініційований Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ: Проведення тренінгів по корпоративним стандартам комунікації в електронних формах та по класифікації внутрішньої документації, та процедурам (організаційна структура та операційна діяльність). Навчання по використанню Lotus Notes. Організація управлінням публічних тендерів по оновленню апаратного обладнання та серверних додатків. Організаційні та адміністративні заходи складалися з інституту асистентів для структурних підрозділів Райффайзен Банку Аваль, оновлення процедур управління документами, скорочення персоналу, підвищення продуктивності та ефективності.
* Проект «Процес прийняття рішень для Правління Райффайзен Банку Аваль»: Проект щодо формалізації та оновлення процедур прийняття рішень Правлінням Райффайзен Банку Аваль. Оновлено положення та правила роботи Правління Банку, в тому числі офіційна документація та процедури. Засновано адміністративні ролі для підтримки членів Правління, та Правління.

Департамент продажів корпоративного бізнесу. Головний економіст

з 01.2006 по 12.2006 (11 місяців)
ВАТ “Райффайзен Банк Аваль”, Київ (Фінансовий сектор, Банк)

(Сегмент - Середній ринок)
Відповідальна за ідентифікацію сегменту середнього ринку, його бізнес-можливостей. Відповідальна за організацію та сприянню в управлінні Департаментом корпоративних продажів, а також формування структури Департаменту. Формування і структурування бізнес-лінії департаменту, що охоплює сегментацію клієнтської бази, делегування повноважень через регіональних директорів та основні філії, бізнес-планування (KPIs + MBO), а також створення структурних підрозділів в рамках Регіональних Дирекцій Райффайзен Банк Аваль. Зміцнення потенціалу та навчання персоналу Управлінь корпоративних продажів та Відділів кредитної підтримки.

Управління маркетингу та клієнтської політики. Заступник начальника управління

з 01.2002 по 12.2005 (3 роки 11 місяців)
АТ "КБ "Надра", Київ (Фінансовий сектор, Банк)

(Сегмент - Ринок великого корпоративного бізнесу, Середній ринок, МСБ клієнти)
Відповідальна за розвиток та реалізацію стратегії, спрямованої на розвиток бізнесу у секторах клієнтів великого корпоративного бізнесу, клієнтів середнього корпоративного бізнесу, малих і середніх підприємств, а також роздрібних клієнтів. Розвивала та контролювала впровадження корпоративного маркетингового плану, орієнтованого на страховий сектор, та керувала регіональною мережею експертів з продажу. Контролювала відокремлення та розподіл функцій фронт-офісу та бек-офісу, та керувала проведенням навчальних програм з продажів.

Міжнародний департамент. Головний економіст

з 01.1997 по 12.2001 (4 роки 11 місяців)
АТ “Промінвестбанк України", Київ (Фінансовий сектор, Банк)

(Сегмент - Ринок великого корпоративного бізнесу, МФІ та НБФУ)
* Механізм обслуговування міжнародних кредитних ліній, що залучаються під суверенні гарантії.
* Кредитні проекти, що фінансуються під страхове покриття експортних кредитних агентств, таких як COFACE, CESCE.
* Сприяння критеріям ЄБРР для МСБ Лінії: IBP (Програма інституційної побудови), SOPS (Положення стратегії та операційної політики), опис кредитного проекту.
* Фінансовий та кредитний аналіз МФІ та НБФУ, управління ризиками та ресурсами, розвиток спільних проектів.
* Аналіз бізнес-планів, кредитних заявок для Кредитного комітету.


Освіта

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана

Фінансово-економічний факультет. Спеціальність - Фінанси та кредит., Київ

Вища, з 09.1985 по 06.1989 (3 роки 9 місяців)

Міжрегіональна академія управління персоналом, Київ, Україна, 2015

Програма професійного розвитку "Фінансовий аналітик у банку"
- Фінансовий менеджмент у банку, EXCEL;
- Банківський менеджмент;
- Маркетинг у банку, клієнтська політика.
Комплексний іспит - оцінка "відмінно".
Отримано свідоцтво


Університет економіки та права "КРОК" (Корпорація Розвитку Освіти та Кадрів), Київ, Україна, 2012

Програма професійного розвитку "Фінансовий директор"
- Бухгалтерський облік / Фінансовий облік, МСФО;
- Управлінський облік і контролінг, бюджетування;
- Фінансовий менеджмент, фінансовий та економічний аналіз.
Комплексний іспит - оцінка "відмінно".
Отримано свідоцтво


Aspect School, Aspect College London, the UK, London, 2002
Англійський для бізнесу & Курс маркетингу
- General English lessons
- English for business electives
- Marketing study sessions


Додаткова освіта

 • Університет економіки та права "КРОК" (Київ, Україна) (2012)
 • Aspect School, Aspect College London, the UK, London (2002)
 • Міжрегіональна академія управління персоналом (Київ, Україна) (2015)

Професійні навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  Microsoft Word, Microsoft Windows, Microsoft PowerPoint, Microsoft Office, Microsoft Internet Explorer, Microsoft Excel, Microsoft Access, IBM Notes and Domino Social Edition, MS Outlook, Scrooge, RS-Bank-Citrix, Mac OS X, iOS 7
 • Customer Relationship Management - Управління взаємовідносинами (10 років досвіду)
  Експерт, 1 рік тому.
 • Методологія корпоратівного бізнесу (8 років досвіду)
  Експерт, 1 рік тому.
 • Performance Management - Управління продуктивністю (10 років досвіду)
  Експерт, 1 рік тому.
 • Управління проектами (10 років досвіду)
  Експерт, 1 рік тому.
 • Управління ризиками (10 років досвіду)
  Експерт, 1 рік тому.
 • Кредитний аналіз (10 років досвіду)
  Експерт, 1 рік тому.
 • Фінансовий та економічний аналіз банківської діяльності (7 років досвіду)
  Середній, 1 рік тому.

Знання мов

 • Німецька — початковий
 • Англійська — експерт

Рекомендації

 • Латипова Лариса Іванівна
  Керуючий Центральним Відділенням ПАТ "МАРФІН БАНК" в м.Київ, ПАТ "МАРФІН БАНК", +380 44 521 0373, +380 50 414 6646, LLatypova@marfinbank.ua
 • Оксана Василівна Велігурська
  Head of Retail Banking Branch-Senior Professional, PJSC "UniCredit Bank", + 380 50 548 71 31, Oksana.Veligurska@unicredit.ua
 • Тетяна Василівна Кочерева
  Адміністративний Директор, Член Правління, ЛІГА: ЗАКОН, + 380 50 359 3419, + 380 98 286 4984, tkochereva@gmail.com

Додаткова інформація

Ключові навички
Бізнес аналіз - Планування та організація - Управління проектами - Фінансовий менеджмент - MS PowerPoint - Маркетинговий аналіз - Управління командою - CRM - PMBOK - MS Excel - Корпоративні фінанси - Ризик менеджмент - IBM Notes and Domino Social Edition - Управління ресурсами - Декомпозиційний аналіз - GAP менеджмент - Проектне фінансування - Розвиток продуктового ряду - Оптимізація бізнес процесів - Кластерний аналіз - Стратегічне планування - Гнучкість мислення - Офіційна думка і прийняття рішень - Переговори та ділова комунікація - Сервісна орієнтованість - Критичне мислення - Взаємодія з людьми - Емоційний інтелект - Фінансово-економічний аналіз - Робота з проблемними активами

Особисті якості:
- Енергійна;
- Добре збалансована: об'єктивна, уважна з внутрішнім самовладанням, спостережна, системний підхід, гнучка, стресостійка, спокійна, впевнена в собі;
- Професійна та освічена;
- Лояльна та толерантна;
- Відповідальна та проактивна;
- Позитивні та ефективні комунікації: гнучка в переговорах, неконфліктна з конструктивним діалогом, лідерство, персональна точка зору, прийняття рішень в нестандартних ситуаціях;
- Добре розвинені організаторські здібності;
- Діловий етикет.

Я цікавлюся фінансовим аналізом, управлінням ризиками, включаючи управління ризиками портфелю, формування ризик моделі Банку з такими компонентами, як LGD, PD, EAD, визначення розміру кредитного ризику за активними операціями, його принципами і стандартами відповідно до МСФЗ та вимог НБУ.

Членство в професійних організаціях:
Всесвітній клуб кредитних аналітиків
Всесвітній клуб фінансових аналітиків
Глобальні фінансисти і банкіри

Public Profile & Recommendations
http://ua.linkedin.com/pub/nataliya-kholod/2b/50/3b9

Presentation
https://youtu.be/wyAbuBJ4tg4
https://youtu.be/agymrK_ah3s
https://youtu.be/4W0q-3HG0VU


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категоріях
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: