Резюме від 14 січня 2017

Земітіс Людмила

Офіс-менеджер, 4 000 грн/міс.

Повна зайнятість.

Дата народження:
24 серпня 1991 (25 років)
Місто:
Макарів


Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтесь.


Додаткова інформація

Освіта : 2008-2013 рр. - Київський національний університет культури і мистецтв, спеціальність - графічний дизайн .
Досвід роботи : з вересня 2011 року по лютий 2014 року працювала художнім керівником в місцевому Будинку культури. Займаючи цю посаду я організовувала концерти до різних свят,писала до них сценарії, підбирала репертуар для учасників , з якими виступали на оглядах художньої самодіяльності .
З грудня 2013р. по квітень 2014р. працювала менеджером по роботі з клієнтами в веб-студії, яка займалася створенням сайтів та рекламою в інтернеті. В мої обов'язки входило : пошук клієнтів, зустрічі та обговорення подальшої спільної співпраці.
З травня 2014 р. по листопад - працювала продавцем-консультантом в садовому центрі "Botanic market" . Там доглядала за рослинами та продавала їх ; консультувала клієнтів , допомагала їм обрати рослини.
Спеціальні знання та навики: ПК – MS Office, Інтернет- як упевнений користувач; українська мова (рідна), російська мова (вільно). Навики роботи з програмами Adobe Illustrator, Photoshop , InDesign ; CorelDRAW - середній рівень.
Особисті якості: комунікабельність, відповідальність, порядність, чемність , вміння працювати у команді, неконфліктність . Адекватно реагую на критику та зауваження .


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Всі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги і зарплату з вакансіями інших підприємств: