- 15014
Чому робота в офісі краще ніж фриланс
Work.ua призводить 4 переваги офісної роботи перед фрилансом.

Багато офісних працівників хоча б іноді замислюються над тим, щоб кинути все і піти на віддалену роботу. Здавалося б — що може бути краще: графік вільний, над душею ніхто не стоїть, краса! Але є й інша думка. Нею ми з вами і поділимося. Перед вами чотири причини вибрати офіс замість фрилансу.
Команда
Вдома добре, але самотньо. А ось в офісі спілкування хоч відбавляй. І це чудово не тільки для «поговорити», але й може стати в пригоді в роботі. Як то кажуть, одна голова добре, а дві — краще. Коли ви можете в режимі реального часу звернутися до колег за порадою, поставити питання і одразу отримати відповідь, уточнити те, чого ви не знаєте, вивчити те, що потрібно — це додає вам балів як фахівцю.
Так, працюючи на фрилансі, теж можна щось дізнатися, когось запитати і дочекатися відповіді. Але втрачається ефект моменту. Ідеї, що не висловлюються тут і зараз, випаровуються.
Графік
Працювати з дому насправді не так уже й просто. Коли вас не обмежують жодні часові рамки, буває дуже важко зібратися. Ви починаєте відволікатися, перемикатися на домашні питання, прокрастинувати і так далі. До того ж, замовники можуть турбувати вас і вдень, і вночі, адже ви не працюєте з 9 до 18.
В офісі ж все простіше — є графік, коли треба працювати, обідати і йти додому. Вам простіше розподілити свої завдання в ці часові відрізки. Ви знаєте, коли звільнитеся, і вам простіше розподіляти вільний час. До того ж, графік дисциплінує.
Стабільність
Як правило, на фрилансі ви сам собі господар. Тобто за пошук роботи і проектів відповідаєте теж ви. І іноді можуть траплятися простої. Тривалі простої. Які породжують паніку і тривожність. І навіть якщо зараз у вас вже є якийсь проект в роботі, постійно потрібно шукати варіанти для наступних етапів. Навіть висококласним фахівцям іноді доводиться «посумувати».
А ось на роботі в офісі такі простої малоймовірні. Вам завжди знайдуть завдання або ви самі можете пропонувати свої ідеї, і є ймовірність, що до них навіть прислухаються і візьмуться за їх здійснення.
Розвиток
На фрилансі можливий так само, як і в офісі. Але буде складніше. Якщо ви працюєте в колі колег з різних департаментів, у вас є можливість залучатися до різних завдань, цікавитися, пізнавати нове, вибирати, куди рости.
На фрилансі зробити це складніше, адже всього доведеться вчитися самотужки.
39 коментарів
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.
Это в прошлом веке мужчина сам содержал семью (потому, что объективно был другой уклад жизни).
Но в наше время у нас реальное гендерное равенство (как бы женщины это ни отрицали).
Потому, что постиндустриальный капитализм, компьютеры.. И те, кто копает или махает кувалдой зарабатывает меньше тех, кто за компом сидит (не считая упырей-капиталистов).
А женщины сидят за компом не меньше мужчин. И зарабатывают часто не меньше, а то и больше (в сфере рекламы, медиа, переводы, т.п. работ).
Но вы, почему то дискриминируете мужчин по тому, сколько они зарабатывают.
Дмитрий Бердников таки верно вам замечает, что "15к нереальний дохід для абсолютної більшості найманих працівників". То есть средняя зарплата по Украине и того меньше.
Что такое - статистика? Я понимаю, что что-то она показывает, но.. "если один ест мясо, а другой - капусту, вместе они едят голубцы".
Я работаю в сфере рекламы и на личном опыте знаю, что женщины там хорошо устроены и были случаи, когда мои коллеги-женщины получали бОльшую зарплату, на той же должности, что и я (и я не спорю - они были лучше). Так что у нас зарплаты определяются навыками, а не гендерной принадлежностью (и есть куча аналогичных, смежных специальностей, где все обстоит так же).
Насчет того, что вам смешно оттого, что "мужчина и половины не делает домашней работы." - ну так женщины сами себе работу дома придумывают (а по ходу еще и мужчине). Например, то, что для большинства женщин непорядок, в моем понимании вполне порядок. Но почему то женщины считают, что их мнение - самое верное.. Почему?
И да если работать дома то плюсов там малова-то
Но они есть. Например:
1.Экономиш деньги на проезд
2. Экономиш время
3. Гибкий график
….« Как правило, на фрилансе вы сам себе хозяин. И даже если сейчас у вас уже есть какой-то проект в работе, постоянно нужно искать варианты для следующих этапов»…. - это же относится к 90% офисных работников – неизвестно, что, когда и куда укусит вашего начальника, как сложится обстановка в стране и звезды на небе – постоянно нужно искать запасные варианты ))) Так что, автор, у нас даже ВЫСОКОКЛАССНЫМ специалистам «поскучать» некогда, и не важно, офисный ты, на удаленке или фрилансер )))
Вы бы лучше написали больше к работодателям, что на сейчас ОЧЕНЬ многие фирмы (к сожалению, не у нас пока) часть сотрудников переводят на удаленную работу. Не фриланс, а именно УДАЛЕННУЮ работу. Грузчик удаленно – это конечно смешно, но есть достаточно много специальностей, которые не требуют физического присутствия человека в офисе.
Краще інколи щоб твй роботодавець переживав де тому гроші на зарплату знайти чим тим ти сам.