Податкова служба — кращий друг і товариш кожного підприємця. Саме працівники податкової служби допомагають вести бізнес і розвивати підприємництво в країні. У бізнесі-товаристві навіть існує повір'я: «Здав звіт — милішим став світ» :)

Мабуть, якраз через те, що податкова допомагає розцвітати підприємництву, День працівника податкової служби заведено відзначати щороку на початку весни, 18 березня. До того ж, з 2014 року до податківців приєдналися і митники.

Річ у тому, що з 21 травня 2014 року і митна, і податкова служби підкоряються єдиній фіскальній службі України. До цього податківці святкували своє професійне свято 2 липня, а митники — 25 червня. Та 11 жовтня 2013 року Президент підписав відповідний указ, заснувавши на офіційному рівні свято для працівників податкової і митної служби.

Від роботи цих фахівців залежить майбутнє нашої країни у сфері економічного розвитку, налагодження торговельних зв'язків з іншими країнами, відкриття нових транспортних коридорів.

До речі, вітчизняні працівники митної служби також щорік святкують і Міжнародний день митника, оскільки Україна є членом Всесвітньої митної організації.