Вакансія від 1 травня 2024

Особистий асистент керівника (вільна англійська)

  • 40 000 – 60 000 грн, Hourly payment
  • Сайтпарк, ООО

    IT; менше 10 співробітників
  • Дистанційна робота
  • Повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року. Вища освіта.
  • Англійська — вільно, українська — вільно
Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
  • Відповідальність
  • Комунікабельність
  • Старанність
  • Уміння працювати в режимі багатозадачності
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

It is a remote work. The company’s area of activity is health insurance. Our clients are located in the USA, New York.

We are currently looking for a Assistant who perfect spoken English and Russian, learns quickly and have a high level of communication and ability to work with people.

Basic requirements:

  1. Perfect spoken English+Russian.
  2. Confidence in using PC. Proficient in Microsoft Office Suite.
  3. Ability to multitask and manage time effectively.
  4. Responsibility and diligence.

Work schedule

  1. Working days: Monday-Friday (optional — Saturday).
  2. Working hours: from 9:00 a.m. to 5:00 p.m. New York time (1 hour for lunch break). (15:00—23:00 Kiev time)

About us:

  1. Hourly payment on time. Salary level depends on the hours worked.
  2. Qualification internal training provided.

Сайтпарк, ООО

IT, менше 10 співробітників

Більше про компанію

Схожі вакансії

Усі схожі вакансії