Ми подумали, чому б нам не додати цей канал спілкування з вами до свого доробку, і запустили власний Telegram-канал — Work.ua Media. Приєднуйтеся, буде цікаво!

Що буде на нашому каналі Telegram

  • Корисні поради щодо створення резюме, пошуку роботи, взаємин з колегами та шефом, а також безліч лайфхаків: як підняти зарплату, пройти співбесіду тощо.
  • Актуальна інформація про ринок праці України, а також цікавинки про світові новини навколо ринку праці.
  • Попередження про вихідні та свята в Україні.
  • Дані про статистику зарплат.
  • Новини Work.ua про доданий функціонал чи зміни на сайті.

Чого не буде на нашому каналі

  • Розсилки вакансій. Отримувати нові вакансії допоможе розсилка на сайті, так ви отримуватиме підхожі пропозиції на ел. пошту.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram та завжди залишайтеся в курсі останніх трендів і новин зі світу працевлаштування. Обіцяємо, буде багато цікавого!

P.S. Наші поради також є у Facebook і Twitter, приєднуйтеся!

29 коментарів

Леонид Голуб 14.03.2019, 14:53
Неймовірно р о з ч а р о в а н и й Вашим сайтом
Дмитро (модератор Work.ua) 14.03.2019, 15:07
Леоніде, будь ласка, напишіть нам на ел. пошту support@work.ua, чим саме ви розчаровані в роботі сайту.
Степан Бойко 14.03.2019, 16:26
Повна згода, Леоніде. Це у них така гра в роботу.
Ирина Москалец 14.03.2019, 15:27
Дуже чудова ідея
Ольга Снежко 14.03.2019, 15:50
Хочу найти работу
Олександра Лєтова, контент-менеджер Work.ua 14.03.2019, 16:11
Ольга, отлично! Наверняка вы сможете что-то подобрать среди вакансий на Work.ua: https://www.work.ua/ru/jobs/?ss=1
Степан Бойко 14.03.2019, 16:24
Буде як і було... Ваша безпорадність - це все, що ви можете запропонувати. Ви діти і ніяк не можете подорослішати.
Александр Сербин 14.03.2019, 18:02
Супер
Григорий Никончук 14.03.2019, 18:51
Мужики ! Попробуйте в 68 лет найти работу....И я снимаю шляпу...
Владимир Степаненко 14.03.2019, 19:04
Надежда не умирает. А насчет 68 лет, вопрос логичнее направить законотворцам. Работники сайта лишь выполняют свою работу, и лично я благодарен им за содействие.
Артем Иванев 15.03.2019, 15:03
Среди знакомых есть от 57 до 70 лет. Работают:
1. Охранник, парковщик, КП"Благоустрий"
2. Дворник, садовник, сантехник.
3. Если есть автомобиль, то курьер, водитель-администратор, таксист, экспедитор.
4. Портье, гардеробщик, щвейцар в ресторане, отеле.
5. Приемщик вторсырья
6. Продавец газет
7. Рабочий "Дорремстрой"
8. Кондуктор-контролер в горэлектротранспорт.
9. Оператор на домашнем телефоне
В любом из "гнидников" есть ставка и какой-никакой "левак". Не пропадете и с голоду не помрете.
Татьяна Избаш 14.03.2019, 19:03
Как мне разместить объявление? !
Владимир Степаненко 14.03.2019, 19:16
Огромное спасибо что ВЫ есть! Дополнение Telegram очень кстати, намного ускорит процесс обмена информацией. Удачи коллективу Work, хорошего настроения и приятных собеседников!
Владимир Степаненко 14.03.2019, 19:19
Для Татьяны Избаш. Открой МОЙ ПРОФИЛЬ там все найдешь
Дмитро (модератор Work.ua) 15.03.2019, 09:04
Тетяно, найближчим часом з вами зв'яжеться наш співробітник і допоможе.
Ярослав Лотоцький 14.03.2019, 19:32
Хлопята не в цій країні ви живете ..большевики і комсомольці..рулять в основному і ваші якісь там нові правила то так як папуасу телефон.
Лариса Панциру 14.03.2019, 20:44
Дякую бо я ще не знайшла
Роботу ,тому що пропонують незьку зарплату
Александр Дудник 14.03.2019, 20:48
Что вам ещё делать в Телеграмме ? Или вы для того кому 68 лет решили больше дверей открыть?? Ну да у них же на телефонах только Телеграмм и работает
Валерий Пащенко 14.03.2019, 21:19
Спасибо вам, дорогие, сколько вы помогли людям и мне лично! Желаю процветания и всяческих успехов. Рад буду читать вас в телеграмме!
Олексій Фyрмaн 14.03.2019, 23:29
Можлива робота в країнах Балтії на фермах в сільському господарстві.
Николай Гарькавый 15.03.2019, 06:12
Да -

будет интересно
Артем Иванев 15.03.2019, 08:34
Очередная бесполезная оболочка. Грузовая. Можно висеть сейчас где угодно, НО где же человеку в 68 лет найти работу? Как узнать, что вакансия актуальна или нет? Кроется ли за сладкой вывеской работодателя подвох и обман? Соответствует ли написанное конкретным реалиям? Очень нужны отзывы и комменты об работодателях.
Светлана Родоман 15.03.2019, 09:00
Клево.Ето очень хорошо
Оксана Зимен 15.03.2019, 10:10
хочу подписаться на телеграмм
Олександра Лєтова, контент-менеджер Work.ua 15.03.2019, 10:29
Оксана, присоедниняйтесь. Адрес нашего канала https://t.me/workuamedia
Ярослав Соловій 15.03.2019, 13:17
Не надсилайте мені повідомлення! Я вже працюю !
Дмитро (модератор Work.ua) 15.03.2019, 14:33
Ярославе, щоб відписатися від розсилки, відкрийте лист з вакансіями та внизу листа перейдіть за посиланням «Відмовитися від розсилки».

Щоб відписатися від інших розсилок, перейдіть у розділ «Розсилка ел. поштою» https://www.work.ua/jobseeker/my/account/notifications/ та приберіть галочки поряд з непотрібними розсилками.
Иван Горобец 15.03.2019, 18:09
Мне нужна вакансия тренера по воле-лу любая,хоть на хинди