Ми хочемо об’єднати роботодавців та ейчарів, щоб допомогти один одному подолати кризу. Спілкування в умовах ізоляції необхідне кожному. Тому ми створили групу в Telegram, в якій кожен міг би поставити питання та знайти відповіді колег, отримати підтримку чи просто почути добре слово.

Work.ua запрошує приєднатися до неї усіх експертів з HR, власників бізнесу, рекрутерів, роботодавців — тих, кому потрібна інформаційна допомога, або хто має чим поділитися.

Приєднуйтеся до групи «Поворкуємо?», додавайте до неї своїх колег. Ми вже накидали туди декілька публікацій, які допоможуть налагодити робочі процеси, та розказали, як наша компанія допомагає державі боротися з вірусом. Діліться і ви своїм досвідом.

Разом ми зможемо все!



19 коментарів

Ольга Вячеславовна, Вектор ДС, ООО (подрядчик по строительным работам) 23.03.2020, 17:59
Да, удаленка это хорошо. Но бухгалтерия не может собраться. Их все отвлекает. Требуешь от них план работ, а они не понимают (какой план у бухгалтера может быть). А дети, они же тоже на карантине.
Аня Сухова 25.03.2020, 22:43
А у меня длительный опыт работы бухгалтером удаленно. И планирование у бухгалтерии тоже есть. Могу помочь
Елена Галинская, НУХТ 23.03.2020, 18:12
Ви надзвичайно круті, що започатковуєте такі корисні і важливі на сьогодні речі! Дуже вдячна вашій команді
Анатолий, Альф, торгово-продовольственная компания 23.03.2020, 18:25
Анатолій Харчук, керуючий партнер ТПК "Альф" ТМ "Панський Вибір"
На питання: чи варто продовжувати найм персонала в умовах кризи? Відповідь - так варто, якщо підприємство потребує фахівців, інакше, хто буде працювати. Щодо кризи, то наша Держава, за ці роки, пережила багато "Криз" і ця не виняток. Більше того, у звязку із Карантином, потрібно зберегти заробітну платню працівникам.
Дякую.
Charles m heaxt, Photographs by Marty 23.03.2020, 18:27
Ми повинні продовжувати молитися до Бога за звільнення від цієї чужої пандемії.
Федоренко Виталий, Федоренко В.В., ФОП 24.03.2020, 07:46
Руки нужно мыть и соблюдать правила безопасности, у Бога нет своих и чужих, это люди делят всех на своих и чужих.
Елена, Кристал М Групп 24.03.2020, 13:48
Согласна на все 100%. Мойте руки, соблюдайте правила безопасности и думайте не только о себе, но и о ближнем...делай всё, что можешь и что от тебя зависит по максимуму и положительный результат не заставит себя ждать -он обязательно будет!
Надежда, НТМ з реалізації продуктів харчування 24.03.2020, 15:14
Да, согласна абсолютно!
Наталья, Veterina 23.03.2020, 21:15
Звільнили ФОП від сплати ЄСВ на березень - квітень. Якщо в мене тарифна відпустка заявлена на березень, я втрачаю тоді цей місяць? В кого відпустка буде у вересні, він матиме 3 місяці без ЄСВ, а я тільки 2 місяці?
Варич Инна, Sushi Tochka 23.03.2020, 23:25
Присоединяюсь к группе
Сліпчун Ірина, Астарта-Киев, ООО 24.03.2020, 07:35
Я залишаюся з вами
Надежда, НТМ з реалізації продуктів харчування 24.03.2020, 15:13
Хорошая идея! Спасибо, Work.ua!
Артем Алексеевич, Агро-солюшнс, ТОВ 24.03.2020, 22:11
Дали бы хоть по пару бесплатных публикаций вакансий. Скоро за вход на сайт надо будет платить.
Дмитро (модератор Work.ua) 25.03.2020, 10:49
Артем Алексеевич, мы бесплатно начислили 1 месяц используемых услуг компаниям:
- у которых на момент объявления карантина, 12 марта, услуга была активна;
- которые успели включить услугу с 12 по 18 марта.

Подробности вы можете узнать в новости: https://www.work.ua/ru/news/site/1375/.
Вячеслав, Гаврилюк В.П., ФОП 25.03.2020, 07:58
Так тримати !!!
Регина Калюжная 25.03.2020, 09:44
Добрый день. Хочу с вами связаться. Доскач Елена. [телефон видалено модератором Work.ua]
Кучук Ірина Володимирівна, Агроцентр-Україна, консалтингова компанія 25.03.2020, 21:14
В аграріїв не має карантину ..Дякую ,Work.ua .Поворкуємо!
Віолета Грін, VGbook, creative project 28.03.2020, 13:30
Дякую вам!