Перша хвиля активної допомоги у боротьбі з COVID-19 трохи вщухла, проте сам вірус поки нікуди не дівся. Саме тому ми продовжували допомагати медикам впродовж цього літа і навіть трохи подбали про майбутнє.

Нагадаємо, що ми вже придбали:

  • 2000 пар високих захисних бахіл;
  • 2000 пар захисних нарукавників;
  • 2000 захисних фартухів;
  • 2000 захисних шапочок;
  • 1795 халатів одноразового використання;
  • 1350 захисних комбінезонів;
  • 1000 респіраторів FFP2;
  • 1000 респіраторів FFP3.

Проте закупівлі — це лише частина задачі, яка перед нами стояла. Далі потрібно було розподілити комплекти та передати їх медикам. Так ми зібрали 2000 костюмів індивідуального захисту, що складалися з респіратора, шапочки, халату, бахіл та нарукавників.

Хто отримав допомогу

Такі комплекти ми передали до лікарень у різних містах та селищах, а саме:

  • Чугуївську центральну районну лікарню ім. Кононенка М.І.;
  • Центральну міську лікарню м. Кропивницького;
  • 1-й та 2-й центри первинної медико-санітарної допомоги м. Кропивницького;
  • Київську міську дитячу клінічну інфекційну лікарню;
  • 1-у та 14-у та Центральну районні лікарні Кривого Рогу;
  • Кам’янську міську лікарню № 7;
  • Дніпровську міську дитячу клінічну лікарню № 6;
  • 2-й та 3-й центри первинної медико-санітарної допомоги м. Дніпра, а також у Міську клінічну лікарню Дніпра № 16.

Тепер медики з цих лікарень можуть почуватися в безпеці хоча б на деякий час та надавати допомогу хворим без остраху зараження небезпечним вірусом.

Це все вдалося завдяки вам! Кожна оплачена послуга — це вклад до великої доброї справи. Кожна ваша закрита вакансія допомогла ще й закрити потребу в захисті українських медичних працівників.

Що ще?

Ми вирішили не спинятися лише на захисті лікарів та подбати й про майбутнє. Довго вирішували, що саме придбати, щоб реально допомогти. Після колективного брейншторму вирішили діяти масштабно — передати в одну з селищних рад авто швидкої допомоги. Так, ми вирішили купити карету швидкої.

Як ми купували швидку

Ви коли-небудь пробували придбати машину швидкої допомоги? Ми от ні. Тому все пройшло не так просто. Спочатку потрібно було промоніторити ринок, потім вибрати саме ту модель, яка нам потрібна. А як вибрати? Звернутися до спеціалістів. А де їх знайти? Серед контактів у лікарняній сфері. І пішло-поїхало. Пошуки, затвердження та придбання зайняли певний час. Але ж і це ще не все.

Передати порожню машину — не зовсім те, чого ми хотіли. Тому вирішили додатково обладнати її спеціальною каталкою, що спростить транспортування хворих.

Де їздитиме наша швидка

У Харківській області, в Чугуївському районі, де є значна необхідність у медичному спецтранспорті. Ця швидка зможе врятувати життя пацієнтів з інсультом, інфарктом та політравмами, а також в інших випадках, що потребують негайної дії або транспортування до лікарні, включно з тяжко хворими на COVID-19.

Вчора ми передали машину новим власникам. Сподіваємося, що вона допоможе зберегти здоров’я чи навіть життя багатьом людям.

Ми дякуємо кожному з вас за те, що допомогли нам зробити добру справу. Ми у захваті від кожного з вас і пишаємося такими клієнтами та партнерами! Віримо, що разом зможемо робити більше добрих справ, розвивати Україну та впливати на її майбутнє.



28 коментарів

Станислав, Гашенко С.В., ФЛП 17.08.2020, 12:09
Вы проделали отличную работу. Молодцы!
Олеся Іванівна, Меткаспостач, ТОВ 17.08.2020, 12:16
Добрі вчинки зроблені за для порятунку життя немають ціни!!! Безмежна вдячність та людська посмішка із радісними сльзами "Я жива!" - найвища нагорода за Ваші вчинки.
Оксана Петровна, Элит-Голд 17.08.2020, 12:20
Молодцііііі!!!!!!!!
Це прекрасно
Єдине, що мимоволі закрадається в розум, що, як завжди - спасіння потопаючих - справа рук потопаючих. Тобто: народ і небайдужий бізнес сам собі допомагає/рятує/фінансує/всяк протягує руку помочі, а держава - осторонь. Вибачте, що у такому світлому пості політ.мотив, але саме це спало на думку.
Вера, Киевский международный институт социологии 17.08.2020, 12:36
Ух, какие молодцы!!! Это очень круто. Мы рады что хоть как-то мы можем помочь друг другу.
Руслан, Flagman, интернет-магазин 17.08.2020, 12:41
Классно конечно ребята что вы такое сделали! Но вы не забудьте маленькие города и переферию где действительно не хватает всего того что вы привезли в большие города!
Каріна, Desart Lab 17.08.2020, 12:47
Невероятно горжусь тем, что пользуюсь Work.ua! Спасибо за Ваше доброе сердце, желание и действия!
Лариса Егорова, Zakaz.ua 17.08.2020, 13:18
Ребята, вы настоящая команда, заслуживаете особого уважения!
Такие поступки мотивируют, это здорово!
Надежда Леус, Computer Logic Group 17.08.2020, 14:06
Дякую
Владимир Скаковский, Химбиодез, ЧНПФ 17.08.2020, 14:14
А что Запорожская область не нуждается в нашей помощи
Анна, Мікрон Агро 17.08.2020, 14:15
Здорово!!! Ваша КОМАНДА - большие МОЛОДЦЫ!!! Очень нужное и важное дело делаете!
Городова Юлия, Eva, лінія магазинів 17.08.2020, 14:44
Клас!!! ваша команда-великі молодці!!!
Галина Устинська, Захарівскька ЦРЛ, КНП 17.08.2020, 14:50
медпрацівники гостро потребують засобів індивідуального захисту,ви великі МОЛОДЦІ.Дякуємо за розуміння та підтримку!
Галина Устинська, Захарівскька ЦРЛ, КНП 17.08.2020, 14:52
Медпрацівники сьогодні гостро потребують засобів індивідуального захисту.Ви великі МОЛОДЦІ.Дякуємо за розуміння та підтримку.
Бабушкин Игорь, АвтоИдеал, СТО 17.08.2020, 15:29
Пусть добро процветает и каждый будет им наполнен !!! Удачи всем и любви!!! Пусть у каждого в душе будет покой и счастьем наполнен каждый дом !!!
Сергейс Краснанскис, Rikava Agro SIA 17.08.2020, 15:51
Все правильно, это дело нужное !
Людмила Ларченкова, Укрэнергоинвестпром, ООО 17.08.2020, 16:04
Вы супер! Отличная акция! Приятно быть участником такого мероприятия!
Zhanna Lisnitskaya, Лісніцький, ФОП 17.08.2020, 20:41
Ви молодці. Дякуємо Вам!!!
Березій Олена Валеріївна, Березий В.С., ФЛП 17.08.2020, 22:48
Ви великі молодці
Людмила Лазаренко, Звенигородський сироробний комбінат, ПрАТ 18.08.2020, 08:21
Молодці! Потрібна і важлива акція від креативної команди Work.ua. Приємно бути разом з Вами!
Елена, Версия-Люкс, ООО 18.08.2020, 08:47
Ребята, эмоции и ещё раз эмоции переполняют. Сказать молодцы-этого мало! Вы-Лучшие! Вы выбрали правильное направление, удачи вам всем!
Віктор Силенко, Агродинаміка, ТОВ 18.08.2020, 09:35
Ви, як і ті, кому ви допомогли, - справжні герої !
Елена Малеева, Milana Date 18.08.2020, 12:06
Спасибо Вам огромное!!
Только совместными усилиями можно преодолеть кризис и справиться со сложными задачами.
Інна Фортунатова, Фортунатова І.В., ФОП 18.08.2020, 21:25
Молодці!!!
Work.ua - Ви справді зробили дуже корисну та благородну справу!! Низький уклін Вам! З радістю буду продовжувати користуватися Вашим сайтом та Вашими послугами!!
Луцык Татьяна, Zebra, сеть салонов красоты 19.08.2020, 08:59
Молодцы! Отличная инициатива, полезное дело.
Tetiana Buzina, Laboro Recruitment 19.08.2020, 14:06
Добрий день.
Зроблено - супер.
Вдячні.
Скажіть будь ласка, чому саме Чугуїв?
Ні, жодним чином не проти :)
І не "возмущаюсь тіпа": "а шо такоє, чому одним всьо, а іншим дулю?" :)
По просту, знаю місто, ніби нічим від тисячі інших (якщо не враховувати Рєпіна) не відрізняється.
Якщо можна, скажіть будь ласка чому саме Чугуїв?

З повагою до вашої Команди.
Олександра Лєтова 19.08.2020, 14:18
Тетяно, дякуємо за питання!
Можу відповісти, як маркетолог Work.ua та як людина, причетна до цього проєкту.
Коли вибирали, де поставити швидку, хотіли перш за все, щоб вона була там, де справді потрібна. У багатьох великих містах ця потреба хоч якось закрита. В маленьких — гірше. Так вирішили, що це точно має буди якась районна або селищна установа. Ну а потім вже зверталися до знайомих волонтерів та медиків, з якими колись співпрацювали, шукали, кому можемо довірити авто, та де воно буде застосовано за призначенням, і таким чином вийшли саме на Чугуїв. Якщо є ще питання, з радістю відповімо :)
Tetiana Buzina, Laboro Recruitment 19.08.2020, 18:48
Вдячна за відповідь.
І за Ваш особистий вклад.
Чугуїв - майже моя домівка. В еміграції такі поняття, як "пару сотень км", коли мова про Україну, сприймаються як ЗЕМЛЯКИ! :)
Елена, Айронлогістик, ТОВ 17.10.2020, 07:25
Доброе утро! Может немного с опозданием ), только сейчас прочла ваш пост о ваших достижениях. Приятно удивлена, молодцы.