Часто залишали поза увагою нові відгуки або не помічали, що термін розміщення вакансії добігає кінця? Витрачали занадто багато часу, перевіряючи, скільки відкритих позицій залишилося у тому чи іншому місті?

Тепер в облікових записах, де є більш ніж 5 вакансій, у розділі «Мої вакансії та відгуки» на Work.ua з'явилися фільтри для зручнішого пошуку. А сам дизайн розділу став простішим та інформативнішим.

Що змінилося завдяки фільтрам

  1. Відтепер ви зможете переглядати одразу всі вакансії, що у вас є, працювати тільки з розміщеними або тільки з прихованими вакансіями.
    Фільтр «Вакансії» також допоможе швидко помітити, у яких вакансій незабаром закінчиться термін розміщення, і вчасно їх оновити.
    А ще — не пропустити нові відгуки від шукачів, завдяки можливості окремо вивести вакансії з непереглянутими відгуками.
  2. Розміщуєте вакансії в кількох містах? Спробуйте окремий фільтр вакансій за містами: просто виберіть потрібне місто зі списку.
  3. Для більш зручної роботи з вакансіями в обліковому записі з кількома користувачами тепер також є фільтр. Переглядайте всі вакансії компанії чи відстежуйте лише ті пропозиції, якими опікуєтеся ви або ваші колеги.

Як змінилися картки вакансій

Картки вакансій у розділі «Мої вакансії та відгуки» зазнали редизайну і тепер мають простіший та зрозуміліший вигляд:

  • Найголовніша інформація про вакансію — яку послугу використано для розміщення, скільки ще залишилося до закінчення розміщення тощо — стала більш помітною завдяки кольоровим значкам.
  • Картка стала чистішою, адже детальна інформація про дату оновлення, період розміщення та інше виводиться у спливаючих підказках, а додаткові дії з вакансією переїхали до пункту «Ще».
  • Всі вакансії, у яких завершується термін розміщення, матимуть насичено червону плашку — ви легко помітите їх серед інших та вчасно оновите розміщення.

Та що довго розповідати, переходьте до розділу «Мої вакансії та відгуки», подивіться, як він погарнішав та позручнішав, випробуйте нові можливості.



20 коментарів

Станислав Демяник, Реактор 17.02.2021, 15:35
Доволен, как слон :)
Кулик Татьяна, Молокія 17.02.2021, 15:38
Супер, дякую!)
Евгения Джулинская, Авто-комфорт 17.02.2021, 15:39
Пока не привычно, не удобно.
Альян Мустафа, Мага 17.02.2021, 15:59
Молодцы. Успехов вам и всем вашим посетителям.
Литвинчук Андрей, Літвінчук А.М., ФОП 17.02.2021, 16:23
Супер! спасибо
Лилия Бодня, Реал Капітал Буд, ТОВ 17.02.2021, 17:35
удобно :) нравится.
Валентина Леонідівна, Екопласт, ТОВ 17.02.2021, 17:47
Пропоную при наступних новаціях запровадити можливість дарувати невикористану публікацію, в якої закінчується термін (з пакету) своїм колегам, або кому вкрай необхідно.
Дякую.
Компания Весоизмерительные Системы, Ваговимірювальні системи 18.02.2021, 08:12
Стало очень удобно. Отлично! Спасибо за новшество!
Алёна Бурда, ТБТ Енерго 18.02.2021, 10:59
Зручно, дякую за новинку)
Елена, Версия-Люкс, ООО 18.02.2021, 15:33
Отлично!
Елена, Версия-Люкс, ООО 18.02.2021, 15:40
Менеджер 12 000 грн.
(обновлено 17 фев 2021)

Образование ІДА (Кривой Рог)
Год окончания 2012
Економічний/фінанси та кредит

Дополнительная информация
Опыт работы
Опыт работы на должности Менеджер от 1 до 2 лет.
О себе
Опыт работы на должности Менеджер от 1 до 2 лет

Вот такое "содержательное "резюме сегодня прислал кандидат. Через час перезвонила и задала вопрос, рассмотрели ее кандидатуру? Я попыталась человеку донести, что 21 век на дворе. Если самой лень составить резюме, посмотри, как делают другие.Напишите какие задачи перед вами стояли, как предприятие хотя бы называлось где работали и т.д. На, что мне сказали, что, я как училка начала тут рассказы рассказывать и т.д. И я коллеги, поняла, что вообще ненадо ничего говорить и вести какие бы то нибыло диалоги с такими кандидатами. А вы что скажете коллеги?
Елена, Техно-информ, ООО 18.02.2021, 16:01
А куда делась информация о дате следующего обновления вакансии?
Станіслав Демяник (менеджер проектів Wоrk.uа) 19.02.2021, 15:13
Елена, в ближайшие дни вернем эту дату. Я напишу здесь об этом.
Станіслав Демяник (менеджер проектів Wоrk.uа) 19.02.2021, 16:37
Елена, дату вернули. Можете увидеть ее, если наведете на бейджик, в котором написано, сколько вакансии осталось размещаться.
Спасибо, что сообщили о проблеме!
Елена, Техно-информ, ООО 20.02.2021, 10:36
Спасибо. Хотя удобнее было, когда не надо было наводить на каждую вакансию, а все было наглядно.
Ірина Таранова, Індастріал Сістемз, ТОВ 19.02.2021, 09:25
Можно добавить фильтр на место проживание кандидата? Например, не готовы рассматривать кандидата из другого города без постоянного проживания в городе поиска и ищущие по всей Украине очень мешают
Елена, Коломойцев В.В., ФЛП 19.02.2021, 10:37
поддерживаю. это было бы очень удобно. ооочень не хватает такого фильтра
Станіслав Демяник (менеджер проектів Wоrk.uа) 19.02.2021, 12:32
Спасибо, Ирина и Елена, примем во внимание!
Ігор Козолуп, CPG Real Estate (Козолуп І.М., ФОП) 23.02.2021, 10:42
Добрий день. Мені працювати із вашою компанією стало не комфортно. Незважаючи нашу співпрацю, 10 лютого мені було відмовлено в підтвердженні дійсності моєї компанії.
Дмитро (модератор Work.ua) 23.02.2021, 11:53
Добридень, Ігоре!
Найближчим часом з вами зв'яжеться особистий менеджер і допоможе підтвердити дійсність компанії.