Раніше вам потрібно було пройти мінімум 6 кроків, щоб створити резюме, до того ж ми запитували у вас ім’я по батькові, рік закінчення школи тощо. Та розуміючи, що у сучасному світі немає часу розповідати щось зайве, ми спростили форму, зробили її більш лаконічною та зручною. Дивіться самі.

На першому кроці ви можете створити візитку й одразу розмістити її на сайті. Візитка знадобиться тим шукачам, яким необов’язково мати докладне резюме.

Досить вказати своє ім’я та прізвище, бажану посаду й місто роботи. Але ми радимо не зупинятися на цьому, а витратити ще 2-3 хвилини, щоб створити резюме та відгукуватися ним на вакансії.

Далі вкажіть номер телефону:

Потім додайте інформацію про останнє місце роботи, якщо у вас є досвід, або про освіту.

І останній крок — розмістіть резюме на сайті та відгукуйтеся ним на вакансії.

При цьому ви, як і раніше, можете відредагувати резюме, додати до нього інформацію про інші місця роботи, знання мов, додаткову освіту тощо.

Віримо, що такі зміни полегшать ваш досвід використання Work.ua. Розміщуйте резюме для десятків тисяч роботодавців та відгукуйтеся ним на вакансії. І нехай робота мрії знайдеться!



111 коментарів

Ксенія Семенко 07.07.2021, 09:26
Спасибо
Екатерина Рурак 07.07.2021, 09:31
Здорово!
Вікторія Вітріченко 07.07.2021, 09:32
Вікторія маю дві освіти. Як всі хочуть, вищу! Мені 47 років вишукана та кмітлива... Шукаю работу з гідною платнею.
Елена Храпач 20.07.2021, 17:35
Доброго дня! Напишіть мені на e-mail: [ел. пошта прихована модератором Work.ua]
Поспілкуємося, можливо я допоможу
Инна Михальская 07.07.2021, 09:33
Класс!
Олена Поліщук 07.07.2021, 09:33
Супер)
Ирина Андрушак 07.07.2021, 09:34
я б хотела установити везитку на 4 года
Александр Сивоконь 07.07.2021, 09:35
Водитель с не малым опытом работы, в основном на легковых авто. Есть желание работать на постоянной основе, в нормальном коллективе, в офисе, работу в такси не предлагать. Права с категориями B, B1, C, D. С з/п от 20 000 гривен. С уважением Александр.
Анна Полякова 08.07.2021, 16:27
Зеленбуд)
Тетяна Бутнік 07.07.2021, 09:35
Шукаю сторожа для жінок
Михаил Ильин 07.07.2021, 10:23
Подробнее
Iгор Судник 07.07.2021, 11:18
Це як?
Андрей Nastyuk 07.07.2021, 13:39
А охоронця ? Чи це більша з/п ? :)
Наталия Мыслович 07.07.2021, 13:58
Добрий день! А в чому полягає робота і яка платня, та яка планується зайнятість?
Юрий Григоренко 07.07.2021, 19:13
А это как? В гарем? А отрезать ничего не надо?
Юрій Андреев 08.07.2021, 10:47
В том то и дело, что надо. Зато зарплата высокая.
Светлана Мартыненко 08.07.2021, 10:46
Здравствуйте,в всем состоит работа и какая оплата.
Оксана Іщенко 13.07.2021, 16:26
Доброго дня. Цікавить робота . Яка заробітна плата. Який графік роботи
Александр Заморий 07.07.2021, 09:37
Ищу работу,либо разнорабочим,либо грузчиком,мне 46 лет.желательно официальное трудоустройство
Mandeep Singh 07.07.2021, 09:42
I need job
Александр С 07.07.2021, 09:37
👍
Марія Серебрякова 07.07.2021, 09:37
Шукаю роботу прибиральниця.
Хатын Шамчиева 07.07.2021, 09:38
Класс!
Vitaliy Suzko 07.07.2021, 09:38
Середнетехническое образования! Категория В,С кат. На трактор а а1 комбайн, погрузчик,ескаватор!
Роман Томашук 07.07.2021, 09:39
Роман, 48 р. Шукаю роботу в сфері торгівлі або в вирішуванні організаційних питань, можлива робота пов'язана з власним авто. (Закарпаття, Рахівський р-н)
Наталья Романчук 07.07.2021, 09:40
Ищу работу фасовщик,упаковщик,кладовщик,оператор .С официальным оформлением.
Наталья Бондаренко 07.07.2021, 09:40
Спасибо,хочу сохранить эту страницу,удобная и легкая в заполнении.я ищу работу сиделки,резюме пока есть,поиск идет.но страница эта пригодится,спасибо.
Славик Попович 07.07.2021, 09:42
Супер. Спасибо)
Olga Bilous 07.07.2021, 09:46
Супер
Karina Bila 07.07.2021, 09:49
Карина, 25 лет, Харьков. Работаю на постоянной основе, но ищу подработку после 16.00 желательно в сфере перевода или секретаря.
Елена Храпач 20.07.2021, 17:41
Доброго дня! Напишіть мені на e-mail: [ел. пошта прихована модератором Work.ua]
Поспілкуємося, можливо для Вас в мене є пропозиція
Наталія Цереленко 07.07.2021, 09:51
48 лет. Ищу роботу, желательно без физических нагрузок.
Елена Храпач 20.07.2021, 17:42
Доброго дня! Напишіть мені на e-mail: [ел. пошта прихована модератором Work.ua]
Можливо моя пропозиція Вам буде до вподоби
Ольга Кобелева 07.07.2021, 10:07
Спасибо
Дмитрий Литвин 07.07.2021, 10:09
Електрик. Ремонт бытовой техники. Ремонт обуви. Охраника. Робота на дому любая. И многое другое...
Дмитрий Литвин 07.07.2021, 10:09
🙉🙊😊😉👍👍👍
Светлана Быкова 07.07.2021, 10:18
Ищу работу сиделкой с проживанием
Олександра Бондаренко 07.07.2021, 23:23
Можно ваш номер?
Сергей Мартынюк 08.07.2021, 09:39
[номер телефону видалений модератором Work.ua];
Михаил Иванчук 07.07.2021, 10:26
Ок то
Михаил Иванчук 07.07.2021, 10:26
Хорошо
Татьяна Павлюк 07.07.2021, 10:30
45 лет, г.Николаев, ищу работу секретаря, оператор ПК, работу за ПК, или др.офиц.работу, есть опыт, легко обучаема. Рассмотрю др.предложения по работе. Заранее спасибо.
Елена Храпач 20.07.2021, 17:43
Доброго дня! Напишіть мені на e-mail: [ел. пошта прихована модератором Work.ua]
Поспілкуємося, можливо моя пропозиція буде доречною
Виктория Черненко 27.07.2021, 14:45
Елена, добрый день.
на какой адрес э. почты Вам можно написать?
Спасибо.
С Уважением к Вам Виктория.
Елена Храпач 27.07.2021, 21:19
Добрый день, Виктория! Мой e-mail: [Ел. пошта прихована модератором сайту Work.ua]
Виктория Черненко 28.07.2021, 08:31
Добрый день, Елена.
На ФБ есть несколько Елена Храпач, как выбрать именно Вас?
Михаил Иванчук 07.07.2021, 10:32
Ищу роботу охороник сторож
Михаил Иванчук 07.07.2021, 10:34
Ищу роботу охороник сторож
Михаил Иванчук 07.07.2021, 10:36
Ищу роботу охороник сторож глуцк
Павло Прокипчук 07.07.2021, 10:38
Шукаю роботу, маю погане здоровя, з гідною оплатою
Павло Прокипчук 07.07.2021, 10:39
Всім успішного пошуку
Олександр Піскунов 07.07.2021, 10:45
Дякую чудова новина
Юлия Соколова 07.07.2021, 10:46
Хорошо.
Ivan Levkovich 07.07.2021, 10:53
Вже дав
Сергей Мамедов 07.07.2021, 11:09
Хорошо
Вадим Малевич 07.07.2021, 11:13
Молодцы не сидите сложа руки!
Спасибо Ворку за сервис! Удачи!
Григорий Капитульский 07.07.2021, 11:15
Спасибо, Вы молодцы.
Анна Барбашева 07.07.2021, 11:20
Ищу работу/подработку в сфере редактуры/корректуры текстов. Опыт имеется. Всегда на связи, ваш корректор Анна.
Олег Мізюканов 07.07.2021, 11:22
В каждой профессии есть поисковые маркеры, например у меня в строительстве - АВК, КИСИ, КНУБА, командировки, власне авто и т.д. Сделайте часть резюме с такими квадратиками (ГДЕ ПРОСТО СТАВИТСЯ ГАЛОЧКА) и можно будет искать работу по ним же.
Надежда Ворушило 07.07.2021, 11:23
Молодцы!!! Занимаетесь нужным делом! Очень нужна работа по уходу за пожилыми людьми, без посредников! Надеюсь на вашу помощь! Могу работать в Черкассах и в Киеве. Стаж работы 5 лет.
Ludmila Seginovic 07.07.2021, 11:33
Хочу спробувати цей варіант!
Наталія Томашевська 07.07.2021, 11:43
Шукаю роботу в стрию терміново
Дмитро (модератор Work.ua) 07.07.2021, 11:48
Наталіє, краще за все самостійно знайти варіанти https://www.work.ua/jobs-stryi/ та активно надсилати резюме на цікаві вакансії.
Елена Храпач 20.07.2021, 17:44
Доброго дня! Напишіть мені на e-mail: [ел. пошта прихована модератором Work.ua]
Можливо моя пропозиція Вам згодиться
Вікторія Вітріченко 27.07.2021, 17:18
Можете написати у личку ФБ
Вікторія Вітріченко 27.07.2021, 17:19
Доречі кто ви?
Олег Мильштейн 07.07.2021, 13:11
Спасибо это конструктивно..
D М 07.07.2021, 13:11
Молодцы. Такое резюме всем легко создавать, а рекрутерам читать и анализировать.
Kirill Dubii 07.07.2021, 13:19
Відключить свою розсилку на мою почту!!!!!!!!!!
Дмитро (модератор Work.ua) 07.07.2021, 13:45
Добридень, Кириле!
Ми відписали вас від цієї розсилки ;)
Відписатись від інших розсилок ви можете у налаштуваннях сповіщень у розділі "Особисті дані".
Раиса Гош 07.07.2021, 13:24
Спасибо за Вашу работу. Вы очень помогаете!
Mukherjee Joydeep 07.07.2021, 13:25
Мені 52 роки з Індії, мені потрібна робота в Україні чи Росії, я маю 20 років досвіду у галузі корпоративних продажів та маркетингу.
[номер телефону прихований модератором сайту Work.ua]
Елена Храпач 20.07.2021, 17:46
Доброго дня! Напишіть мені на e-mail: [ел. пошта прихована модератором Work.ua]
Поспілкуємося (українська мова, русский язык), як буде зручно
Лариса Ворона 07.07.2021, 14:00
Какие Вы приставучие,не подписывалась на Вас и отписываюсь уже 100 раз, а вы все живете у меня в почте, придется почту поменять, а это убыток для меня. Так что вы во вред людям!
Юля Трясцина 07.07.2021, 14:31
Замечательно ! Теперь будет легче найти работу или подработку,спасибі! Ищу подработку с 8 по13 июля посудомийніця.
Сергей Мартынюк 07.07.2021, 16:07
Ищу работу мужчина 46 лет есть опыт работы в сфере продавец непродовольственных товаров
Mukherjee Joydeep 07.07.2021, 17:57
[номер телефону прихований модератором сайту Work.ua](whatsapp, Viber, signal, Telegram)
Age 52
20 years of experience in corporate sales and marketing.
Need job in Ukraine or Russia or Poland
Наталя Сворак 07.07.2021, 16:46
Скільки коштує розміщення резюме на вашому сайті? Дякую.
Олександра Лєтова 07.07.2021, 18:45
Наталя, резюме розміщуються безкоштовно.
Оксана Тищенко 07.07.2021, 18:47
Хочу працювати юристом в клініці репродуктивної медицини, є досвід в галузі медичного права, нажаль таких пропозицій нема (( !
Олег Шимко 07.07.2021, 20:09
ищу работу слесаря-ремонтника в чернигове
Юрій Слобоцький 07.07.2021, 20:15
Добре.
Сергій Прокопович 07.07.2021, 21:41
Як відгук на роботодавця надіслати?
Юрий Тобота 07.07.2021, 22:09
Судя по комментариям, такое впечатление, что 9/10 соискателей вообще не знали, что такое резюме и что существует конструктор резюме и тут... на-те вам ! Конструктор резюме ! Вааау ! Ваще круто ! А мы до этого и не догадывались, что есть такой конструктор ! Куча возгласов, похвал, щенячий визг ! Ну, все: теперь работа мечты с з/п 8-10 т грн у вас в кармане, господа ! Супер !
Денис Жданов 08.07.2021, 00:06
НУ Теперь заживем то!!!!!!!!!!!!
Ольга Нестефоренко 08.07.2021, 08:57
Я так понимаю что сдесь только комментировать куда и где ты ненашол работу
Valentina Aleksannikova 08.07.2021, 10:05
Ищу работу на выкладку товаров по Киеву!
Владимир Павленко 08.07.2021, 10:36
очень удобно
Наталя Шапошникова 08.07.2021, 10:51
В Китае работники среднего звена одеваются в костюмчик с " с иголочки", поскольку стремятся на уровень высшего звена. Работники высшего звена могут себе позволить стиль кежуал ( и джинсы и футболки) , Владелец одевается -как сам посчитает необходимым.
Здесь тот же формат
Сергій Собковський 08.07.2021, 12:48
Дуже зручно. Молодці. Дякую за таку розробку.
Наталія Шапкіна 08.07.2021, 14:36
Не присилайте мені ваші , так звані вакансії
Дмитро (модератор Work.ua) 08.07.2021, 15:21
Добридень, Наталіє!
Вже все зробили 🙂
Inna Ivanova 08.07.2021, 14:48
шановні ворковці, ви хоч би поспілкувались з рекрутерами, чи подобаються їм ваші новації! Перше, що запитують - це де працював, який досвід, або що вміє! От триста років не потрібне прізвище чи освіта! Під кожну вакансію є свої запитання, які рекрутери змушені з"ясовувати у дзвінках чи переписці, витрачаючи час! Краще б ви зробили шаблончики під найрозповсюдженіші вакансії, але враховуючи побажання рекрутерів!
Якщо це водій - то порібно категорія, торговий - є чи ні авто, дизайнер - портфоліо, оператор - версія і назва ПО і т.ін. А ви ізображаєтє бурную деятельность....
Людмила Алексеенко 08.07.2021, 14:50
ищу работу сторожа дежурной медрегистратора заранее спасибо
Вячеслав Гайцев 10.07.2021, 20:04
Ищу работу ночного охранника или сторожа. Порядочный, ответственный, без вредных привычек
Вадим Лукащук 10.07.2021, 21:53
шукаю роботу охоронника видповидалъний\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Наталья Федоренко 11.07.2021, 12:55
Шукаю роботу в держ.установі оператора комп'ютерного набору /друк документації/ або по опрацюванні вхідної документації загального відділу. Маю середню спец. освіту та стаж держ.сл. на посаді головн.спец. заг.відділу Верховного Суду УКРАЇНИ /6 ранг держ.сл./. Зарання буду вдячна за відгуки.
Елена Храпач 20.07.2021, 17:50
Доброго дня! Напишіть мені на e-mail: [ел. пошта прихована модератором Work.ua]
якщо розглядаєте пропозиції не в держ секторі, Ваші вміння на ПК є важливими
Ірина Бойко 11.07.2021, 13:52
Цікава та корисна інфоомація, дякую.
Slava Hirenko 12.07.2021, 04:06
Медработник, опыт работы семейный врач 3,5 года, ищу работу Николаев
Виктор Басенко 12.07.2021, 15:03
Думаю, тот кто придумал это упрощение , достоин не только похвалы но и вознаграждения. Просто ценю практиков.
Олег Грахмез 13.07.2021, 01:16
Ищу работу личным водителем опыт работы есть без вредных привычек.
Олена Соколова-Канцібер 13.07.2021, 12:41
Шукаю роботу віддалену, але з працевлаштуванням. Дякую.
Елена Храпач 20.07.2021, 17:51
Доброго дня! Напишіть мені на e-mail: [ел. пошта прихована модератором Work.ua]
Поспілкуємося
Галина Філоненко 13.07.2021, 19:12
Шукаю роботу.працювала касиром в побутовій хімії,канцеларії.Розгляну всі варіанти роботи
Елена Храпач 20.07.2021, 17:53
Доброго дня! Напишіть мені на e-mail: [ел. пошта прихована модератором Work.ua], є пропозиція, можливо підійде, віддалена робота
Виктория Черненко 27.07.2021, 14:56
Елена, меня интересует удаленная работа.
Спасибо
Вікторія Магей 14.07.2021, 14:48
Вікторія,18 років,Київ.
Працюю помічником вихователя зі знаннями англійської мови.
Шукаю підробіток на вихідні або пн,чт(друга половина дня): няня,прибиральниця.
Бажано Києво-Святошинський, Голосіївський райони Києва.
[номер телефону прихований модератором сайту Work.ua]
Елена Храпач 20.07.2021, 17:53
Доброго дня! Напишіть мені на e-mail: [ел. пошта прихована модератором Work.ua]
Поспілкуємося, варіант віддаленої роботи
Вікторія Козлова 30.07.2021, 16:14
Добридень! Мені 53 роки. я бухгалтер за фахом. Через дискримінації за віком мені дуже важко знайти роботу, хоч я виглядаю молодше своїх років і маю великий досвід в роботі. Якби можна в резюме не вказувати свій вік і дату свого народження? А краще запрошували мене на співбесіду.