Ми зібрали перевірені сайти з пошуку роботи в Європі, на яких є вакансії для переміщених осіб з України. А також дібрали поради, як правильно ними користуватися.

На спеціальному лендингу є не лише самі сайти, а й поради, як ними користуватися та де дізнатися більше подробиць щодо працевлаштування за кордоном.

Будь ласка, діліться ним з друзями та знайомими, які шукають роботу в Європі.

Коли світ переможе темряву, ви знову знайдете роботу в Україні. А поки борімося та поборемо!



121 коментар

Андрiй Соколовський 04.04.2022, 14:42
Добре.
Світлана Єрсеітова 04.04.2022, 14:53
Добре
Василь Риндя 04.04.2022, 15:48
Я ишчу работу в Києві
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:47
Василе, роботу краще шукати не в коментарях, а ось так:
1. Перейдіть в розділ «Знайти вакансії»: work.ua/jobs.
2. У полі «Місто» оберіть місто, в якому хочете знайти роботу, і натисніть «Знайти вакансії».
3. Відкрийте знайдені вакансії й відгукніться на ті, що вас зацікавлять.
Игорь Камикадзе 04.04.2022, 19:20
5+
Oleg Bushkevich 04.04.2022, 14:56
Не однократно через этот сайт находил работу. Меня всё устраивает, оценка 5+.
Леся Канюс 04.04.2022, 15:00
Добре
Вячеслав Бораковський 04.04.2022, 15:04
Добре
Виталий Мандрика 04.04.2022, 15:12
Добре
Сергей Елисеев 04.04.2022, 15:12
Добре
Ирина Наливайчук 04.04.2022, 15:13
Добре
Наталья Мойсеенко 04.04.2022, 15:15
Добре
Андрей Гундарь 04.04.2022, 15:16
Мир Вам
Виталий Довгопол 04.04.2022, 15:16
Добре.
Руслан Руслан 04.04.2022, 15:16
Добре
Dmitriy Zavgorodniy 04.04.2022, 15:19
Добре
Ольга Гладких 04.04.2022, 15:21
Добре
Валентина Зимогляд 04.04.2022, 15:21
Нужна работа .я из ирпеня,сейчас живу в Киеве.
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 15:39
Валентина, искать работу в комментариях к статьям малоэффективно.
Лучше сделать так:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. В поле «Город», укажите город, в котором ищете работу, например, Киев.
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересовали.
Оксана Терещенко 04.04.2022, 15:21
Я в польше м.Мисляницы
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 15:59
Оксана, искать работу в комментариях неэффективно.
Чтобы найти работу, пожалуйста:
1. Перейдите по ссылке в статье: work.ua/abroad/.
2. Найдите страну, в которой ищете работу, и перейдите на сайт с вакансиями.
3. Откликайтесь на вакансии, которые вам интересны.
Дима Безгинов 04.04.2022, 15:23
Нужна работа в Германии в городе Регенсбург е
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:19
Дмитрий, чтобы найти работу, пожалуйста:
1. Перейдите по ссылке в статье: work.ua/abroad/.
2. Найдите страну, в которой ищете работу, и перейдите на сайт с вакансиями.
3. Откликайтесь на вакансии, которые вам интересны.
Сергей Петрович 04.04.2022, 15:27
Ещё не знаю
Игорь Куцын 04.04.2022, 15:29
В Киеве
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:14
Игорь, искать работу в комментариях к статьям неэффективно.
Лучше сделать так:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. В поле «Город», укажите город, в котором ищете работу, например, Киев.
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересовали.
Виталина Дегтярёва 04.04.2022, 15:30
В Днепре
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:15
Виталина, искать работу лучше на сайте, а не в комментариях:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. В поле «Город», укажите город, в котором ищете работу, например, Днепр.
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересовали.
Наталья Ткаченко 04.04.2022, 15:31
Добрый день! Бонн, Германия
Анатолий Собакарь 04.04.2022, 16:04
Кто нужен какая работа на предприятии
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:20
Наталья, добрый день! Искать работу в комментариях неэффективно.
Чтобы найти работу, пожалуйста:
1. Перейдите по ссылке в статье: work.ua/abroad/.
2. Найдите страну, в которой ищете работу, и перейдите на сайт с вакансиями.
3. Откликайтесь на вакансии, которые вам интересны.
Юрий Цизман 04.04.2022, 15:32
Нужна работа токарем в Одессе!
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:22
Юрий, чтобы быстрее найти работу:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. Введите в запрос должность, на которой хотите работать, например, «Токарь», и нажмите «Найти вакансии».
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересуют.
Владимир Ержик 04.04.2022, 15:32
Добре
Марія Піцик 04.04.2022, 15:32
Я в Польщі шукаю роботу в Грозінську Мазовецькім
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 15:55
Маріє, шукати роботу в коментарях неефективно.
Щоб знайти роботу, будь ласка:
1. Перейдіть за посиланням зі статті: work.ua/abroad/.
2. Знайдіть країну, в якій шукаєте роботу, та перейдіть на сайт з вакансіями.
3. Відгукніться на вакансії, які вам цікаві.
Миша Старушко 04.04.2022, 15:32
Роблю культурну спадшину краiни.
Эллина, СофтКаталог 04.04.2022, 15:34
Пише, что сторінку не знайдено... А в загалі дуже чудова ідея.
Оксана Скорик 04.04.2022, 15:35
Добрый день,нахожусь в Германии,Шверте,по образованию медсестра,ищу работу,
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:23
Оксана, здравствуйте! Искать работу в комментариях неэффективно.
Чтобы найти работу, пожалуйста:
1. Перейдите по ссылке в статье: work.ua/abroad/.
2. Найдите страну, в которой ищете работу, и перейдите на сайт с вакансиями.
3. Откликайтесь на вакансии, которые вам интересны.
Vadim Kolesnik 04.04.2022, 15:35
Хор сайт
Татьяна Вергель, The Poise 04.04.2022, 15:39
Сторінку не знайдено, посилання не працюють:(
Віктор Яцук 04.04.2022, 15:45
Так
Stanislav Gibner 04.04.2022, 15:49
Хороший помощник в поиске работы.
Виктор Моляр 04.04.2022, 15:56
Ищу работу
. Сварщик. Киев, с жильем.
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:27
Виктор, чтобы быстрее найти работу:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. Введите в запрос должность, на которой хотите работать, например, «Сварщик (с проживанием)», и нажмите «Найти вакансии».
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересуют.
Сергей Чумаков 04.04.2022, 16:00
Ищю работу механик, инженер-механик в г.Б- Днестровский и район.
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:28
Сергей, искать работу в комментариях неэффективно. Лучше сделать так:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. Введите в запрос должность, на которой хотите работать, например, «Механик», и нажмите «Найти вакансии».
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересуют.
Лика Дундар 04.04.2022, 16:04
Ищу работу любую
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:40
Лика, чтобы быстрее найти работу:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. В поле «Город», укажите город, в котором ищете работу, например, Полтава.
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересуют.
Алексей Красножон 04.04.2022, 16:06
Щуп работу в польше Врачом,есть права категории В.мне 63года.пенсионер.
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:41
Алексей, искать работу в комментариях неэффективно.
Чтобы найти работу, пожалуйста:
1. Перейдите по ссылке в статье: work.ua/abroad/.
2. Найдите страну, в которой ищете работу, и перейдите на сайт с вакансиями.
3. Откликайтесь на вакансии, которые вам интересны.
Марина Чубенко 04.04.2022, 16:07
Шукаю роботу в Німмечині (район Бавария) можна і другий райони).
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:43
Марино, шукати роботу в коментарях неефективно.
Щоб знайти роботу, будь ласка:
1. Перейдіть за посиланням зі статті: work.ua/abroad/.
2. Знайдіть країну, в якій шукаєте роботу, та перейдіть на сайт з вакансіями.
3. Відгукніться на вакансії, які вам цікаві.
Сергей Москаленко 04.04.2022, 16:08
Які варіанти поїздки на роботу за кордон в даний період якщо трудовий договір з роботодавцем був підписаний до початку війни?
Анастасія Чорна, редактор сайту Work.ua 04.04.2022, 17:44
Сергію, вітаю! Щоб виїхати за межі України, чоловік віком від 18 до 60 років має підпадати під перелік осіб, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. Тож якщо вам від 18 до 60, ви не маєте «білого» військового квитка або спецперепустки, то варіантів немає.
Valentin Dokijcuk 04.04.2022, 16:18
Шукаю роботу Електрик
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:48
Валентине, роботу краще шукати не в коментарях, а ось так:
1. Перейдіть в розділ «Знайти вакансії»: work.ua/jobs.
2. Введіть у запит посаду, на якій хочете працювати, наприклад, «Електрик», і натисніть «Знайти вакансії».
3. Відкрийте знайдені вакансії й відгукніться на ті, що вас зацікавлять.
Андрей Литош 04.04.2022, 16:19
Добре
Ольга Одинокова 04.04.2022, 16:20
Я ищу работу в Днепре
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 16:48
Ольга, чтобы быстрее найти работу:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. В поле «Город», укажите город, в котором ищете работу, например, Днепр.
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересуют.
George Kutsurais 04.04.2022, 16:39
Путин xyùlо!
Катерина Дзева 04.04.2022, 17:37
Шукаю підробіток ,оператор 1с
Львів.
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 17:51
Катерино, роботу краще шукати не в коментарях, а ось так:
1. Перейдіть в розділ «Знайти вакансії»: work.ua/jobs.
2. Введіть у запит посаду, на якій хочете працювати, наприклад, «Оператор 1С», і натисніть «Знайти вакансії».
3. Відкрийте знайдені вакансії й відгукніться на ті, що вас зацікавлять.
Галина Мельник 04.04.2022, 18:05
Шукаю роботу в Лодзі Польща
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 18:14
Галино, шукати роботу в коментарях неефективно.
Щоб знайти роботу, будь ласка:
1. Перейдіть за посиланням зі статті: work.ua/abroad/.
2. Знайдіть країну, в якій шукаєте роботу, та перейдіть на сайт з вакансіями.
3. Відгукніться на вакансії, які вам цікаві.
Ирина Терёхина 04.04.2022, 18:14
Я не ищу работу за границей
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 18:17
Ирина, если вы не ищете работу за границей, значит эта статья вам не нужна.
А если вам актуален поиск в Украине, пожалуйста:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. Введите в запрос должность, на которой хотите работать, например, «Бухгалтер», и нажмите «Найти вакансии».
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересуют.
Наталья Радионова 04.04.2022, 18:19
Спасибо всем за вашу помощь!!!
Сергей Котов 04.04.2022, 18:42
Сплошной развод и ни какой пользы. Все опубликованные телефоны посредников, часто работающих в паре. Выкачка денег с телефона и за якобы услуги.
Анастасія Чорна, редактор сайту Work.ua 05.04.2022, 12:24
Сергей, здравствуйте! Что вы имеете в виду? Все ресурсы, которые указаны в лендинге, являются официальными и проверены нами лично.
Олексій Поляков 04.04.2022, 19:07
А про В.Британію нічого нема ?
Таня Сипко 04.04.2022, 19:13
І вам тогож самого
Таня Сосновик 04.04.2022, 19:13
Добрый день, ищу работу в Варшаве
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 19:16
Здравствуйте, Татьяна! Искать работу в комментариях малоэффективно. Лучше сделать так:
1. Перейдите по ссылке в статье: work.ua/abroad/.
2. Найдите страну, в которой ищете работу, и перейдите на сайт с вакансиями.
3. Откликайтесь на вакансии, которые вам интересны.
Наталія, Електро Груп 04.04.2022, 19:24
дякую за вашу турботу!!
Борис Семененко 04.04.2022, 19:24
Дякую. На даний час я працюю. Всього найкращого.
Екатерина Малей 04.04.2022, 19:52
Здравствуйте нужны электрики сантехники в Данию хорошая зарплата оформление официально. Пишите мне в ватсап
‪+393313862420
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 20:02
Здравствуйте, Екатерина!
Искать сотрудников в комментариях не эффективно. Лучше сделать так:
1. Зарегистрируйтесь как работодатель (https://www.work.ua/ru/employer/register/).
2. Создайте вакансию и разместите ее на сайте.
3. Предлагайте вакансию кандидатам и закрывайте все позиции, которые у вас есть.
Олексій Поляков 04.04.2022, 20:21
Мужиків не випускають, і правильно роблять. Хай данці самі свої унітази кохають.
Евгений Шкаруба 04.04.2022, 20:13
Дякую!
Сергей Норцов 04.04.2022, 20:28
Я ищу работу в кременчуге
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 21:00
Сергей, искать работу в комментариях к статьям малоэффективно.
Лучше сделать так:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. В поле «Город», укажите город, в котором ищете работу, например, Кременчуг.
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересовали.
Олег Дубограй 04.04.2022, 20:31
Меня интересует работа в Португалии, город Регенгуш ди Монсараш
Дмитро (модератор Work.ua) 04.04.2022, 21:04
Здравствуйте, Олег!

Советуем воспользоваться этой инструкцией https://www.work.ua/abroad.
Ahmed Jamil 04.04.2022, 22:24
Hello sir I looking for job as security guard
Дмитро (модератор Work.ua) 05.04.2022, 09:21
Hello Ahmed, to find a job:
1. Go to the "Search jobs" section work.ua/jobs.
2. In the request, indicate the position in which you want to work, for example, "Security guard".
3. Open the found vacancies and respond to those that interest you.
Олег Разработчик 05.04.2022, 12:35
дайте ссылку на любую работу-инженером конструктором. не инженером по технике безопасности и не инженером по заполнению таблиц сотрудников.
подходит:
инженер-механик
разработчик металлоконструкций
конструктор мебели
проектировщик ракетно космических летательных аппаратов
и т.д. и т.п.
Дмитро (модератор Work.ua) 05.04.2022, 14:16
Олег, чтобы найти подходящие вакансии, пожалуйста:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. Введите в запрос должность, на которой хотите работать, например, «Инженер-механик», или любую другую, которая вам подходит, и нажмите «Найти вакансии».
3. Откроется список вакансий https://www.work.ua/jobs-инженер-механик/, а вы откликнитесь на те, которые вас заинтересуют.
Олег Разработчик 05.04.2022, 17:54
спасибо изучил. там на все специальности требуется не инженер, который будет проектировать. а слесарь который будет крутить гайки))

нужен все таки запрос инженер-конструктор. или хотя бы проектант..
Олег Разработчик 05.04.2022, 18:02
все обьявление которые вы дали не для инженера, а для слесаря сборщика сварщика)) работать руками крутить гайки. а мне нужна работа на офисе за компом. разработки проектирование конструирование.
Валентина Ліщук 04.04.2022, 23:17
Шукаю роботу на паро годин в день прибиральниці Луцьк.
Дмитро (модератор Work.ua) 05.04.2022, 09:48
Валентино, роботу краще шукати не в коментарях, а ось так:
1. Перейдіть в розділ «Знайти вакансії»: work.ua/jobs.
2. Введіть у запит посаду, на якій хочете працювати, наприклад, «Прибиральниця».
3. У полі «Місто» оберіть Луцьк і натисніть «Знайти вакансії».
4. Відкрийте знайдені вакансії й відгукніться на ті, що вас зацікавлять.
Лариса Мегеда 04.04.2022, 23:36
Мені не потрібний закордон. Я думаю мені хватить місця і у своїй Державі.
Прошу більше листіав з такою тематикою мені не надсилати.
Дмитро (модератор Work.ua) 05.04.2022, 11:25
Ларисо, на жаль, налаштувати розсилку повідомлень під конкретну тематику неможливо.
Ми можемо тільки порекомендувати пропустити статтю, якщо вона вам нецікава.
Олексій Поляков 05.04.2022, 15:38
Це для біженців
Harry Saini 05.04.2022, 00:34
hi
Олег Разработчик 05.04.2022, 05:01
hello people!
i am from Ukraine! putin attack my country and we have a war.
i am engeneer and factorys do not work...

i am look for freelanse job.
Дмитро (модератор Work.ua) 05.04.2022, 09:58
Hello! If you want to find a job:
1. Go to the «Search jobs» section work.ua/jobs.
2. In the request enter the position you want to work, for example, «Mechanical engineer».
3. Open search results and apply to those vacancies that interest you.
Олексій Поляков 05.04.2022, 15:41
Іди в армію, раз х...ло напав
Сергей Моисеенко 05.04.2022, 09:12
Ищу работу в киеве хоть какую то сам из черниговской обл.г.Остер. мой 380507779564
Дмитро (модератор Work.ua) 05.04.2022, 10:07
Сергей, искать работу в комментариях к статьям малоэффективно.
Лучше сделать так:
1. Перейдите в раздел «Найти вакансии»: work.ua/jobs.
2. В поле «Город», укажите «Остер».
3. Откройте найденные вакансии и откликнитесь на те, которые вас заинтересовали.
Олексій Поляков 05.04.2022, 15:43
Море роботи - кац...пів мочить.
Роман Дубровенко 05.04.2022, 09:15
Доброго ранку Україно. Дякую вам.
Володимир Гордієнко 05.04.2022, 11:01
Допоможіть знайти роботу в Києві. Я будівельник, водій.
Дмитро (модератор Work.ua) 05.04.2022, 11:44
Володимире, роботу краще шукати не в коментарях, а ось так:
1. Перейдіть в розділ «Знайти вакансії»: work.ua/jobs.
2. Введіть у запит посаду, на якій хочете працювати, наприклад, «Водій».
3. У полі «Місто» оберіть «Київ» і натисніть «Знайти вакансії».
4. Відкрийте знайдені вакансії й відгукніться на ті, що вас зацікавлять.
Олексій Поляков 05.04.2022, 15:45
Після війни будувати будеш
Михаил Евдокимов 05.04.2022, 12:46
ок
Dariush Szczesniak 05.04.2022, 13:25
Хорошо бы... Ррраз! И супостат повержен. Для этого нужна высокопрофессиональная многочисленная армия астрономическая сумма денег которую разворовали и продолжают, и продолжат разворовывать. А нам простым с этим жить. И мечтааааать)))
Анастасія Пацера 05.04.2022, 22:44
Крім Європи ще щось плануєте?
Олег Лящук 06.04.2022, 06:08
Шукаю роботу , бажано в Західних областях , можна без оформлення . Водій вантажівки ( кат . С , Е масловоз та інш . ) . 0671035167
Дмитро (модератор Work.ua) 06.04.2022, 09:14
Олегу, роботу краще шукати не в коментарях, а ось так:
1. Розмістіть своє резюме на сайті: https://www.work.ua/jobseeker/my/resumes/create/?step=card
2. Перейдіть в розділ «Знайти вакансії»: work.ua/jobs.
3. У полі «Місто» оберіть місто, в якому хочете знайти роботу, і натисніть «Знайти вакансії».
4. Відкрийте знайдені вакансії й відгукніться на ті, що вас зацікавлять.
Олексій Поляков 06.04.2022, 12:29
Вибачте, не Олегу, а Олеже.
Олег Лящук 06.04.2022, 16:07
Дякую ! Спробую !
Світлана Садовська 06.04.2022, 07:14
Добрий ранок ! Я в Італії , мене цікавить робота в цій країні ! Тут є можливість знайти роботу?
Дмитро (модератор Work.ua) 06.04.2022, 09:22
Світлано, добридень!
На жаль, у самій статті цієї країни немає, але на Work.ua є декілька варіантів роботи: work.ua/jobs-other-італія/.
Також спробуйте звернутись до найближчого бюро зайнятості, щоб отримати допомогу.
Виталий Бондаренко 06.04.2022, 10:00
сайт норм, работодатели [образа видалена модератором Work.ua],
Александра Рудыка 06.04.2022, 12:21
дякую
Тетяна Кікеля 06.04.2022, 12:54
Шукаю роботу в місті Жешув.
Дмитро (модератор Work.ua) 06.04.2022, 13:03
Тетяно, роботу краще шукати не в коментарях, а ось так:
1. Перейдіть в розділ «Знайти вакансії»: work.ua/jobs.
2. Знайдіть країну, в якій шукаєте роботу, та перейдіть на сайт з вакансіями.
3. Відгуки на вакансії, які вам цікаві.
Алена, BVS-Rabota 05.12.2022, 16:47
Я особисто шукаю вакансії за кордоном на сайті - https://layboard.com
Зручне керування, є відгуки і т.д