Кожен ейчар — це серце, яке сильно, рівно б’ється й забезпечує потрібними ресурсами організм компанії. Особливо важлива та помітна ваша робота зараз, коли війна випробовує всіх нас на міцність.

І ви з гідністю справляєтесь із завданнями! Хто, як не ви, зможе так підтримати командний дух, коли навколо «палає», мотивувати колег пристосовуватися до нових умов заради перемоги, відшукати того самого фахівця в команду.

Дякуємо, що в пошуку кандидатів довіряєте саме Work.ua. Сподіваємося, разом з нами він проходить комфортно, просто та ефективно. Ми цінуємо нашу співпрацю й завжди будемо поруч, щоб допомогти з наймом.

А ще нагадуємо, що на честь Дня HR-менеджера сьогодні об 11:00 відбудеться гра «Наймати та все встигати». Маєте час, хочете дізнатись, як ефективно наймати людей, весело пограти й отримати знижку 20% — реєструйтеся та долучайтеся. А якщо ви вже зареєструвалися, то чекаємо у призначений час за посиланням у вас на пошті 🙂

Ще раз зі святом! Ви неймовірно круті, бо любите свою справу, продовжуєте працювати, допомагати бізнесам, а отже, й нашій країні. Це дуже цінно та важливо.

Серця б’ються, Україна переможе! 🇺🇦



17 коментарів

Анатолій Вікторович Апестін, Роллотекс, ТОВ 21.09.2022, 09:09
Зі святом, колеги !
Кожний день разом наближаємо ПЕРЕМОГУ !
Ось це і є наразі головне побажання кожному українському HR'у !
Олена Юрченко, Патон Турбайн Текнолоджіз, ТОВ 21.09.2022, 09:23
Дякую за привітання!
Екатерина, G Consulting 21.09.2022, 09:28
Зі святом, всіх!)
Наснаги та творчих ідей!))
Щиро дякую за привітання!)
Ольга Володимирівна, Интерфом 21.09.2022, 09:34
Дякую )))))
Навзаєм.
Екатерина Давыдова, Natali Bolgar 21.09.2022, 09:48
Зі святом, шановні колеги!!
Лора, Ліка-комфорт 21.09.2022, 09:49
Дякую за вітання !!!
Також вітаю колег .
Чекаю посилання .
Марина Александровна, Управляющая компания Мрия, ООО 21.09.2022, 09:59
Всіх колег зі святом!
Всім мирного неба, все буде Україна!!!
Надежда Ивановна, Виста, оптово-розничная компания 21.09.2022, 10:00
Зі святом колеги! Ми незламні.
Олена, Лямін О., ФОП 21.09.2022, 10:58
Зі святом, колеги) Сили духу, терпіння та мирного неба.
Khrystyna, Genius Software 21.09.2022, 12:04
з Днем HR-менеджера, колеги
Раїса Олександрівна, Автоскладальний завод №1, ДП (Богдан Моторс, АТ, АК) 21.09.2022, 13:10
Дуже дякуємо за привітання.
Крім того вдячні за допомогу і підтримку в пошуку співробітників та формуванні сильної команди.
Петрук Леонид Александрович, Укринмаш, корпорация 21.09.2022, 13:45
Щиро дякую! Миру та Удачі Вам!
Hr, Salvi 21.09.2022, 14:46
Вітаю, вітаю усіх з професійним святом!!!!!
Наснаги, миру, і безмежного ентузіазму)
Александра Резниченко, Smart Trek, LLC 21.09.2022, 15:20
Шановні колеги, з професійним святом!))
Нескінченної сили духу та Миру усім)))))
Ірина Миколайчук, Уманьпиво, ТОВ 21.09.2022, 15:43
Вітаю, колеги. Всім драйву від роботи, натхнення кожного дня, "правильних" кандидатів та класних колег! :)
Анна Коваль, Атма-Ньюс, ТОВ 21.09.2022, 15:46
Всех с праздником !
Что бы все кандидаты доходили на собеседование и меньше тратили наше время )))
Светлана Вознюк, Нерухомість столиці, ПрАТ 21.09.2022, 16:38
Вітаю з Днем HR-менеджера, бажаю радості і успіху на роботі, правильних рішень та успішного вибору, раціонального розподілу кадрів і сил, благополуччя в житті і яскравого світла!!