На сторінці work.ua/zsu зібраний перелік підрозділів Сил оборони, які потребують спеціалістів, та всі вакансії цих підрозділів, а також переваги служби за контрактом і детальний опис процесу найму.

«Співпраця Work.ua з Міноборони набирає обертів. Йдеться про допомогу в пошуку фахівців передовсім небойових спеціальностей: механіки, автослюсарі, дизелісти, газозварювальники, будівельники й багато інших. Сили оборони мають ставати професійнішими та сильнішими, а для цього дуже важливо мати на всіх позиціях максимально кваліфікованих людей», — зазначає співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно.

Через прямий рекрутинг Work.ua безкоштовно допомагатиме Силам оборони обирати найкращих людей, які можуть посилити армію на різних позиціях та підвищити вмотивованість і, як результат, впливати на спільну боєздатність армії.

Тепер на Work.ua завжди доступні:

Переходьте на work.ua/zsu, щоб ознайомитися з повною інформацією, як приєднатися до армії, знайти спеціальність і підрозділ, у якому можна служити.

Разом до Перемоги!



54 коментарі

Андрій Дулик 07.12.2023, 15:12
Пожежник-ст
Дмитро (модератор Work.ua) 07.12.2023, 15:38
Андрію, поки подібних вакансій у Силах оборони немає. Можливо, ваші знання та досвід знадобляться в інших посадах, які шукають оборонці. Будь ласка, відкрийте сторінку професій https://www.work.ua/jobs/by-titles/armed-forces та надішліть відгук на вакансії, які зацікавлять вас.
Роман Брикайло 07.12.2023, 15:47
Третя група
Дмитро (модератор Work.ua) 07.12.2023, 16:14
Романе, не знаємо ким саме ви хочете працювати, але на сайті є 15 вакансій, де Сили оборони готові взяти людину з інвалідністю. Щоб побачити ці оголошення, будь ласка:
1. Відкрийте посилання активних вакансій https://www.work.ua/jobs/?industry=21374.
2. Натисніть на «Розширений пошук».
3. У розділі «Підходить» поставте галочку на «Людям з інвалідністю».
4. Надішліть відгук на зацікавлену вам вакансію.
Дмитрий Лисица 07.12.2023, 18:18
В мене немає українського громадянства але є освіта у психіатрії. Чи є в мене шанс до працевлаштування в Україні? Дякую заздалегідь.
Дмитро (модератор Work.ua) 08.12.2023, 10:08
Дмитре, думаємо, що це питання можна задати військовим при відгуці на вакансію. Будь ласка, подивіться актуальні пропозиції https://www.work.ua/jobs-психолог/?industry=21374, і якщо щось зацікавить, надсилайте оборонцям відгук, а у супровідному листі задайте всі питання, які вас цікавлять.
Міндаугас Балсіс, UAB Laimtada 07.12.2023, 15:22
konesno
Лариса Кравцова 07.12.2023, 15:22
Слава Україні
Богдан Михайлов 07.12.2023, 16:31
work.ua завжди найкращі ;
але цього разу просто приємно вражають .

нажаль оборонпром та міністерство оборони вражають неприємно - невже вони за стільки років війни та майже два роки великої війни не спромоглись прокинутись та зробити те що робить work.ua .
мені здається ДБР та СБУ мають розібратись - чи в оборонпромі та міністерстві ідіоти чи злочинні саботажники.
Олександр Пашкуров 07.12.2023, 16:57
Всім сто років життя.Ресурс work.ua/zsu робить справу державного розмаху.Як ветеран бачу,що роботодавці стали більш поступливі і не так чіпляються за вік шукача вакансій.Можеш роботу робити -роби.У нас ціла армія пенсіонерів,особливо "молодих" пенсіонерів ЗСУ,МВС тощо.Звичайно є граничний вік і у піхрту дядька у 60 років вже ніхто не візьме.АЛЕ бачу такі посади-військослужбовець акамуляторник,механік...тощо.Звичайно що можна взяти у Армію ВІЛЬНОНАЙМАНУ людину спеціаліста.Водії військовослужбовці великий тягар для бюджету.Наші"діди" можуть доставити все для фронту і собі до пенсії щосб заробити.Логістика,обслуговування техніки,санітарія,воєнне будівництво треба брати вільнонайманих.
Володимир Пасічнюк 07.12.2023, 17:27
Офіцер, механік. Слава Україні.
Дмитро (модератор Work.ua) 07.12.2023, 18:20
Володимире, на сайті є 5 вакансій, де військові шукають собі механіків https://www.work.ua/jobs-механік/?industry=21374. Будь ласка, подивіться їх, і якщо щось зацікавить, надсилайте захисникам свій відгук.
Ігор Печерський 07.12.2023, 18:02
Іноді дядько 60+ даст фору молодшому за себе в частині професійної діяльності, організацій та структуризації різноманітних процесів, правильно поставленої діяльності, кадрових питаннях(а не кем то и зачем то назначених бестолочей и мздоимцев, в тех же центрах комплектації), логистике, аналітики, інше...НО є громадне НО…Це провальние кадрове питання перш за все у президента Зеленського, та його більшість назначень не по професійному рівню, а по якихось інших мотивах…Прикладів тисячі, в любій сфері, включаючи оборону… А потім ці назначенці також підпирають собі таких же аналоігів теж під себе…Замкнутий круг…Наприклад: Якщо бивший міністр Резників щозь таке не гарне зробив, то чому його вся ВР його проводжала оплесками… В Англію послом на отдих…А якщо НІ, то навіщо його треба було міняти на дуже «обізнаного» нинешнего…Дуже срочно треба вводити інстітут вільно найомних співробітників ( крім виконання бойових задач), які разгрузять і тил і все інше…Але стане питання кто і коли буде вирішувати кого і куда…ЧОМУ до сих пор немає ні одної публічної конфіскації і розжалувань та відправки на нолі, всіх запятнавших честь мундіра ???
Наталія Байрамова 07.12.2023, 18:22
Завідуючий господарством
Дмитро (модератор Work.ua) 08.12.2023, 10:23
Наталіє, поки подібних вакансій у Силах оборони немає. Можливо, ваші знання та досвід знадобляться в інших посадах, які шукають оборонці. Будь ласка, відкрийте сторінку професій https://www.work.ua/jobs/by-titles/armed-forces та надішліть відгук на вакансії, які зацікавлять вас.
Наталія Байрамова 07.12.2023, 18:23
Слава Україні
Semen Reznichenko 07.12.2023, 18:32
Що тут написати, ухилянти зайняли робочі місця за кордоном, а в Україні вони стали інвалідами і теж зайняли робочі місця, а таким як я не назад не вперед, можу працювати, мотористом, водієм, chief officer. Я хочу добровільно, а не за гроші, як то кажуть за їду, для мене гроші більше не мають ціни.
Валерий Жиленко 07.12.2023, 19:02
Слава Україні!
В лекціях і діловому спілкуванні вимагаю реєстрації на сайті вакансій і разом виконуємо цифрові авторські моделі ефективного робочого.
Oleksandr Gurnik 07.12.2023, 19:32
а де вакансії оборонних підприємств?
Iгор Герасименко 07.12.2023, 19:35
Де РТВ? Бувший офіцер.
Дмитро (модератор Work.ua) 08.12.2023, 11:09
Ігорю, на сайті є багато підрозділів, які можуть належати до ряду військ, які вас цікавлять. Будь ласка, відкрийте сторінку https://www.work.ua/jobs/by-company/armed-forces, подивіться всі підрозділи, які шукають собі персонал, і якщо щось підійде, надсилайте свій відгук.
Lloyd Asani 07.12.2023, 20:26
Kindly sent this content in english plz thankyou
Сергій Омеляненко 07.12.2023, 21:04
Work.ua- ви найкращі!
Simona Solbjorg 07.12.2023, 21:05
I am ukrainen supporter I love your country my feelings for Ukraine 🇺🇦 is do much 💪 i miss you much I feel belong with you all because I want do work and be with you all forever you are my golden angel 😇🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🤗🤗🤗❤️❤️❤️💙💛🙏I am sorry for all this happening for you all but I am with you all we are the one ☝️ God bless you pleas replay me back SLAVA UKRAINE 🇺🇦
Сергій Кандиба 07.12.2023, 21:31
"Тепер кожна людина може сама знайти та обрати, де служити й ким служити," це якось можите пояснити.
Анастасія Чорна, редакторка Work.ua 08.12.2023, 12:10
Сергію, це означає, що ви самостійно можете вибрати підрозділ Сил оборони й посаду в цьому підрозділі, на якій хочете працювати.
Сергій Кандиба 12.12.2023, 13:26
Пані Анастасія, Ваше висловлювання та в голову посадовцям які безпідставно (протизаконно) роблять переводи з одного підрозділу (який я обрав у той який начальству захотілося) в інший не прийде. Особистий приклад: прослуживши пару років у підрозділі (який я обрав) мене переводять в інший регіон та інший підрозділ. Звернення до керівництва результатів не дало, моє звернення до адміністративного суду було зареєстровано 27 місяців тому, розгляду ще не було і це при тому що я старший офіцер зі статусом «особа з інвалідністю внаслідок війни».
Василий Чабанов 08.12.2023, 18:21
Це невеличке перебільшення)))
Наталія Будяченко 09.12.2023, 14:14
Це не перебільшення.
https://t.me/lobbyxArmy
Складаєте резюме і підбираєте собі підходящу вакансію.
Богдан Суворов 08.12.2023, 02:30
зарплати в операторів БПЛА маленькі, за лям на місяць пішов би, а так не потрібно - я більше на форексі заробляю.
Богдан Суворов 08.12.2023, 02:37
Слава Україні
Сергій Шевчук 08.12.2023, 09:01
По професії туди не попадеш, в тцк тільки попади і закинуть тебе(Вас) туди куди їм потрібно. Таке ось життя цікаве та не справедливе.
Володимир Пасічнюк 08.12.2023, 10:15
Це точно, в саме яблуко, Сергій. Слава Україні.
Руслан Лойтра 08.12.2023, 10:13
Я закінчував військове училище. На сьгодняшній день, це МПЗ. Вакансій військових психологів замало, хоча я знаю що у військах є недолік. Військове училище, це ЗСУ. Нацгвардія і нажаль Прикордонники - це МВС. Навіть у стані війни не до сподоби якось призиватись в [образа видалена модератором сайту Work.ua] структури. В ЗСУ - залюбки.
Можна зробити якось у пошуках відфільтрувати ЗСУ від МВС та ТРО?
Василий Чабанов 08.12.2023, 18:22
Ви знаєте, що таке ТрО? ТрО - це рід війск Збройних сил України.
Ирина Крамаренко 08.12.2023, 12:34
Хочу приєднатися до лав збройних сил аби наблизити Перемогу..
Мені 61,але я почуваюся добре і виглядаю не старенькою бабусею
Сподіваюсь і для мене знайдеться те саме місце щоб бути потрібною для визволення країни.Я з м.Попасна,Луганської області,волонтерка з 2014 року.
РАЗОМ -МИ СИЛА
Дмитро (модератор Work.ua) 08.12.2023, 13:35
Ірино, дякуємо, що відгукнулися. Впевнені, що у вас є багато досвіду та знань, які потрібні нашим захисникам. Будь ласка, на сторінці професій https://www.work.ua/jobs/by-titles/armed-forces подивіться кого шукають наші оборонці. Якщо якась вакансія вам підходить, надсилайте підрозділам свій відгук.
Юрій Решотка 09.12.2023, 08:21
Якщо мені 67 років , в мене є принаймні хоча б якісь шанси що мене можуть взяти до ЗСУ або до тероборони ?
Я колись служив ще в 74- 76 роках в артилерії , потім декілька разів були тривалі собори. Зараз звання - ст. лейтенант.
Дмитро (модератор Work.ua) 11.12.2023, 14:26
Юрію, можна спробувати. Будь ласка, на сторінці професій https://www.work.ua/jobs/by-titles/armed-forces подивіться всі актуальні вакансії. Якщо щось зацікавить, надсилайте оборонцям свій відгук.
Юрий Владимирович 09.12.2023, 10:57
Хочу работатт зам.министра оборони...
1.Организовать випуск 1 000 000 дронов в ДЕНЬ.
Олексій Ізотов 09.12.2023, 17:30
Вітаю. Надіслав відгук на вакансію з Вашого сайту в рамках проекту. який Ви рекламуєте. За більш ніж місяць ії навіть не переглянули. Складаєтся дивне враження що воно так сильно і не потрібно...
Дмитро (модератор Work.ua) 11.12.2023, 19:57
Олексію, добридень!
Швидше за все, це пов'язано з великою кількістю відгуків, які отримала бригада. Будь ласка, почекайте, думаємо, що Азовці опрацюють ваш відгук і нададуть зворотний зв'язок.
Олексій Ізотов 11.12.2023, 20:04
Дякую
Тетяна Дробітько 10.12.2023, 18:53
Хочю відмовитись від розсилки
Дмитро (модератор Work.ua) 11.12.2023, 20:03
Тетяно, щоб відписатися від розсилки, будь ласка:
1. Увійдіть в свій обліковий запис.
2. Відкрийте розділ «Особисті дані».
3. Перейдіть у «Налаштування сповіщень» та зніміть галочки з непотрібної вам розсилки.
Наталія Байрамова 11.12.2023, 18:40
Вітаю.Ніхто я так розумію відгуки не дивиться,якщо людина сама хоче стати на захист країни,то не беруть,а на вулицях переймають тих ,що шукають причину щоб не йти,вони не бажають захищати їм і так добре.
Konstantin Simonov 11.12.2023, 18:44
Доброго дня. Інженер-будівельник. Робота цікава на управління будівельними процесами. Дякую
Дмитро (модератор Work.ua) 12.12.2023, 09:52
Костянтине, добридень!
Поки вакансій такого направлення у Силах оборони немає. Можливо, ваші знання та досвід знадобляться в інших посадах, які шукають оборонці. Будь ласка, відкрийте сторінку професій https://www.work.ua/jobs/by-titles/armed-forces та надішліть відгук на вакансії, які зацікавлять вас.
Василий Привлин 12.12.2023, 14:24
Д'якую ! Щеб реабілітацію як у США...
Semen Reznichenko 13.12.2023, 15:59
Зрозумів що не потрібен.
Максим Миколаєць 05.01.2024, 01:59
Слава Україні люди з інвалідністю долучаємось до ЗСУ разом до нашої ПЕРЕМОГИ!!!
Simona Solbjorg 05.01.2024, 11:55
Слава Україні
Volodymyr Volodymyrovych 23.01.2024, 06:12
Слава Україні! 51 рік. Працюю на Укрзалізниці з 1991-го року, маю повну вищу освіту інженера-механіка залізниць, але є обмеження по здоров'ю - дві статті + третя група інвалідності після важкого захворювання легень! Чи є шанс знайти відповідну професію в лавах ЗСУ?
Дмитро (модератор Work.ua) 23.01.2024, 10:20
Володимире, впевнені, що обов’язково зможете знайти відповідну посаду. Будь ласка, ознайомтесь з актуальними пропозиціями від Сил оборони за посиланням https://www.work.ua/zsu. Якщо якась вакансія вас зацікавить, надсилайте підрозділу свій відгук.