- 1645
Нарешті в Україні — статистика зарплат за посадами
Відтепер ви можете дізнатися середню зарплату в Україні чи окремих містах не лише за загальними категоріями, а й за конкретними посадами.
Раніше ви могли побачити лише приблизну цифру, наприклад за категорією «Продаж, закупівля». Але ж зарплата менеджера з продажів може значно відрізнятися від зарплати, скажімо, мерчендайзера. Тому дані були надто загальні.
Що нового?
Відтепер ви можете подивитися середню зарплату за посадами і точно зрозуміти, скільки платять, наприклад, менеджеру з продажів чи бухгалтеру у Києві.
Чим це вам допоможе?
Так вам буде простіше вирішити, яку зарплату вказати у власних вакансіях. Адже ви можете побачити мінімальний, максимальний та найпопулярніші діапазони зарплат за потрібною посадою в найкрупніших українських містах, як за вакансіями інших компаній, так і за резюме самих шукачів.
Крім того, ви матимете зручний інструмент для аналізу ринку, аби завжди пропонувати своїм співробітникам конкурентну зарплату.
Ви можете знаходити потрібні посади та середні зарплати за шістьма найкрупнішими містами, категоріями, а також за допомогою пошуку.
А завдяки діаграмі розподілу зарплат одразу зрозуміло, який рівень оплати за вибраною посадою є найпоширенішим. Крім того, можна порівняти зарплату в декількох містах.
Для розрахунку середніх зарплат зараз ми аналізуємо понад 150 тисяч вакансій та 160 тисяч резюме, які були розміщені на Work.ua за останні 3 місяці.
Ми використовуємо метод середньозваженого арифметичного значення, а також нормалізацію, щоб звести до мінімуму вплив неправдоподібно низьких і високих заробітних плат. Інформація оновлюється щодня, щоб ви завжди отримували актуальні дані.
Цікавий факт
Вакансії, в яких вказана зарплата, отримують у півтори рази більше відгуків, ніж ті, в яких вона не вказана. Тож, якщо ви хочете, щоб ваші вакансії працювали ефективніше, вказуйте в них ЗП.
Впевнені, що тепер Work.ua зможе ще більше допомагати вам у роботі. Подивіться оновлену статистику зарплат та розкажіть нам, чи сподобався вам та чи буде корисним цей новий інструмент.
64 коментарі
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.
Наконец-то)
Спасибо большое! Очень нужный и долгожданный сервис!
Для меня на этом этапе существует единственный недостаток - ограниченное количество городов, по которым возможно провести выборку.
Мы выводим статистику пока только по крупнейшим городам, потому что в них достаточно данных для анализа.
В других городах размещается намного меньше вакансий, соответственно и статистика по ним была бы неполноценной.
Если вы сможете найти в Киеве Middle, Senior, Team Lead по позициям SEO, PPC, SMM, Email и т.д., готовых работать за 11-12 тыс грн. - пришлите мне, пожалуйста, их резюме :-)
Уточните, пожалуйста, а как статистика в виде текста или таблиц Excel помогла бы вам в работе?
Халява коштує троха більше...
Спасибо разработчикам и руководителю данного проекта! Намного меньше теперь нужно будет тратить рабочего времени для проведения самостоятельного анализа и выведения статистических данных!
Спасибо!)
Мы искренне рады, что инструмент вам пригодится!
А вы могли бы привести несколько примеров должностей, где приведенная статистика коренным образом отличается от данных, которые есть у вас?
Также хотелось бы уточнить, как и где данные собирали вы?
Спасибо.
Щиро вдячна за таку допомогу. Цінна інформація.
Творчих успіхів.
З повагою
Р.Коширець
Вдалого користування та успішного пошуку!
Зарплаты госслужащих Вы можете посмотреть в поиске компаний по отраслям на странице отрасли "Государственные организации" https://www.work.ua/jobs/by-company/by-industry/state-organizations/. Там Вы увидите компании из госсектора, их вакансии и зарплаты.
Будь ласка, можете навести один-два приклади, де вважаєте статистику найбільш далекою до реальності? За якою саме посадою і в якому місті?
Також зверніть, будь ласка, увагу, що, крім середнього, ви ще можете бачити дані розподілення ЗП за десятьма диапазонами і, можливо, просто ті рівні ЗП, які більше схожі до ваших, лежать не у зоні середнього, а у інших. Маю надію, ви переходили на детальні дані за цікавими для вас посадами?
Але, можливо у майбутнньому ми зробимо її за найбільш поширеними.
Дякую.
Сделал запрос Java по вакансиям, конечно залезло и Javascript (ну не все знают, что это не одно и тоже:)) и получил что-то типа 2000 $ при курсе 26.
А по резюме получил где-то 500-700 $. В общем, как сказал классик: "Бесссссовестно врут!".
Я к тому, что нужно ранжировать в зависимости от опыта как при обработке вакансий, так и резюме.
Кстати, хороший разработчик JEE уровня миддл+/синьер получает 3000-4500 $.
Подумайте на этим, т.к. ЗП Директора в 17300 грн. указанная здесь: https://www.work.ua/salary/?count=by-resumes - это уже откровенный бред.
Предположу, что вы смотерли только значение среднего. Но если вы посмотрите более подробную информацию по ЗП Директора, то увидите распределение на всем диапазоне зарплат, которое хорошо и наглядно показывает, что зарплаты действительно бывают достаточно разные. В том числе немало и в диапазоне более 45000, например:
https://www.work.ua/salary-директор/?count=by-resumes
Надеюсь, такой вариант просмотра станет более полезным для вас.
50% вакансий и соискателей вообще не указывают зп, ваша статистика основывается на пальцем в небо +-50% от действительности. Немаловажный вопрос, какая зарплата указана, net или gross? В описании вакансии можно указать грязными, что увеличит стоимость вакансии, но по факту она будет меньше. Вакансии ИТ, очень порадовали, оказывается рынок очень дешевый, только почему-то специалисты не хотят работать за эту среднюю зарплату. Надо было бы сначала посмотреть как работают другие компании при сборе такой статистики, какие инструменты используют, редко кто ссылается на данные в резюме, зачастую там указано - "я хочу", но не "сколько мне дадут". Притча: депутат в обед ест красную икру ложками, рабочий - бутерброд с маслом, на двоих они обедают бутербродом с икрой. Справедливое среднее значение? Заказали бы в "EY" срез зарплат по конкретной области, удовольствие дорогое, но их статистика имеет погрешность до 5% максимум. Надеюсь мой отзыв был полезным...
Работодатели, которые скрывают зарплату в вакансиях, могут скрывать как низкую, так и высокую зарплату, поэтому мы их не учитываем, как не учитываем вакансии с неполной занятостью и крайние значения зарплат. Погрешность при этом, конечно же, есть, но об этом ниже.
В вакансиях указана как "чистая" зарплата, так и "грязная", поэтому мы не разделяем эти значения.
Но главную пользу статистики мы видим не в средней зарплате, а в распределении зарплат по диапазонам.
Диапазоны должны помочь работодателям не ходить по сайту, сравнивая зарплаты по одной должности, а показать общую картину, чтобы вы могли предложить оптимальную зарплату кандидату.
як нас люде хвалють!
- Та хто-ж, доню?
- Та я Вас, а Ви мене...
кладе до кишеньки
менче як 20-ку?
На жаль, у Вінницькій області недостатньо вакансій, щоб зібрати повну статистику, тому ми показуємо статистику тільки за містами з великою кількістю вакансій.
Але маємо надію, що зможемо розширити перелік міст у майбутньому.
Обіцяємо на цьому не зупинитись та спробуємо ще вас здивувати.