• 10 травня 2019
  • 2046

Скільки Порошенко вдалося заробити на посту президента

Президент України Петро Порошенко закінчує каденцію на посаді глави держави після 5 років правління країною. За цей час гарант отримав зарплату у розмірі 1 мільйона 363 тисяч гривень.

В Адміністрації президента акцентують увагу на тому, що гарант української Конституції отримував виключно заробітну плату. При цьому ніякі премії і надбавки йому не виплачувалися.

«З червня 2014 року по квітень 2019 року президентові Петру Порошенку нараховано заробітну плату в сумі 1 363 259,75 гривні. З травня 2016 року заробітна плата Президента України щомісячно нараховується в розмірі посадового окладу — 28 тисяч гривень».

Додають також, що після сплати податків, усі кошти перераховувалися на благодійність.

Джерело: Канал 24


Читайте також

У Кабміні розповіли, у кого з міністрів найбільша зарплата

13 коментарів

Александр Филимонов 14.05.2019, 22:22
Кому це потрібно ?
Владислав Ивченко 14.05.2019, 22:25
А чо, цiкаво, я от не знав)
Владислав Костро 15.05.2019, 20:42
Це з тієї самої серії, що і збіоьшення відпусток, проти яких Рада. Почалася друга серія інформаційних вкидів, тепер уже в боротьбі за парламент.
Михаил Бела 15.05.2019, 19:57
На гардероб першої леді,було виділено із бюджета України 1мільярд гривень.
Владислав Костро 15.05.2019, 20:43
Ви своїм пострілом в "масси" лише підтвердили мій коментар, що вище.
Алексей Разумный 15.05.2019, 22:14
А что ему эти копейки, если у него есть корпорация, которую он обещал продать, когда только заступал на пост президента? Для кого и зачем написана эта статья?!?!
Владислав Костро 16.05.2019, 08:29
Статтю написано для 72% людности в Україні.
Алексей Разумный 16.05.2019, 11:27
А почему только доя 72%?
Владислав Костро 16.05.2019, 16:49
Щоби вони і Верховну Раду обрали на користь московії.
До речі він одразу всі свої бізнеси виставив на продаж. Що не продалося. те віддав в сліпий траст. Що не так?
Алексей Разумный 18.05.2019, 20:31
Кому он что продал? И кому отдал в слепой траст? В нашей стране слепой траст - не больше, чем фикция!
И все-таки непонятно, почему для 72% и при чем здесь избрание ВР в пользу московии? Бредите, товарищ...
Владислав Костро 20.05.2019, 08:26
А де ви живете?
Продав "Ленінську кузню", що ще пошукайте в інтернеті, як є бажання. Віддав бізнеси в управління Ротшильдам. Ви праві лише в тому, що це поза нашою країною. Що таке 72% в Україні знають навіть діти. Це шаровики, які повірили солодким обіцянкам і ведуть нас у концтабір. До речі пан Портнов вчора вже почав обговорювати тему створення фільтраційного табору, почитайте, вельми цікаво. І останнє - я вам не товариш. Ви не лише на прізвище Разумний, ви дійсно розумна людина, а розумний ворог - це наднебезпечно, тобто ви не товариш, а загроза.
Владимир Сухушин 18.05.2019, 19:52
Не убедительно. Не верю!
Владислав Костро 20.05.2019, 08:28
А це не для нас з Вами написано, а для 72%. Вони щиро вірять, як московити у розіп'ятого хлопчика та двох рабів.