- 2046
Прем'єр-міністр України хоче створити 200 тисяч робочих місць у 2020 році
Легальні робочі місця Олексій Гончарук називає новою метою Кабінету Міністрів.
Через 5 років кількість офіційних вакансій має зрости до мільйона. Про це прем’єр заявив на своїй сторінці у Facebook.
Також в планах Олексія Гончарука — скоротити час, який витрачається на пошук нової роботи з 3,6 місяця до 2.
За словами прем’єр-міністра, кожен п’ятий українець працює нелегально. Це, насамперед, погано для самих працівників, адже їхні права ніяк не захищені. Найбільше неоформлених працівників у сільському господарстві, торгівлі, на будівництві, в транспортній сфері та кур’єрській діяльності.
Вже пройшов перший етап роботи — інспектори праці провели інформаційну кампанію, в рамках якої поговорили з 180 тис. роботодавців зі сфери торгівлі.
Результати кампанії — трудовий договір підписали з 202 тис. працівників. Як заявляє Гончарук, динаміка працевлаштування, де проводилося інформування, зросла на 25,8%.
Також вже йде другий етап — інспекційна кампанія. З 10 по 21 лютого інспектори перевірятимуть роботодавців, у яких можливо нелегально працюють 4 і більше осіб.
11 коментарів
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.
эффективные менеджеры ворк юа не соврут!)