Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

30 августа 2017

Стартував відбір на посаду керівника Поліцейської академії

Спробувати свої можливості щодо призначення на цю посаду може кожен чинний поліцейський. Для цього слід заповнити електронну анкету, а в разі відповідності базовим вимогам — пройти низку тестів і співбесіду.

Претенденти можуть заповнити електронні анкети до 3 вересня цього року. Про це 29 серпня повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Глава Національної поліції зазначив, що сьогодні стартував добір на посаду керівника Поліцейської академії. Кандидатів з числа чинних поліцейських обиратиме окрема атестаційна комісія, створена у Нацполіції.

«Запрошую до участі і нехай першу в історії сучасної України Поліцейську академію очолить найдостойніший. Безпосереднє ж навчання курсантів у новоствореній Поліцейській академії розпочнеться у листопаді цього року в Києві. Першопрохідцями стануть новобранці патрульної поліції. Їх навчатимуть за сучасними стандартами та відповідно до потреб суспільства», — підкреслив Сергій Князєв.

Дізнайтеся про умови комплектування посади керівника Поліцейської академії, вимоги до кандидатів та порядок атестування та скористайтеся цією можливістю!


Джерело: Департамент комунікації Національної поліції України

Чтобы оставить комментарий, нужно войти.