- 7174
7 безкоштовних онлайн-курсів для підприємців
Онлайн-курси — ефективний спосіб прокачати навички, заповнити прогалини в знаннях й залишатися затребуваним на ринку, що постійно змінюється.
Кадр з мультсеріалу «Маша та ведмідь», 2009 р.
Вік живи — вік учись! Саморозвиток вкрай важливий, особливо, коли мова йде про підприємництво. Своєчасно опановуючи нові знання та навички, ви зможете міцно триматись на хвилі успіху й розширити коло своїх професійних можливостей.
Work.ua публікує добірку курсів для підприємців від української освітньої платформи Прометеус. Цікавих, корисних, абсолютно безкоштовних і, що важливо, адаптованих під українську дійсність. Налітайте!
Підприємництво. Власна справа в Україні
Курс розповідає про найголовніше, що потрібно знати кожному бізнесмену-початківцю. Знайомить з оподаткуванням, юридичними аспектами бізнесу, маркетингом і азами управління. А також дає розуміння того, як ідея перетворюється в бізнес-план й бізнес-модель.
Як створити стартап
Переклад легендарного курсу «How to Start a Startup», що восени 2014 року читався у Стенфордському університеті. Знамениті викладачі-практики розказують, як знаходити бізнес-ідеї та оцінювати їх, як залучати клієнтів і постійно збільшувати продажі, а ще про те, як будувати успішну бізнес-стратегію та підбирати команду.
Бізнес-англійська
Якщо ви хочете отримати гарну посаду і плануєте працювати з іноземними клієнтами, володіння основами бізнес-англійської навіть не обговорюється. Цей курс націлений на те, щоб допомогти опанувати слухачам ключову бізнес-лексику та деякі елементи граматики, й використовувати ці знання на практиці у робочих ситуаціях.
Теми курсу самостійні, тому можна обрати ті, які вас найбільше цікавлять й вивчати лише їх.
Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності
Програма курсу розкриває методи аналізу клієнтів та те, як розробити насправді цінні пропозиції для них. Також роз’яснюється природа спротиву змінам, описуються шість рівнів подолання цього опору задля успішних продажів.
На курсі роз’яснюють різницю у сприйнятті цінності товару або послуги постачальником та покупцем, розкривають поняття сегментації ринку та єдиної справедливої ціни.
Фінансовий менеджмент
Мабуть, найцікавіший та найважливіший курс не тільки для підприємців, але й для будь-якого повнолітнього українця. Викладач курсу — економіст-практик Олексій Геращенко обіцяє протягом курсу трохи історії, трохи теорії та багато посилань на актуальну українську дійсність.
Слухачі дізнаються:
- про загальні принципи управління фінансами, які вживані як для макрорівня цілої країни або конкретного бізнесу, так і корисні в управлінні фінансами власної родини;
- про сутність ключових фінансових показників та способи їхнього виміру;
- скільки грошей треба залучити для відкриття власного бізнесу.
Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні
Цей курс також розрахований на широке коло: від тих, хто лише планує започатковувати власну справу, до тих, хто навіть не думав про свій бізнес, але хоче отримати безцінні знання у юридичній сфері.
Викладач курсу доступно, без зайвої «юридичної термінології» пояснює ті правові рамки, в яких повинен діяти кожен підприємець. Слухачі ознайомляться з основними юридичними аспектами щодо започаткування бізнесу, правильності його ведення, юридичної чистоти щодо обліку й сплати податків.
Курс може зацікавити не лише новачків, оскільки щодо кожного питання розкриваються «лайфхаки», які можна застосувати в тій чи іншій ситуації.
Соціальне підприємництво
Курс має на меті надати учасникам максимум знань та вмінь, необхідних для ефективного запуску власного соціального бізнесу чи участі у соціальних проектах. Зокрема, піднімаються теми планування, організації, пошуків фінансування оцінювання результатів діяльності соціального підприємництва
А важлива особливість курсу — це записані спеціально для нього інтерв’ю із соціальними підприємцями з України та людьми, які долучаються до розповсюдження культури соціального підприємництва.
Читайте также
Бесплатных курсов по интернет-маркетингу от Google стало еще больше
2 коментарі
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.