Резюме від 2 листопада 2018

Фигурина Екатерина Максимовна

Журналист

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
26 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Фігуріна Катерина Максимівна
Рік народження: 1992

Місце проживання: м. Львів
Телефон: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
E-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Освіта

Львівський національний університет імені Івана Франка,
факультет журналістики, кафедра зарубіжної преси та інформації.

Роки навчання: 2009 - 2014 рр.
Ступінь: магістр.
Тема магістерської роботи: Публіцистика Олександра Солженіцина


Досвід професійної та трудової діяльності:

2007-2009 рр. – фрілансер Керченського міського радіо, газет «Керченский рабочий», «Вечерняя Керчь», «Керченский полуостров», «БОСПОР»

2010-2012 рр. – університетські практики на АвтоРадіо Керчі та на радіо «Люкс» (м. Львів) – написання та начитка новинних матеріалів, коротких репортажів, збирання коментарів, комп’ютерна обробка радіо матеріалів, написання статей для Інтернет-сайту АвтоРадіо

вересень 2011 р., вересень 2012 р. – модератор творчих зустрічей з російськими та українськими письменниками та поетами у рамках Форуму Видавців у Львові – інтерв’ювання авторів, ведення розмов, організація часу;
– перекладач щорічного альманаху Форуму видавців у Львові (переклади поезії Андрія Гріцмана, Татьяни Данільянц, Глєба Шульпякова з російської мови українською; та поезій Антона Рудака з білоруської українською мовою).

вересень 2013 р. - квітень 2015 р. - копірайтер та контент-менеджер туристичного сайту TravelTipz.ru, де створювала текстове наповнення для сайту з використанням SEO (опис об'єктів готельно-ресторанного бізнесу, туристичної інфраструктури великих міст та інших населених пунктів усього світу). Робота полягала в створенні художніх описів готелів, ресторанів, пам’яток архітектури та мистецтва, музеїв, розважальних закладів – до найменших дрібниць, а також у написанні оглядових статей про готельну та ресторанну сферу різних міст світу.

вересень 2015 р. - лютий 2016 р. - фрілансер

березень-листопад 2016 р. - копірайтер, SMM-менеджер, менеджер з реклами в компанії інтер`єрних тканин Interior Fabrics; написання описів для меблевих та шторних тканин для сайту, написання оглядових статей про меблеві виставки, профільних статей про тканини, інтерв`ю з дизайнерами та архітекторами, ведення сторінок у Facebook, розробка рекламних буклетів та акційних пропозицій

лютий-серпень 2017 р. - копірайтер в IT-компанії FocusWeb; написання рекламних статей для SEO-просування, статей для наповнення сайтів різноманітної тематики (авторський одяг, шкіряні вироби, будівельні компанії тощо).


Володіння мовами:

Українська — вільне володіння
Російська — рідна
Англійська — середній рівень


Досвід репортажу, проведення інтерв’ю, написання новин та заміток, аналітичних матеріалів, редагування публіцистичних та літературних текстів, написання SEO-текстів, досвід SMM-менеджменту, розробки рекламної продукції (текстовий матеріал).
Вільне володіння Google Docs, SEO, Microsoft Office, вільний користувач Internet.


Особисті якості:
Організованість, креативне мислення, легко знаходжу спільну мову з колегами, зосередженість та наполегливість у праці, естетичне бачення, відповідальне ставлення, бажання та схильність швидко та продуктивно навчатися, врівноваженість, допитливість та жага до знань.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: