Резюме від 16 вересня 2023

Владимр

Начальник, заместитель, специалист службы безопасности, охраны, 18 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Вік:
57 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Резюме

Начальник (заступник, фахiвець)
служби безпеки (охорони).


Ім’я: Колодій Володимир Миколайович Сімейний стан: одружений Контактний тел.: моб. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») Національність: українець Адреса: м. Київ, Оболонь. Дата народження: 04.12.1965


Мета: Прагну працювати в компанії з високими стандартами трудової діяльності, застосовувати свій досвід в подальшій роботі, бути корисним компанії і внести свій вклад в розвиток бізнесу. Розгляну варіанти придбання нових знань та навичок у професії. Можлива робота в понадурочний час, відрядження.

Претендую на посаду : начальник (заступник, фэахiвець) служби безпеки (охорони).

Заробітна плата: від 18000 грн.(на руки).

Освіта:
-1982-1987: Омське вище танкове інженерне училище, спеціальність – інженер по експлуатації та ремонту колісної та гусеничної бронетехніки, iнженер-механiк.
-1998-2000: Військовий гуманітарний інститут Національної Академії Оборони України, спеціальність - соціальний психолог-педагог, фахiвець вiйськового управлiння оперативно-тактичного рiвня.

Робота:
- Жовтень 2018 - теперiшнiй час: старший охорони обьекту .
-Серпень 2011 - вересень 2018 : фахівець з організації особистої та майнової безпеки ПП "Комсервіс Безпека".( банки, офiси, БЦ )
-Квітень 2011 - серпень 2011: заступник начальника відділу охорони ТОВ "Інтерспорт" (фiтнесцентр "Акварiум").
-Листопад 2004 по кінець березня 2011 р.: начальник служби безпеки і охорони спортивних супермаркетів торгівельної мережі „Спортмастер” в м.Києві.
-Квітень 2003 – Листопад 2004: начальник охорони - завгосп оптово-роздрібного торгівельного приватного підприємства "Купава".
-Червень 2001 – Грудень 2002: старший офіцер відділу служби військ та режиму штабу 169 навчального центру "Десна".
-Липень 1982 – Грудень 2002: служба в Збройних Силах на інженерних, командних, виховних, адміністративних та штабних (управлінських) посадах.
Майор запасу.

Додаткові дані (досвiд, навички): Практичний досвід роботи з охоронною спецтехнікою та обладнанням (охороннi, протипожежнi, антикрадiйнi, системи доступу, засоби вiдеонагляду, захисту, звязку та пожежогасiння), практична робота з документацією, матеріальними цінностями; досвід організації, контролю та управління людьми, підбору, перевірки та розстановки кадрів; досвід забезпечення повсякденної безпечної діяльності підприємства, функцiонування його споруд та комунiкацiй; практичнi проведення занять та iнструктажiв з ТБ, ППО, ПП, з правил використання СЗ, ЗЗ, ОПС, затримання, оформлення та передачi правопорушникiв представникам МВС; досвiд проведення службових розслідувань; взаємодії з органами МВС, МНС, охоронними структурами, контролюючим органами.

Особисті якості: організаторські, лiдерськi та аналітичні здібності; активнiсть, нацiленнiсть на результат, наполегливість, принциповicть, цілеспрямованість, рішучість, оперативнiсть у прийняттi рiшень, висока працездатність, дисциплінованість, органiзованнicть, порядність, надійність, пунктуальність, комунiкабельнiсть, відповідальність, здатність до швидкого навчання новому та навчати iнших.

Зовнішні дані: зріст 180 см., вага 75 кг, спортивна статура, презентабельний зовнішній вигляд, моложавий, добра фізична підготовка, здоровий спосiб життя, шкідливі звички відсутні.

Мови:
Українська, російська, – вільне володіння.
Англійська – базовий рівень.

Інші навички:
ПК (на рівні користувача): Офіс (Word, Exell ).
Водійські права, категорії “В” та “С”.

Хоббі: спорт, новини, книги.

Буду вдячний за будь-яку відповідь.
З повагою, Володимир Колодій.


Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: