Резюме от 20 января 2018

Колодий Владимр Николаевич

Сотрудник службы безопасности, старший охранник, 8 000 грн

Неполная занятость.

Дата рождения:
4 декабря 1965 (52 года)
Город:
Киев


Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Резюме
Спiвробiтник служби безпеки.
Старший змiни охорони.

Колодій Володимир Миколайович

одружений
моб. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
українець
м. Київ, Оболонь
04.12.1965

Мета: Прагну працювати в компанії з високими стандартами трудової діяльності, застосовувати свій досвід в подальшій роботі, бути корисним компанії і внести свій вклад в розвиток бізнесу. Розгляну варіант придбання нової професії. Можлива робота в понадурочний час, подобово, відрядження.

Претендую на посаду:
Спiвробiтник служби безпеки. Старший змiни охорони.

Заробітна плата: від 8000 грн.

Освіта:
•1982-1987: Омське вище танкове інженерне училище, спеціальність – інженер з експлуатації та ремонту колесної та гусеничної техніки.
•1998-2000: Військовий гуманітарний інститут Національної Академії Оборони України, спеціальність – соціальний психолог-педагог. Закінчив з відзнакою.

Робота:
* Серпень 2011 - по теперiшнiй час: ПП " Комсервiс-Безпека "-
фахiвець з органiзацii особистоi та майновоi безпеки; старший охоронник з посвiдченням-свiдоцтвом (органiзацiя охорони примiщень, майна, обладнання, цiнностей, персоналу та клiентiв в офicах, банках, ТРЦ, бiзнесцентрах, ЖК, медклiниках).
* Квiтень 2011 - теперiшнiй час: ТОВ " Iнтерспорт" - заступник начальника служби безпеки; старший змiни охорони фiтнесцентра "Аквариум"
( органiзацiя охорони, перепускного та внутрiшньообектового режиму на територii та в примiщеннях клубу, забезпечення безпечноi роботи обладнання та персоналу, збереження майна клубу i клiентiв ).
* Листопад 2004 - по кінець березня 2011р.:ТОВ "Спортмастер"- начальник служби безпеки (охорони) спортивних супермаркетів у м.Киевi
(органiзацiя безпечного функцioнування пiдприемства i захисту примiщень, обладнання, майна, коштiв, товару, персоналу та вiдвiдувачiв).
•Квітень 2003 – Листопад 2004: начальник охорони – завгосп оптового торгівельного приватного підприємства «Купава» (охорона офiсно-складського комплексу, територii, будiвель, транспртних засобiв, майна, товару, персоналу та клiентiв компанii).
•Червень 2001 – Грудень 2002: старший офіцер відділу служби військ та режиму штабу навчального центру "Десна".
•Липень 1982 – Грудень 2002: служба в Збройних Силах на інженерних, командних, виховних, адміністративних та штабних (управлінських) посадах. Майор запасу.

Додаткові дані:
* Досвід роботи з охороннимии системами, облананням, технiкою та спецзасобами, документацією, матеріальними цінностями; досвід організації, контролю та управління людьми, підбору, перевірки та розстановки кадрів; досвід органiзацii забезпечення захисту майна, персоналу, комерцiйноi таемноi інформації, повсякденної безпечної діяльності підприємствата, функцiонування його споруд, комунiкацiй та обладнання; досвід проведення занять з професійної підготовки, інструктажів з ОП, ТБ, ППБ; досвiд проведення службових розслідувань, взаємодії з органами МВС, МНС, охоронними структурами, перевіряючими органами.

Особисті якості:
* організаторські та аналітичні здібності; комунікабельність, наполегливість, цілеспрямованість, рішучість, активнiсть, висока працездатність, дисциплінованість, вiдповiдальнiсть, порядність, надійність, пунктуальність, принциповість, чесність; здібність до швидкого навчання новому.

Зовнішні дані:
* зріст 180 см., вага 75 кг, спортивна статура, презентабельний зовнішній вигляд, моложавий, добра фізична підготовка, здоровй спосiб життя, шкідливі звички відсутні.

Мови:
•Українська, російська, – вільне володіння.
•Англійська – базовий рівень.

Інші навички:
•ПК (на рівні користувача): Офіс (Word, Excel, Іnternet).
•Водійські права, категорії “В” та “С”.


Буду вдячний за будь-яку вiдповiдь.
З повагою, Володимир Колодій.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: