Резюме от 26 апреля 2018

Колодий Владимр Николаевич

Завхоз, управляющий, администратор, 12 500 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
4 декабря 1965 (52 года)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Резюме.

Завгосп, керуючий господарством (обьектом).

Колодій Володимир Миколайович
не одружений (розлучений)
моб. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
українець
м. Київ, Оболонь, вул. Героїв Сталінграду, буд. 44
04.12.1965

Мета: Прагну працювати в компанії з високими стандартами трудової діяльності, застосовувати свій досвід в подальшій роботі, бути корисним компанії і внести свій вклад в розвиток бізнесу. Розгляну варіант придбання нової професії. Можлива робота в понадурочний час, відрядження.

Претендую на посаду: Завідувач господарчого відділу(завгосп),
керуючий господарством (обьектом),
адмiнiстратор.

Заробітна плата: від 12500 грн.
Освіта:
•1982-1987: Омське вище танкове інженерне училище, спеціальність – інженер з експлуатації та ремонту колесної та гусеничної техніки.
•1998-2000: Військовий гуманітарний інститут Національної Академії Оборони України, спеціальність – соціальний психолог-педагог. Закінчив з відзнакою.
Робота:
* серпень 2011 - по тперiшнiй час: фахiвець з органiзацii особистоi та майновоi безпеки ПП "Комсервiс-Безпека".
* Квiтень 2011 - серпень 2011: заступник начальника вiддiлу охорони ТОВ "Iнтерспорт".
•Листопад 2004 - по кінець березня 2011р.: начальник служби безпеки (контролю і охорони) спортивних супермаркетів торгівельної мережі „Спортмастер” в Києві.
•Квітень 2003 – Листопад 2004: начальник охорони – завгосп. оптового торгівельного приватного підприємства «Купава» (офіційного дистрибьютора відомих іноземних торгових марок).
•Червень 2001 – Листопад 2002: старший офіцер відділу служби військ та режиму штабу дивізії.
•Липень 1982 – Листопад 2002: служба в Збройних Силах на інженерних, командних, виховних, адміністративних та штабних (управлінських) посадах. Майор запасу.

Додаткові дані:
•Досвід підбору, перевірки та розстановки кадрів , організації, контролю та управління пілеглим персоналом; досвід роботи з технікою, обладнанням, документацією, матеріальними цінностями; досвід забезпечення захисту майна, персоналу, повсякденної безпечної діяльності підприємства; досвід проведення занять з професійної підготовки, інструктажів з ОП, ТБ, ПБ, службових розслідувань, взаємодії з органами МВС, МНС, перевіряючими органами. Досвід організації і контролю прибирання і утримання приміщень та території в чистоті і порядку; організації контролю за станом та проведенння обслуговування і поточного ремонту приміщень, меблів, та офісної техніки і обладнання; досвід закупівлі, розподілу та контролю видачі і витрат госпінвентаря та матеріалів; контролю витрат електроенергії та води; Досвід планування, складання, контролю та оптимізації витрат бюджета господарства.
Досвiд обліку роботи автомобілів та водiiв, обслуговування та поточного ремонту машин, закупiвлi, облiку i використання та запчастин, пального i мастил, розрахункiв та оптимiзацii маршрутiв доставки товару.

Особисті якості: організаторські та аналітичні здібності; комунікабельність, наполегливість, цілеспрямованість, рішучість, висока працездатність, дисциплінованість, порядність, надійність, пунктуальність, принциповість, відповідальність; здібність до швидкого навчання новому.
Зовнішні дані: спортивна статура, презентабельний зовнішній вигляд, шкідливі звички відсутні.
Мови:
•Українська, російська, – вільне володіння.
•Англійська – базовий рівень.
Інші навички:
•ПК (на рівні користувача): Офіс (Word, Excel, Іnternet).
•Водійські права, категорії “В” та “С”.


Буду вдячний за будь-яку
вiдповiдь.

З повагою, Володимир Колодій


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: