Резюме від 15 листопада 2018

Русак Мирон Петрович

Руководитель

Повна зайнятість.

Вік:
52 роки
Місто:
Івано-Франківськ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

Резюме
Русак Мирон Петрович
тел. (моб.): [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»),
м.Івано-Франківск, вул.Довженка 21б кв.48
mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
ОСВІТА:
01.09.1989р.- 01.03.1995г. МІЕТ, Московский інститут електронної техніки. Спеціальність : інженер мікроелектронної техніки.
ДОСВІД:
15.01.2010р. – директор Івано-Франківскої філії Компанії ТЛ АВТО (м. Київ),- Направлення діяльності – гуртова і роздрібна торговля шинами, акумуляторами, маслами, запчастинами і аксессуарами до автомобильної техники, правоприємник . Компанії Трейд Лайн (м. Київ).
19.03.2008р. – 15.01.2010р.– директор Івано-Франківскої філії Компанії Трейд Лайн (м. Київ). Направлення діяльності – гуртова і роздрібна торгівля шинами, акумуляторами, маслами, запчастинами і аксессуарами до автомобільної техники.
11.01.2000р. -17.12.2007р. –директор Івано-Франківскої філії Компанії «Агро-Союз» (м. Дніпропетровськ ).Направлення діяльності – торгівля запчастинами до автомобыльної тракторної і сільськогосподарської техніки, а також Корпоративного продукта.
Основні функціональні обов”язки:
Розробка і впровадження стратегії розвитку підприємства в регіоні з урахуванням стратегії Компанії і особливості регіона;
Розробка і впровадження бізнес-проектів по збільшенню клиєнскої бази і утримання існуючих;
Координація роботи регіонального підрозділу, контроль виконання бізнес-процесів, рішення адміністративно-господарських питань, планування діяльності підприємства, координація взаємодії з другими департаментами, підтримка корпоративної культури Компанії;
Підбір співробітників, формування команди підприємства і доведення до всіх співробітників їх цілей і задач для досягнення цілей Компанії;
Контроль виконання провідними фахівцями направлень запланованих міроприємств для досягнення основних показників діяльності;
Забезпечення всіх працівників філії необхідними ресурсами;
Забезпечення нормальної взаємодії с властними і іншими зовнішніми структурами в регіоні;
Підвищення продуктивності праці і рівня заробітної плати працівників за рахунок оптимізації бізнес-процесів, суміщення функцій, підвищення кваліфікації працівників і зменшення їх чисельності до необхідної при нормуванні прoцес-затрат);
Підбір, навчання і мотивація персонала в рамках єдиної політики Компанії по відношенню до персонала;
01.03.1996р. - 11.01.2000р.ТОВ «Ультима» м. Івано-Франківськ, посада – директор
підприємтсва.
Направлення діяльності: торгівля непродовольчими товарами в регіоні.
01.04.1995р. – 22.02.1996р. ПП «Буг» м.Івано-Франківськ, посада –інженер по обслуговуванню компьютерної техніки.
Направлення діяльності: виготовлення і продаж меблів.
ПРОФЕСІЙНІ НАВИКИ:
- Розробока і впровадження стратегії развитку підприємтсва в регіоні. Освоєння нових направлень діяльності. Досвід реалізації бізнес-проектів в регіоні.
- Доствід эфективного управління підприємством, орієнтація на досягнення усіх поставлених цілей та виконання завдань на будь-яких ділянках і за будь-яких обставин. Вміння ефективно працювати, використовуючи логічний, систематичний та послідовний підхід. Вміння розставляти пріоритети у власній роботі та роботі підлеглих. Стійкість в кризових змінах.
- Уміння керувати колективом в умовах невизначеності, уміння керувати реформами та запроваджувати різні інструменти і комплексні системи, які збільшують ефективність роботи.
- Управління командою –вміння підбирати мотивованих співробітників та розвивати команду, організовувати , підтримувати та контролювати її роботу, прозоро та ефективно здійснювати комунікації, впроваджувати нові стандарти роботи, бути послідовним.
- Активність й ініціатива, робота на випередження, позитивне мислення, корисна енергія, пробивна сила, вміння самостійно приймати рішення та брати за них відповідальність . Уміння бачити кілька способів вирішення завдань і знаходити вихід з нестандартних ситуацій. Вміння знаходити нові способи вирішення професійних завдань.
- Створення підприємства з «нуля», розвиток його в регіоні, управління підприємством після його створення.
- Планування господарської діяльності підприємства, бюджетування. Ведення облікової і звітної документації ( аналіз і контроль фінансово-економічних показників діяльності підприємства ).
- Организація збуту в регіоні, управління продажами.
- Розрабка способів і методів просування підприємства на ринку в регіоні і методів ефективної реклами.
- Знання англійскої мови зі словником.
- Організація безпеки діяльности підприємства.
- Знання компьютерної техніки на рівні професіонала.
- Водійські права категорії В,С і є особистий транспорт.

ДОДАТКОВА ІНФОМАЦІЯ:
Дата і місце народження: 15.12.1966р. м. Івано-Франківск,
Сімейний стан : жонатий, 2 сина- 13 і 7 років.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: