Віталій
Менеджер по роботі з клієнтами, 12 000 грн
- Розглядає посади:
- Менеджер по роботі з клієнтами, Менеджер з продажу, Оператор call-centre, Менеджер вступних занять, Експерт з продажу
- Вік:
- 19 років
- Місто проживання:
- Полтава
- Готовий працювати:
- Дистанційно
Контактна інформація
Шукач вказав телефон , ел. пошту та Instagram.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/18990018/
Досвід роботи
Пауза в карʼєрі
з 10.2023 по 06.2026
(2 роки 9 місяців)
Переїзд
Переїзд за кордоном у зв'язку з війною в Україні
Продавець-консультант
з 08.2022 по 09.2023
(1 рік 2 місяці)
ФОП (Роздрібна торгівля)
Пауза в карʼєрі
з 06.2019 по 07.2022
(3 роки 2 місяці)
Робота над власним проєктом
Навчався в школі (9 класів), 2019–2022
Освіта
ППФК НТУ ХПІ
Полтава
Середня, з 2022 по 2024 (2 роки)
Спеціальність: світлотехніка. Пройшов 2 курси.
Додаткова освіта та сертифікати
Немає додаткової освіти та сертифікатів.
Знання і навички
- Відеомонтаж
- CapCut
- Користувач ПК
- Комунікабельність
- Здатність до навчання
- Робота в команді
Знання мов
- Англійська — вище середнього
- Українська — вільно
- Французька — початковий
Додаткова інформація
Відповідальний, комунікабельний, швидко навчаюся. Готовий працювати дистанційно повний робочий день. Маю досвід спілкування з клієнтами у сфері роздрібної торгівлі. Впевнено працюю з комп'ютером, вмію монтувати відео. Володію українською та російською мовами як рідними, англійська — B2, французська - А2. Шукаю стабільну дистанційну роботу з можливістю розвитку.
Моє технічне забезпечення:
Потужний робочий комп'ютер, адаптований до високих навантажень.
Два монітори для швидкої роботи в режимі багатозадачності (зручно одночасно вести чат з клієнтом та тримати відкритою CRM-систему/базу знань).
Професійний мікрофон студійної якості (забезпечує ідеальний звук без шумів під час внутрішніх зідзвонів з командою).
Стабільний високошвидкісний інтернет європейської якості (швидкість до 600 Мбіт/с).
Володіння програмами та сервісами:
Програми для комунікації: Discord, Telegram, Zoom, Google Meet та всі інші.
Робота з контентом та відео: CapCut та DavinciResolve Studio (монтаж любительского рівню вертикальних та горизонтальних відео, робота з субтитрами та аудіо, ефекти середнього рівню).
Офісні інструменти: Google Документи, Google Таблиці, робота з браузерами на експертному рівні.
Швидко опановую будь-які нові внутрішні програми компанії, чат-платформи та CRM - системи.
-
Створення контенту та онлайн-стрімінг:
Проводжу прямі трансляції на платформі Twitch та веду блог у TikTok. Це хобі допомогло мені розвинути навички впевненої текстової комунікації, навчило керувати аудиторією, з нуля створювати та модерувати великі чати спільнот, а також швидко реагувати на запити користувачів у реальному часі.
Відеомонтаж: Захоплююся мобільним та комп'ютерним відеомонтажем (зокрема в CapCut, DavinciResolve Studio). Люблю створювати динамічні короткі ролики, працювати зі звуком та субтитрами. Це розвиває креативність та увагу до дрібниць.
Кінематограф та сучасні технології:
Дивлюся фільми та серіали в оригіналі (англійською мовою з субтитрами), що допомагає підтримувати мовний рівень. Також активно цікавлюся новинками у сфері гаджетів, софту та штучного інтелекту, намагаюся завжди оптимізувати свою роботу за комп'ютером.
Схожі кандидати
-
Менеджер по роботі з клієнтами
Дистанційно -
Менеджер по роботі з клієнтами
45000 грн, Дистанційно -
Менеджер по роботі з клієнтами
Дистанційно, Київ -
Менеджер роботи з клієнтами
40000 грн, Дистанційно -
Менеджер по роботі з клієнтами
Дистанційно -
Менеджер по роботі з ключовими клієнтами
Дистанційно, Київ