Мар'яна
Операційний менеджер
- Місто:
- Івано-Франківськ
Контактна інформація
Шукач вказав телефон .
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/19915144/
Завантажений файл
Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.
Операціний керівник мережі магазинів
[
[
Ivano-Frankivsk, Ukraine
Мар'яна Богак
Готова до короткострокових відряджень.
Про мене
Привіт! Я операційна керівниця з досвідом розвитку роздрібної мережі, управління командами та
підвищення ефективності процесів. Ефективно організовую внутрішні процеси, управляю ресурсами та
персоналом, контролюю дотримання стандартів і стабільну роботу магазинів. Маю досвід управління
закупівлями, товарними залишками, документообігом та адміністративними процесами. Системна,
комунікабельна, відповідальна, орієнтована на результат.
Досвід роботи
Керівник філії/Менеджер з адміністративної діяльності 02/2021 – 11/2025 | Івано-Франківськ
ТОВ "Dnipro-M"
Організувала та контролювала роботу всіх відділів філії (логістика, сервіс, склад, адміністративний), як
•
результат забезпечила безперебійну роботу філії відповідно до внутрішніх стандартів компанії.
Оптимізувала облік і контроль складських залишків, скоротивши розбіжності під час інвентаризації на
•
98%.
Керувала процесом відкриття нових магазинів мережі — від вибору локації до запуску роботи
•
магазину. Успішно відкрила та запустила з нуля 11 магазинів. Підтримувала технічну справність усіх
мережевих магазинів у регіоні.
Керувала командою з 25 осіб (логістика, сервіс, склад, адміністративний).
•
Знизила плинність кадрів у підрозділах на 95% завдяки побудові позитивного робочого мікроклімату.
•
Менеджер-управитель/Керівник автошколи (2 філії) 02/2026 – 08/2026 | Івано-Франківськ
ТОВ "Еліта Іф"
Контролювала щоденну роботу та функціонування філій, забезпечуючи безперебійну діяльність.
•
Керувала командою з 21 співробітника, координувала їхню роботу та забезпечувала виконання
•
планових показників.
Організовувала практичну підготовку учнів та контролювала якість навчального процесу.
•
Збільшила автопарк у 2 рази, та розширила команду інструкторів, завдяки чому підвищила доступність
•
практичних занять та скоротила терміни проходження практичної підготовки учнями.
Взаємодіяла з внутрішніми та зовнішніми структурами для оперативного вирішення робочих питань.
•
Касир, ФОП Старченко В.А. 03/2020 – 02/2021 | Івано-Франківськ
Працювала з обліковою програмою 1С, касовим апаратом та банківським терміналом.
•
Приймала та видавала готівкові кошти, контролювала правильність касових операцій.
•
Оформлювала первинну документацію та вела документообіг.
•
Проводила інкасацію та контролювала залишки готівкових коштів.
•
Створювала та обробляла маршрутні листи.
•
Вела облік паливно-мастильних матеріалів, здійснювала видачу та списання паливних талонів.
•
Оператор сервісу, ТОВ "Dnipro-M" 05/2015 – 03/2020 | Івано-Франнківськ
Приймала та оформляла інструменти на ремонт.
•
Вносила результати проведених діагностик у базу даних.
•
Створювала акти виконаних робіт.
•
Оформляла повернення інструментів після завершення ремонту.
•
Контролювала статус ремонтів та своєчасності виконання робіт.
•
Вела облік товарів, обладнання та основних засобів на сервісних майстернях.
•
Контролювала переміщення інструментів між майстернями мережі.
•
Оператор ПК, ТОВ "КТ Україна" 07/2008 – 05/2015 | Івано-Франківськ
Обробляла велику кількість замовлень, рахунків та товарних даних у внутрішній системі.
•
Приймала, обліковувала та контролювала товарні залишки.
•
Формувала звітність для відділу продажів та актуалізувала базу товарів.
•
Контролювала точність внесених даних та своєчасність їх оновлення.
•
Навички
Управління командою, підбір та адаптація Запуск об'єктів з нуля
персоналу
Операційне управління мережею магазинів
Організація складської та транспортної
логістики Ведення документообігу та звітності
Планування закупівель та взаємодія з
постачальниками
Інструменти
1С:Підприємство, Microsoft Excel / Google Sheets,
CRM-системи, Power BI, Bitrix24, WMS
Освіта
Інженер-програміст, Інститут менеджменту та економіки «Галицька академія»
Курси
Тайм-менеджмент, HR-менеджмент, постановка задач, ефективна комунікація, тімбілдинг,
АКО «Dnipro-M»
Digital Marketing, Mate academy
Мови
Українська English
Рідна Intermediate
Схожі кандидати
-
Операційний менеджер
Івано-Франківськ, Дистанційно -
Операційний менеджер
50000 грн, Івано-Франківськ, Львів , ще 2 міста -
Операційний директор
Івано-Франківськ, Київ , ще 8 міст -
Операційний менеджер
70000 грн, Івано-Франківськ, Вінниця , ще 8 міст -
Операційний менеджер
Івано-Франківськ, Дистанційно