Резюме от 20 июля 2018 PRO

Іваницький Юрій

Начальник, заступник начальника, аналітик, директор, 15 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
39 лет
Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Бухгалтер

с 01.2009 по 06.2017 (8 лет 5 месяцев)
Київстар, Львів (телекомунікації)

Радник

с 03.2007 по 12.2008 (1 год 9 месяцев)
ВАТ КБ „Надра” Львівське РУ, Львів (Банк)

У мої обов’язки входило — координація, управління, консультація, підбір та навчання персоналу 20 площадок продажу (відділень), які входили в міську дирекцію. Також являвся безпосереднім куратором 5 відділень. Здійснював підготовку звітів по роботі відділень для директора та подавав пропозиції по збільшенню ефективності роботи відділень. Неодноразово виконував обов’язки начальника відділення.

Гол. спеціаліст з економічного аналізу

с 02.2005 по 03.2007 (2 года 1 месяц)
АТ ВАБанк, Львів (Банк)

Займався складанням бюджету філії, плануванням доходів-витрат, активів-пасивів, резервуванням коштів на коррахунку філії та списанням з нього, депозитами юридичних осіб, складанням різних аналітичних звітів для головного офісу банку стосовно діяльності філії та її відділень.

Експерт

с 07.2002 по 02.2005 (2 года 7 месяцев)
Сихівське відділення Західного ГРУ ПриватБанку, Львів (Банк)

Займався кредитуванням фізичних осіб (товари, авто, житло в кредит, кредитні платіжні картки). Також протягом всієї роботи у ПриватБанку, по сумісництву був відповідальним за апаратно-програмне забезпечення відділення, тобто відповідав за безперебійну роботу апаратно-програмного комплексу, локальної мережі та 30 робочих місць користувачів з відповідною периферією, а також кінцевого обладнання по експлуатації виділеної лінії між відділенням та філією.


Образование

НУ "Львівська політехніка"

Інститут післядипломної освіти, „Фінанси"., Львів
Высшее, с 09.2010 по 12.2013 (3 года 3 месяца)

Отримав вищу освіту спеціаліста в Інституті післядипломної освіти Національного університету „Львівська політехніка”. Кваліфікація: „Економіст”, спеціальність: „Фінанси”.

Львівська політехніка

Інтелектуальні системи прийняття рішень, Львів
Высшее, с 09.1996 по 12.2001 (5 лет 3 месяца)

Отримав повну вищу освіту спеціаліста на денному відділенні комп’ютерного факультету Національного університету „Львівська політехніка”. Кваліфікація: „Розробник обчислювальних систем”, спеціальність: „Інтелектуальні системи прийняття рішень”.


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Знаю апаратне забезпечення комп’ютерів та мережеве обладнання, периферію, сімейство операційних систем MS Windows 9x/NT/2000/Me/XP/7, MS Office 9х/2000/XP/2010/2016, розробляв програми на мовах програмування Асемблер, Basic, Паскаль, С++, в інтегральному середовищі програмування Borland C++ Builder, володію навиками проектування баз даних (MS Access, SQL), працюю в Internet.


Знание языков

  • Русский — эксперт
  • Английский — начинающий

Дополнительная информация

Особисті якості:

Відповідальність, цілеспрямованість, організованість, пунктуальність, аналітичні здібності, здатність швидко навчатися, дисциплінованість, чесність.

Інше:

Водійський стаж (категорія „В”, „С”) — з 1999 року.
Шкідливі звички відсутні.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: