Резюме від 22 листопада 2018 PRO

Іваницький Юрій

Начальник, заступник начальника, аналітик, директор, 15 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
39 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Бухгалтер

з 01.2009 по 06.2017 (8 років 5 місяців)
Київстар, Львів (телекомунікації)

Радник

з 03.2007 по 12.2008 (1 рік 9 місяців)
ВАТ КБ „Надра” Львівське РУ, Львів (Банк)

У мої обов’язки входило — координація, управління, консультація, підбір та навчання персоналу 20 площадок продажу (відділень), які входили в міську дирекцію. Також являвся безпосереднім куратором 5 відділень. Здійснював підготовку звітів по роботі відділень для директора та подавав пропозиції по збільшенню ефективності роботи відділень. Неодноразово виконував обов’язки начальника відділення.

Гол. спеціаліст з економічного аналізу

з 02.2005 по 03.2007 (2 роки 1 місяць)
АТ ВАБанк, Львів (Банк)

Займався складанням бюджету філії, плануванням доходів-витрат, активів-пасивів, резервуванням коштів на коррахунку філії та списанням з нього, депозитами юридичних осіб, складанням різних аналітичних звітів для головного офісу банку стосовно діяльності філії та її відділень.

Експерт

з 07.2002 по 02.2005 (2 роки 7 місяців)
Сихівське відділення Західного ГРУ ПриватБанку, Львів (Банк)

Займався кредитуванням фізичних осіб (товари, авто, житло в кредит, кредитні платіжні картки). Також протягом всієї роботи у ПриватБанку, по сумісництву був відповідальним за апаратно-програмне забезпечення відділення, тобто відповідав за безперебійну роботу апаратно-програмного комплексу, локальної мережі та 30 робочих місць користувачів з відповідною периферією, а також кінцевого обладнання по експлуатації виділеної лінії між відділенням та філією.


Освіта

НУ "Львівська політехніка"

Інститут післядипломної освіти, „Фінанси"., Львів
Вища, з 09.2010 по 12.2013 (3 роки 3 місяці)

Отримав вищу освіту спеціаліста в Інституті післядипломної освіти Національного університету „Львівська політехніка”. Кваліфікація: „Економіст”, спеціальність: „Фінанси”.

Львівська політехніка

Інтелектуальні системи прийняття рішень, Львів
Вища, з 09.1996 по 12.2001 (5 років 3 місяці)

Отримав повну вищу освіту спеціаліста на денному відділенні комп’ютерного факультету Національного університету „Львівська політехніка”. Кваліфікація: „Розробник обчислювальних систем”, спеціальність: „Інтелектуальні системи прийняття рішень”.


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Знаю апаратне забезпечення комп’ютерів та мережеве обладнання, периферію, сімейство операційних систем MS Windows 9x/NT/2000/Me/XP/7, MS Office 9х/2000/XP/2010/2016, розробляв програми на мовах програмування Асемблер, Basic, Паскаль, С++, в інтегральному середовищі програмування Borland C++ Builder, володію навиками проектування баз даних (MS Access, SQL), працюю в Internet.


Знання мов

  • Російська — вільно
  • Англійська — початковий

Додаткова інформація

Особисті якості:

Відповідальність, цілеспрямованість, організованість, пунктуальність, аналітичні здібності, здатність швидко навчатися, дисциплінованість, чесність.

Інше:

Водійський стаж (категорія „В”, „С”) — з 1999 року.
Шкідливі звички відсутні.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: