Зберегти підхожі вакансії стало простіше та зручніше

Резюме від 27 серпня 2018 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/3440302/

Юрист

Повна зайнятість.

Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Юрисконсульт

з 08.2016 по нині (2 роки 5 місяців)
Господарська діяльність

- беру участь у розробленні умов та укладанні господарських, колективних договорів і контролюю їх виконанням, а також у розробленні і реалізації заходів із зміцнення трудової дисципліни на підприємстві.
- представляю інтереси товариства та підприємств, що входять до його складу в господарських, адміністративних, судах загальної юрисдикції та в інших установах і організаціях.
- надаю інформацію працівникам підприємства про сучасне чинне законодавство та допомоги в оформленні документів і актів правового характеру,
-готую документи щодо участі товариства у тендерних закупівлях, у випадку виявлення порушень законодавства оскаржую процедуру закупівлі через компетентні державні органи,
- ознайомлюю посадових осіб підприємства з нормативними актами, що стосуються їх діяльності,
- веду кадрову роботу на підприємстві.

Помічник судді

з 08.2002 по 08.2016 (14 років)
Личаківський районний суд м. Львова, Львов (здійснення правосуддя)

- займалась вивченням матеріалів судових справ, здійснювала підбір законодавства та матеріалів судової практики, необхідних для розгляду конкретної судової справи.
- брала участь у попередній підготовці судових справ до розгляду, готувала за дорученням судді проекти судових рішень, процесуальних документів, запитів, листів, виконавчих документів, іншої документації, пов'язаної із розглядом конкретної справи.
- готувала довідки, інформаційні листи, повідомлення, інші матеріали, які пов'язані з розглядом справи, оформляла статистичні дані, звіти, узагальнення, інформації про кількість і стан розгляду суддею справ усіх категорій тощо.
-займалась оформленням копій судових рішень для направлення сторонам у справі та іншим особам, які беруть участь у справі відповідно до вимог процесуального законодавства,
- здійснювала контроль за надходженням та приєднанням до судової справи відповідних матеріалів, своєчасністю надсилання копій судових рішень.


Освіта

Львівська комерційна академія

Юридичний, спеціальність "Правознавство", Львов
Вища, з 09.1997 по 06.2002 (4 роки 9 місяців)

по закінченні даного навчального закладу отримала кваліфікацію юриста, викладача права.


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
робота із програмними комплексами Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Visio);
робота із законодавчою базою Ліга, НАУ


Знання мов

Англійська — середній


Додаткова інформація

цілеспрямована, відповідальна, ініціативна, комунікабельна, вмію працювати у команді, пунктуальна


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: