Не знаете, как найти работу? С нашей суперинструкцией вы сможете все!

Резюме от 8 декабря 2017

Жидик Наталія Андріївна

Адміністратор салону краси, 5 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Дата рождения:
11 января 1994 (24 года)
Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Рекомендации

Гаєвська Ірина Зеновієвна
Журналіст, Районний часопис "Воля народу", 0966581599


Дополнительная информация

2017
Адміністратор салону краси
Посадові обов’язки: запис клієнтів, ведення каси, супроводження сайту та соціальних мереж, в підпорядкуванні персонал з 15 любей, нарахування зарплат, проведення інвентаризації та систематичне постачання салону, контроль чистоти, оплата комунальних послуг, продаж продукції, заключення угод з працівниками.
2016
Юнкерс / Бош - сервісний центрАдміністратор
Посадові обов’язки: ведення документообігу; обробка кореспонденції; оперативне виконання завдань керівника; організація зустрічей, нарад та прийом відвідувачів; забезпечення життєдіяльності офісу, складання звітів, ведення табелів. У підпорядукванні два сервісанта.
2015-2016
FS-OPT.com.ua
Контент-менеджер, Старший менеджер з продажу
Посадові обов’язки: реклама сайту, пошук гуртового та роздрібного клієнта в інтернет-просторі, ведення сторінки в соціальних мережах (ВК, Однокласники, Facebook), напрацювання клієнтської бази, інформування та консультування клієнтів по даній продукції, проведення тренігів для менеджерів, розробка концепції та структури продажу Інтернет-магазину, проведення переговорів з партнерами, пошук постачальників.
2014-2015
ТзОВ «ТД «S-PROF»»Менеджер з продажу професійного ресторанного обладнання
Посадові обов’язки: консультування потенційного клієнта, формування та розсилка комерційних пропозицій, участь в майстер-класах з професійного обладнання, ведення первинного обліку продаж в 1С 8.1 Бухгалтерії
2010-2015
Буська районна редакція газети "Воля Народу ''Позаштатний журналіст
Посадові обов’язки: написання різнопланових статей аналітичного, суспільно-політичного жанру, репортажі та інтерв'ю. організація та проведення різноманітних зустрічей, конференції, презентації, публічні виступи.

Освіта
2011 - 2016ЛНУ ім..Івана Франка,
класифікація: Бакалавр журналістики
2000 - 2011СШ №18 м.Львів
Атестат про середню освіту

Додаткова інформація
Знання ПКДосвідчений користувач: MS Office: Word, Excel, Інтернет-браузерами: IE, MF, Opera, з PDF-редакторами, 1С Бухгалтерія
Знання мовУкраїнська – рідна, російська – вільно, англійська зі словником
Особисті якостіКомунікабельність; аналітичний склад розуму; відповідальність, високі організаторські здібності; швидко освоюю нову інформацію, артистичні дані, креативність та хист генерувати творчі ідеї, наполегливість, мобільність (готова до можливих відряджень)
Життєве кредо: Знаходити істину в деталях. ..Помічати те, що у пересічної людини не викликає жодних емоцій.
Загальні знанняділового етикету; адміністративної роботи ресторанного бізнесу. в сфері телевізійної режисури та акторської майстерності. основ психології продаж, основ SEO просування. досвід адміністрування власного інтернет-магазину.
ІнтересиПолітологія, релігія, комп’ютерна графіка, література, туризм, акторська майстерність, музика, риторика, система бренденгу та бренд-менеджмент


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: