Резюме від 4 червня 2023PRO

Андрій

Юрисконсульт, керівник напрямку, 40 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
41 рік
Місто проживання:
Львів
Готовий працювати:
Дистанційно, Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Провідний юрисконсульт

з 06.2018 по 08.2020 (2 роки 2 місяці)
підприємство АПК, ДП «М’ясопереробний комплекс «РОСАНА» ТзОВ «РОСАН-АГРО», західний регіон (АПК, виробництво)

Юридичний супровід як материнської (ТзОВ «РОСАН-АГРО»), так і дочірньої (ДП «МК «РОСАНА») компаній, а також підприємств і ФОПів групи.
Договірна робота, судово-претензійна робота, робота із ДПС (підготовка відповідей на запити, оскарження рішень та нарахувань (в адміністративному та судовому порядку), земельні питання (паї, оренда через аукціони, суборенда), участь у земельних аукціонах (класичні та електронні торги) (підготовка пакету документів, реєстрація для участі в аукціоні, безпосередня участь в торгах, оформлення документації після участі в аукціоні), участь в процедурі отримані дозволів на викиди, супровід перевірок: ДПС, Укртрансбезпека, екологія. Дотично кадрові/трудові питання. Робота із ЦНАП та реєстраторами.

Юрисконсульт/адвокат

з 02.2018 по нині (5 років 4 місяці)
приватна практика, Львів (різні галузі права)

Провідний юрисконсульт

з 12.2010 по 01.2018 (7 років 1 місяць)
ТзОВ "Агролайф корми", Львів (АПК, виробництво)

Функціональні обов'язки: юридичний супровід діяльності підприємства.
Договірна робота. Судово-претензійна робота. Робота із виконавчою службою.
Ведення цивільних, господарських, адміністративних справ, справ про адміністративні правопорушення, трудові спори, податкові спори (участь у складанні заперечень на акти, рішення-повідомлення, організація оскаржень останніх як в адміністративному порядку, так і судовому). Досвід у цивільних, господарських, адміністративних судах всіх інстанцій. Також є досвід оскарження рішень Укртрансінспекції/Укртрансбезпеки при накладенні штрафів на водіїв та підприємство.

Інша юридична робота: підготовка та реєстрація змін до статутних документів; участь у розробці та складанні внутрішніх документів підприємства (накази, положення, розпорядження); консультування з трудових та кадрових питань (є досвід у фіксуванні факту і звільненні за прогул, досвід в трудових спорах в суді), складання колективних договорів; участь у реєстрації торгових марок, досвід при нещасних випадках на виробництві; досвід позитивного врегулювання спрору з обленерго (медіація після подання позовної заяви).
Досвід організації та супроводу судового процесу за кордоном, в тому числі звернення до органів примусового виконання (процесуальний статус позивач.)
Обслуговування підприємств групи (в т.ч. по вирощуванню птиці та підприємства по оренді майна).

Провідний юрисконсульт

з 03.2010 по 11.2010 (8 місяців)
ТзОВ «Правозахисна група «УНІКОЛ», Львів (обслуговування стягнення заборгованостей)

юридичний супровід стягнення (повернення) заборгованостей: претензійна та досудова робота по стягненню заборгованості (в т.ч. зустрічі із боржниками), судове стягнення заборгованості, робота з виконавчою службою (контроль виконавчого провадження). Договірна робота (розписки, поруки, застава).

Провідний юрисконсульт

з 07.2009 по 03.2010 (8 місяців)
ПАТ «Концерн Галнафтогаз», Львів (Одна з найбільших нафтових компаній на Україні)

Функціональні обов'язки:
Відділ корпоративної роботи:робота з державним реєстратором, створення (припинення, реорганізація) юридичних осіб, купівля-продаж корпоративних прав, участь в загальних зборах акціонерів (як в якості представника акціонера так і голови зборів), ліцензування діяльності фонду фінансування будівництва, частково питання концентрації. Обслуговування підприємств холдингу (ПАТ «Концерн Галнафтогаз», ВАТ «Концерн Хлібпром», ПАТ «СК «Універсальна», ПП «ТОБІ ГНГ», ПП «ОККО Нафтопродукт», ТзОВ «Інвестиційно-фінансова компанія», АТ «ВАШ ДІМ»).
Відділ договірно-правової роботи:розробка, укладення, внесення змін до договорів купівлі-продажу товарів (продовольчі, непродовольчі), зберігання, оренди (рухомого та нерухомого майна), позики, поставки тощо. Обслуговування підприємств холдингу.

Провідний юрисконсульт

з 03.2006 по 06.2009 (3 роки 3 місяці)
ВАТ «Страхова компанія «Універсальна», Львів (Фінанси, банки, страхування)

участь у розробці та затвердженні договорів страхування та правил страхування, договірна робота, юридичний супровід діяльності відокремлених підрозділів (42 філії), претензійна робота, представництво в судах (загальні, господарські, адміністративні), регресно-позовна робота, частково врегулювання (в т.ч. медичне), представництво у відносинах з державними органами (Державний реєстратор, Управління статистики, прокуратура, Антимонопольний комітет, Управління у справах захисту прав споживачів, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку України, дозвільна система), робота з Міжнародним іпотечним банком, складання та подання річного звіту емітента цінних паперів, підготовка та розкриття особливої та регулярної інформації емітента цінних паперів, робота з акціонерами, робота з колекторами. На час відсутності керівника призначався тимчасово виконуючим обов'язки директора юридичного департаменту.
Брав участь у семінарах щодо практичних аспектів розкриття інформації (особливої, регулярної, річної) емітентами цінних паперів.

Юрисконсульт, заступник директора з юридичних питань

з 02.2003 по 05.2006 (3 роки 3 місяці)
ТзОВ “Дорожні знаки”, Львів (виробник та постачальник засобів організації дорожнього руху)

договірна робота (купівля-продаж, поставка, оренда рухомого та нерухомого майна, підряд, надання послуг, страхування майна), робота з митницею (акредитація юридичних осіб, розмитнення, отримання дозволів), зовнішньо-економічна діяльність (в т.ч. складання договорів на англійській мові (робота із шведською та польськими компаніями)), іноземні інвестиції, кадрові питання (колективні договора, накази), претензійна робота, робота в судах (господарських та загальної юрисдикції).


Освіта

Львівський Національний університет ім. Івана Франка

Юридичний, правознавство, Львів
Вища, з 1998 по 2003 (4 роки 9 місяців)

диплом магістра права з відзнакою
диплом бакалавра права з відзнакою


Додаткова освіта та сертифікати

Семінар: Договірні відносини в 2017! Зміни в регулюванні, оподаткуванні та судовій практиці за 2017р.

19-20.04.2017

Семінар: Організація договірної роботи на підприємстві

09.12.2016

Семінар: Земельні відносини в Україні в 2017р.

06-07.12.2016

Наявність свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю. Включений в реєстр адвокатів України.

2019

Виконано вимоги щодо обов’язкового щорічного підвищення кваліфікації адвокатами.

2019, 2020, 2021, 2022, 2023


Знання і навички

MS Excel MS Word MS Office Користувач ПК MS Outlook ЛІГА:ЗАКОН Законодавство України Знання офісних програм Юриспруденція Наявність свідоцтва про право на заняття адвокатської діяльністю

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — середній
  • Польська — початковий

Додаткова інформація

семінари/тренінги/сертифікати:
Договірні відносини в 2017! Зміни в регулюванні, оподаткуванні та судовій практиці за 2017р.(Київ)
наявний сертифікат

Земельні відносини в Україні в 2017р.(Київ)
наявний сертифікат

Організація договірної роботи на підприємстві(Львів)
наявний сертифікат

Семінари: практичні аспекти розкриття інформації емітентами цінних паперів(Київ, Україна)
Брав участь у семінарах щодо практичних аспектів розкриття інформації (особливої, регулярної, річної) емітентами цінних паперів у 2007-2009р.

сертифікат (додаток до диплому) про володіння фаховою іноземною мовою, МОУ ЛНУ ім. Івана Франка(Львів, Україна)
За час навчання всі курсові та магістерська роботи, поряд із українською, перекладались та захищались англійською мовою.


Досвідчений користувач ПК, знання офісних програм MS Office, Word, Excel, Outlook тощо, вміння працювати з різними базами законодавства (Ліга, Експерт-Юрист, Законодавство-Інфодиск тощо)

Наявність посвідчення водія категорія "В", водійський стаж з 2000 року

Особисті якості:
організований, наполегливий, цілеспрямований, відповідальний


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Кандидати у категорії

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: