Резюме від 15 листопада 2018 PRO

Адаменко Тетяна Іванівна

Вихователь, няня, 8 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
55 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

вихователь-методист

з 08.2008 по 11.2018 (10 років 3 місяці)
ЗДО "Лісова казка", Львів (надання освітніх послуг)

Організовую поточне і перспективне планування діяльності педагогічного колективу;планую свою роботу; веду у встановленому порядку документацію; координую роботу вихователів та інших педагогічних працівників з виконання навчальних планів і програм; здійснюю систематичний контроль за якістю навчального та виховного процесів і об'єктивністю оцінки результатів освітньої підготовки дітей; відвідую заняття та інші види режимних процесів, що проводяться педагогічними працівниками дошкільного навчального закладу; аналізую їх форму та зміст, доводжу результати аналізу до відома педагогів; організовую просвітницьку діяльність серед батьків; надаю допомогу педагогічним працівникам в оволодінні і розробці інноваційних програм і технологій; складаю розклад навчальних занять та інших видів просвітницької, в тому числі культурно-розважальної, діяльності; контролюю правильне і своєчасне ведення вихователями документації; вношу пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу, беру участь в роботі педагогічної ради ЗДО; у підготовці і проведені атестації педагогічних працівників закладу; контролюю систематичність проведення навчально-виховної роботи по охороні безпеки життєдіяльності дітей, відображення її в документації; здійснюю перевірку знань дітей…
Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії"


Освіта

Рівненський державний гуманітарний університет

"Дошкільна освіта", "Дошкільне виховання", Рівне
Вища, з 09.2008 по 06.2011 (2 роки 9 місяців)

Надання дошкільної освіти


Додаткова освіта

ЛОІППО (Проходження курсів підвищення кваліфікації: - з 28.06.2004р. – 09.07.2004р. - з 01.02.2010р. - 02.02.2010р. - з 14.01.2013р. – 1)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
- володію комп’ютером на рівні користувача


Додаткова інформація

Проживаю у м.Львові (Рясне-2). Заміжня, двоє дітей (донька-30 років, син-33 роки). За характером комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, творча, дисциплінована. Розвинуте відчуття обов’язку та комунікативні якості. Шкідливі звички відсутні. Готова до самовдосконалення і навчання. У вільний час пишу вірші.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: