Резюме від 26 липня 2021 PRO

Межлумян Едуард Камоєвич

Юрист, начальник відділу, інспектор служби безпеки

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Вік:
29 років
Місто:
Миколаїв
Готовий до переїзду в:
Київ, Одеса

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся. Доступ до контактів — від 390 грн.


Досвід роботи

Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу бухгалтерського обліку та діловодства

з 03.2019 по нині (2 роки 4 місяці)
Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації, Запоріжжя (Державна служба)

Слідчий

з 10.2014 по 12.2018 (4 роки 2 місяці)
Слідчі підрозділи ОВС, ГУНП в Запорізькій області, Запоріжжя (Правоохоронна діяльність)


Освіта

Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого"

Факультет підготовки кадрів для міністерства юстиції, правознавство, Харків
Вища, з 2012 по 2013 (9 місяців)

Магістр права

НТУ "ХПІ"

Факультет підготовки офіцерів запасу, Харків
Вища, з 2010 по 2012 (1 рік 10 місяців)

Молодший лейтенант запасу

Харківський національний університет внутрішніх справ України

Факультет права та масових комунікацій, правознавство, Харків
Вища, з 2008 по 2012 (3 роки 9 місяців)

Бакалавр права


Додаткова інформація

Межлумян Едуард Камоєвич

Дата народження: 14.08.1991
Місце проживання: м. Запоріжжя
Контактний тел.: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
e-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)


Мета:
здобуття посади юриста, керівника, заступника керівника юридичного відділу; керівника, заступника керівника, інспектора служби безпеки; керівника, помічника керівника підприємства (установи, організації)

Досвід роботи:

Ленінський РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області
Посада: дільничний інспектор міліції з жовтня 2014 року до червня 2015
Посада: слідчий слідчого відділу з червня 2015 до листопада 2015 року.

Головне управління Національної поліції у Запорізькій області (слідчі підрозділи – Дніпровський відділ поліції, Заводське відділення поліції, слідче управління ГУНП)
Посада: слідчий з листопада 2015 року по грудень 2018 року (спеціальне звання старший лейтенант поліції). З січня 2017 року слідчий з розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи.

Посадові обов’язки:
представництво інтересів органу слідства в судах; проведення досудового розслідування у кримінальних провадженнях в злочинах загально кримінальної спрямованості, в особливо тяжких злочинах (вбивства, зникнення безвісті (ст. 115 КК України); умисне тяжке тілесне ушкодження; умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (ст. 121 КК України), та інші; проведення слідчих дій (допити, огляди, обшуки, виїмки, пред’явлення для впізнання, слідчі експерименти тощо); складання процесуальних документів, постанов та протоколів слідчих (розшукових) дій; організація проведення оперативними підрозділами поліції оперативно-розшукових дій за окремими дорученнями; контроль за виконанням доручень слідчого; призначення судових експертиз; робота зі зверненнями громадян; взаємодія з органами прокуратури, суду та іншими правоохоронними органами; листування з органами державної влади, місцевого самоврядування, організаціями та підприємствами.

Нагороди: годинник від міністра внутрішніх справ України за сумлінне виконання своїх службових обов'язків та особливі заслуги в боротьбі зі злочинністю.

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації
Посада: головний спеціаліст-юрисконсульт відділу бухгалтерського обліку та діловодства з 01.03.2019 по теперішній час

Посадові обов’язки:
Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів працівниками департаменту під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків; проведення юридичної експертизи проектів нормативно-правових актів та інших документів, підготовлених структурними підрозділами департаменту; проведення правової роботи, пов'язаної з укладенням договорів, участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов'язань, забезпечення захисту майнових прав і законних інтересів департаменту; розгляд звернень громадян, звернень та запитів народних депутатів України; організація претензійно – позовної роботи, здійснення контролю за її проведенням; організація роботи, спрямованої на упередження корупційних діянь і правопорушень державними службовцями в департаменті та надання облдержадміністрації інформації про стан виконання департаментом Закону України «Про запобігання корупції» та інші.
Під час роботи в установі пройдено курси підвищення кваліфікації для державних службовців та курси з питань запобігання корупції (є відповідні сертифікати).

Освіта:
- в 2013 році закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (м. Харків) та здобув диплом магістра за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація юрист.
- в 2012 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ (м. Харків) та здобув диплом бакалавра за спеціальністю «Правознавство».
- в 2012 році закінчив військовий факультет Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків) з відзнакою за програмою підготовки офіцерів запасу (військове звання молодший лейтенант запасу).

Особисті якості:
висока працездатність, націленість на результат, стресостійкість та комунікабельність, відповідальність і дисциплінованість, порядність.

Додаткова інформація:
впевнений користувач ПК, посвідчення водія категорії «В», не одружений, не маю проблем зі здоров'ям, готовий до переїзду і роз'їзного характеру роботи.


Запропонувати вакансію

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: