Резюме від 22 травня 2023PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки www.work.ua/resumes/6359159

Аудитор, фінансист, економіст, бухгалтер, інспектор, начальник, ревізор

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Місто проживання:
Сарни
Готовий працювати:
Дистанційно, Рівне, Сарни

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний державний соціальний інспектор

з 02.2021 по нині (2 роки 3 місяці)
Соц.сфера

Перевірка достовірності та повноти інформації про доходи та майновий стан осіб, які входять до складу сім’ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги.

Начальник відділу - головний державний соціальний інспектор

з 08.2017 по 02.2021 (3 роки 6 місяців)
УПСЗН, Сарни (соц. сфера)

Здійснення контролю за правильністю надання державної соціальної допомоги за цільовим використанням коштів державного бюджету, спрямованих на цю мету.
Перевірка достовірності та повноти інформації про доходи та майновий стан осіб, які входять до складу сім’ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги.
Проводити обстеження умов життя заявника (за його згодою) з метою визначення складу сім’ї, ступеня нужденності та можливостей знаходження додаткових джерел для існування шляхом опитування осіб, які входять до складу сім’ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги, родичів, інших осіб у разі виникнення потреби в уточненні обставин, що стосуються справи.
Проводити вибіркові перевірки правильності складення уповноваженими особами виконавчих органів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад актів обстеження матеріально-побутових умов сім'ї.
Здійснення контролю виконання підпорядкованими йому державними соціальними інспекторами завдань, доведених до відділу, відповідати за своєчасність і якість їх виконання. Розробка документів, що належать до компетенції відділу.

Головний спеціаліст

з 03.2016 по 08.2017 (1 рік 5 місяців)
УПСЗН, Сарни (с.сфера)

Здійснювати розрахунки з постачальниками послуг на підставі поданих ними щомісячних звітів щодо послуг, наданих особам, які мають право на відповідні пільги.
Щомісяця готувати інформацію про фактично нараховані суми та акти звіряння розрахунків за надані послуги з підприємствами - надавачами відповідних послуг та надавати їх фінансовим органам. участь у реалізації механізму співпраці усіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

Заступник начальника

з 12.2013 по 05.2015 (1 рік 5 місяців)
Сарненська міжрайонна Державна фінансова інспекція ДФІ в Рівненській області, Сарни (Здійснення державного фінансового контролю)

Проведення контрольних заходів.
Здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов’язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності у об'єктів контролю. Координація та контроль діяльності.

Головний контролер – ревізор

з 12.2009 по 12.2013 (4 роки)
КРВ,, Рівне,Сарни (державний фінансовий контроль)

Проведення контрольних заходів.
Здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов’язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності у об'єктів контролю.

Бухгалтер, провідний економіст

з 03.2001 по 12.2009 (8 років 9 місяців)
РПЗ, Сарни (заповідник)

Забезпечення своєчасного та якісного нарахування заробітної плати, виплат за листками тимчасової непрацездатності, проведення розрахунків із працівниками при виході у відпустку, звільненні. Ведення особових рахунків працівників. Ведення обліку та документальне оформлення основних засобів, МНМА,МШП,ПММ та їх списання, проведення інвентаризації. Облік дебіторської та кредиторської заборгованості. Здійснювала економічний аналіз господарської-фінансової діяльності підприємства


Освіта

Міжнародний університет «Рівненський економіко – гуманітарний університет» ім. Степана Дем'янчука

Спеціальність «Фінанси», кваліфікація економіст – фінансист, Ровно
Вища, з 1997 по 2002 (4 роки 9 місяців)

спеціальність «Фінанси», кваліфікація економіст – фінансист


Знання і навички

MS Excel MS Word Користувач Internet Робота з оргтехнікою Робота зі сканером Робота з факсом Робота з ксероксом Робота з принтером

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Англійська — початковий

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: