• PRO

Тетяна

Бухгалтер з первинної бухгалтерії, 25 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Вік:
43 роки
Місто:
Івано-Франківськ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Менеджер управитель відділу логістики

з 03.2023 по 11.2023 (8 місяців)
ВАМ ФУД ТРЕЙД, Івано-Франківськ (Харчова промисловість)

Виписка накладних та ТТН на підставі замовлень клієнтів в ПЗ BAF.
Робота із ПЗ Comarch, Vchasno, Edin.
Облік приходу товару на склад, переміщення між складами, проведення інвентаризації.
Забезпечення високого рівня якості обробки замовлень партнерів та зменшення ризику помилок.
Здійснення комунікації з клієнтами, водіями, торговими представниками та торговими мережами.
Забезпечення високого рівня документальної дисципліни, здійснення вчасного та коректного заповнення договорів, ведення бази клієнтів, внесення нових контрагентів, забезпечення точного та вчасного впровадження та оптимізація процесів документообігу в програмі BAF.
Обробка скарг та рекламацій, запитів клієнтів,здійснення вчасної подачі звітності керівнику.
Реєстрація податкових накладних, нарахування зарплати в 1С, облік доходів і витрат, рознесення банківської виписки в 1С, робота з Клієнт-банком, контроль за лімітами ФОП.

Провідний експерт сектору обслуговування клієнтів

з 02.2022 по 11.2022 (9 місяців)
АТ «ОТП БАНК», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Організація роботи відділу. Виконання планових показників: продаж та залучення депозитів фізичних осіб, страхових продуктів, карткових продуктів, кредитних продуктів, проведення реструктуризації кредитної заборгованості. Обслуговування та залучення клієнтів ФОП. Зведення меморіальних документів дня відділення, ведення обліку БПК, загрузка та розгрузка банкомата.

Головний економіст

з 12.2021 по 02.2022 (2 місяці)
АТ«БАНК СІЧ», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Обслуговування та залучення фізичних осіб, ФОП та юридичних осіб, видача беззаставних кредитів, відкриття поточних, карткових, депозитних рахунків, ведення клієнт-банку, зведення меморіальних документів дня. Забезпечення виконання планових показників.

Фахівець II категорії по роботі з сервісом та касових операцій

з 05.2021 по 06.2021 (1 місяць)
АТ «АЛЬФА-БАНК», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Забезпечення своєчасного та якісного обслуговування клієнтів банку-фізичних осіб, надання клієнтам банку інформації про весь спектр банківських послуг, що надаються фізичним особам, надання консультацій щодо відкриття корпоративних карток та пластикових карток співробітникам банку, фінансовий моніторинг операцій клієнтів, прийняття та перевірка платіжних документів від фізичних осіб на відповідність нормативним вимогам Національного Банку України.

Керуюча відділенням

з 06.2019 по 03.2021 (1 рік 9 місяців)
АТ «Ощадбанк», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Організація та контроль за роботою відділення, виконання планових показників, робота з діючими базами клієнтів та залучення нових клієнтів фізичних та юридичних осіб, видача автокредитів, іпотечних кредитів, кешкредитів, кредитів під заставу нерухомості, мікрокредитів та кредитування МСБ.
Співпраця з контрагентами щодо кредитування, агентствами нерухомості, страховими компаніями, автосалонами, робота із зарплатними проектами, здійснення перехресних продажів, робота із проблемною заборгованістю, проведення BTL акцій та презентацій.

Начальник відділу роздрібного бізнесу

з 08.2018 по 06.2019 (10 місяців)
АТ «МЕГАБАНК», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Пошук та залучення до банку нових клієнтів, організація роботи відділу та контроль, виконання планових показників, продаж депозитів, беззаставних кредитів, БПК, страхових продуктів, співпраця з контрагентами щодо кредитування, агентствами нерухомості, страховими компаніями, робота із зарплатними проектами, залучення на обслуговування ФОП, здійснення перехресних продажів, робота із проблемною заборгованістю, проведення BTL акцій та презентацій.

Начальник відділу роздрібних продажів

з 11.2017 по 03.2018 (4 місяці)
АБ «УКРГАЗБАНК», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Організація роботи відділу, виконання планових показників, пошук та залучення нових клієнтів, продаж депозитів фізичним особам, контроль за роботою відділу, аналіз ринку депозитів та кредитування фізичних осіб, видача та супровід заставних кредитів (авто, житло в кредит на первинному та вторинному ринку, сонячні електростанції), беззаставних кредитів, співпраця з автосалонами, з агенствами нерухомості, нотаріусами, страховими компаніями, оформлення страхових продуктів (страхування життя, страхування майна), моніторинг заставного майна, здійснення перехресних продажів супутніх продуктів (карткових продуктів, пенсійних рахунків, овердрафтів), проведення BTL акцій та організація презентацій.
Проходила тренінги: «Ефективні продажі банківських продуктів», «Поглиблення навичок продажів банківських продуктів», «Майстер продаж банківських продуктів», «Активні продажі послуг банку по телефону», «Публічні виступи», «Стандарти обслуговування у відділенні банку», «Перехресні продажі банківських послуг», «ЕКО-енергія

Головний економіст відділу роздрібних продажів

з 11.2012 по 11.2017 (5 років)
АБ «УКРГАЗБАНК», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Залучення та обслуговування клієнтів у відділенні банку; обдзвін потенційних клієнтів банку; продаж продуктів роздрібного бізнесу; проведення презентацій на організаціях, видача та супровід беззаставних кредитів, заставних кредитів, робота з забудівниками, ріелторами та автосалонами.

Головний менеджер-консультант відділу продажів роздрібних продуктів

з 12.2011 по 11.2012 (11 місяців)
ПАТ «ВТБ банк», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Видача та супровід беззаставних кредитів, виплата та відправка переказів, відкриття та супровід поточних рахунків, робота з БПК, робота з депозитами фізичних осіб, проведення BTL акцій, прямі продажі.

Провідний менеджер-консультант відділу продажів роздрібних продуктів

з 07.2010 по 12.2011 (1 рік 5 місяців)
ПАТ «ВТБ банк», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Активний пошук і залучення клієнтів на обслуговування, робота із зарплатними проектами, видача беззаставних кредитів, виплата переказів.

Експерт відділу аналізу, бюджетування та обліку внутрибанківських операцій

з 04.2007 по 07.2010 (3 роки 3 місяці)
ПАТ «ВТБ банк», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Ведення щоденної звітності НБУ, бухгалтерського та податкового обліку банку, аналітичної звітності рахунків, зведення меморіальних документів дня, ведення дебіторської та кредиторської заборгованості, обліку основних засобів та необоротних активів, облік ПММ та МШП, проведення щорічної інвентаризації.

Економіст відділу бухгалтерського обліку

з 03.2007 по 04.2007 (1 місяць)
Акціонерний комерційний банк «Мрія», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

обслуговування юридичних та фізичних осіб, робота з Клієнт банком, формування виписок по рахунках юридичних осіб.

Старший касир

з 06.2006 по 03.2007 (9 місяців)
ВАТ «Райффайзен банк Аваль», Івано-Франківськ (Фінанси, банки, страхування)

Організація роботи операційної каси; ведення контрольного журналу по закриттю та відкриттю сховища; забезпечення оформлення операційної каси інформаційними матеріалами, касові операції з приймання та видачі готівкових коштів; валюто-обмінні операції, прийом платежів, зведення касових документів дня.

Освіта

Інститут менеджменту та економіки

Облік і аудит, Івано-Франківськ
Вища, з 1999 по 2002 (3 роки)

-Франківський автотранспортний технікум

Бухгалтерський облік, Івано-Франківськ
Середня спеціальна, з 1996 по 1999 (3 роки)

Знання і навички

 • MS Office
 • Користувач ПК
 • Користувач Internet
 • MS Outlook
 • Internet Explorer
 • Email
 • Outlook Express
 • HCL Notes
 • IS-Card
 • Банківські програми
 • Oracle Siebel CRM
 • Western Union
 • Express
 • MoneyGram
 • Corona Renderer

Додаткова інформація

Вільно володію ПК (пакет Microsoft Office, Internet Explorer, Lotus Notes, Outlook Express) і ін. Працювала з багатьма банківськими програмами: Бі2, SGROOGE-2, SGROOGE-3, Is-Card, 10 систем переказів (Western union, Ria, Blizko, Lider, Unistream, Бистрая почта, Moneygram, Золота корона, Migom, Анелік) і ін. Наявність посвідчення водія категорії «В».

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати у категорії

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: