Резюме від 16 вересня 2018 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/943180/

Менеджер середньої ланки, 18 000 грн

Повна зайнятість.

Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Керівник з роздрібного бізнесу

з 04.2018 по нині (8 місяців)
Банківська діяльність

Організація роботи роздрібного бізнесу Банку по виконанню планових показників; контроль виконання загальних стандартів відділення; доведення планів та задач співробітникам роздрібного бізнесу, контроль їх виконання, а також аналіз ефективності роботи спеціалістів; залучення клієнтів та партнерів для подальшої взаємодії з ними по збільшенню об’єму роздрібних продажів; участь в розробці та реалізації збільшення клієнтської, ресурсної і дохідної бази Банку; підбір персоналу та проведення співбесід; наставництво, розвиток нових співробітників та контроль за проходженням навчання; організація взаємодії відділення з іншими структурними підрозділами Банку по вирішенню нестандартних ситуацій

Головний спеціаліст по роботі з ключовими клієнтами

з 06.2015 по 04.2018 (2 роки 10 місяців)
ПАТ "Альфа-Банк", Львов (банківська діяльність)

Забезпечення своєчасного та якісного обслуговування портфелю клієнтів VIP-сегменту; консультації по всіх послугах та тарифах, наданих банком для фізичних осіб. Проведення фінансово-економічного аналізу діяльності клієнтів для забезпечення якісного кредитного портфелю, а також здійснення його моніторингу та контролю. Формування та ведення юридичних справ по ідентифікації клієнтів та відкритих продуктах фізичних осіб. Виконання планових показників; участь в конференціях та селекторах. Розширення клієнтської бази шляхом залучення клієнтів (рекомендації від клієнтів, проведення презентацій, здійснення дзвінків, виїзні зустрічі)

Спеціаліст з операційно-касової роботи

з 07.2014 по 05.2015 (10 місяців)
ПАТ "Альфа-Банк", Львов (банківська діяльність)

операційно-касове обслуговування фізичних осіб; продаж банківських продуктів; надання повного спектру консультацій по банківських послугах для фізичних осіб

Менеджер з продажів

з 04.2012 по 05.2014 (2 роки 1 місяць)
ПАТ Платинум Банк, Львов (банківська сфера)

Розширення клієнтської бази (кредитний портфель). Залучення та видача кредитів. Консультація, оцінка фінансового стану позичальника, видача кредиту, супровід та моніторинг, робота з простроченою заборгованістю. Залучення контрагентів, ведення переговорів та підписання договорів. Організація та здійснення маркетингових заходів для виконання планових показників.

Кредитний інспектор

з 11.2011 по 04.2012 (5 місяців)
АТ Дельта банк, (банківська сфера)

Активне залучення, оформлення та видача споживчих кредитів. Моніторинг та контроль якості кредитного портфелю (прострочка). Виконання планових показників.


Освіта

Національний університет "Львівська політехніка"

Економічний, фінанси, Львів
Вища, з 09.2010 по 07.2011 (10 місяців)

диплом магістра

Національний університет водного господарства та природокоритсування

Економічний, фінанси, Рівне
Незакінчена вища, з 09.2006 по 07.2010 (3 роки 10 місяців)

диплом бакалавра з відзнакою


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
впевнений користувач ПК (Windows, MS, Open Office, Internet), програмного забезпечення (АБС Б2, Lotus Notes, Siebel, CFront, IsCard, КУБ).


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Французька — середній

Додаткова інформація

Маю орієнтацію на успіх на основі витривалості та готовності до навчання; комунікабельна, цілеспрямована, пунктуальна. Вмію аналізувати та логічно мислити, працювати в колективі, а також швидко приймати правильні рішення самостійно.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме за містами