Резюме от 16 сентября 2018 PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/943180/

Менеджер середньої ланки, 18 000 грн

Полная занятость.

Город:
Львов

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Керівник з роздрібного бізнесу

с 04.2018 по наст. время (5 месяцев)
Банківська діяльність

Організація роботи роздрібного бізнесу Банку по виконанню планових показників; контроль виконання загальних стандартів відділення; доведення планів та задач співробітникам роздрібного бізнесу, контроль їх виконання, а також аналіз ефективності роботи спеціалістів; залучення клієнтів та партнерів для подальшої взаємодії з ними по збільшенню об’єму роздрібних продажів; участь в розробці та реалізації збільшення клієнтської, ресурсної і дохідної бази Банку; підбір персоналу та проведення співбесід; наставництво, розвиток нових співробітників та контроль за проходженням навчання; організація взаємодії відділення з іншими структурними підрозділами Банку по вирішенню нестандартних ситуацій

Головний спеціаліст по роботі з ключовими клієнтами

с 06.2015 по 04.2018 (2 года 10 месяцев)
ПАТ "Альфа-Банк", Львов (банківська діяльність)

Забезпечення своєчасного та якісного обслуговування портфелю клієнтів VIP-сегменту; консультації по всіх послугах та тарифах, наданих банком для фізичних осіб. Проведення фінансово-економічного аналізу діяльності клієнтів для забезпечення якісного кредитного портфелю, а також здійснення його моніторингу та контролю. Формування та ведення юридичних справ по ідентифікації клієнтів та відкритих продуктах фізичних осіб. Виконання планових показників; участь в конференціях та селекторах. Розширення клієнтської бази шляхом залучення клієнтів (рекомендації від клієнтів, проведення презентацій, здійснення дзвінків, виїзні зустрічі)

Спеціаліст з операційно-касової роботи

с 07.2014 по 05.2015 (10 месяцев)
ПАТ "Альфа-Банк", Львов (банківська діяльність)

операційно-касове обслуговування фізичних осіб; продаж банківських продуктів; надання повного спектру консультацій по банківських послугах для фізичних осіб

Менеджер з продажів

с 04.2012 по 05.2014 (2 года 1 месяц)
ПАТ Платинум Банк, Львов (банківська сфера)

Розширення клієнтської бази (кредитний портфель). Залучення та видача кредитів. Консультація, оцінка фінансового стану позичальника, видача кредиту, супровід та моніторинг, робота з простроченою заборгованістю. Залучення контрагентів, ведення переговорів та підписання договорів. Організація та здійснення маркетингових заходів для виконання планових показників.

Кредитний інспектор

с 11.2011 по 04.2012 (5 месяцев)
АТ Дельта банк, (банківська сфера)

Активне залучення, оформлення та видача споживчих кредитів. Моніторинг та контроль якості кредитного портфелю (прострочка). Виконання планових показників.


Образование

Національний університет "Львівська політехніка"

Економічний, фінанси, Львів
Высшее, с 09.2010 по 07.2011 (10 месяцев)

диплом магістра

Національний університет водного господарства та природокоритсування

Економічний, фінанси, Рівне
Неоконченное высшее, с 09.2006 по 07.2010 (3 года 10 месяцев)

диплом бакалавра з відзнакою


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
впевнений користувач ПК (Windows, MS, Open Office, Internet), програмного забезпечення (АБС Б2, Lotus Notes, Siebel, CFront, IsCard, КУБ).


Знание языков

  • Украинский — эксперт
  • Русский — эксперт
  • Французский — средний

Дополнительная информация

Маю орієнтацію на успіх на основі витривалості та готовності до навчання; комунікабельна, цілеспрямована, пунктуальна. Вмію аналізувати та логічно мислити, працювати в колективі, а також швидко приймати правильні рішення самостійно.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме