- 5524
Що важливіше: зарплата чи мета? Відповідь від «Агентів змін»
Всі ми мріємо про чудову роботу, комфортне робоче місце, високу зарлату. Проте Україна знає приклади, коли мета та бажання робити щось для суспільства стають важливішими за гроші та комфорт.

Work.ua хоче познайомити вас з командою дизайнерів «Агенти змін», котрі зібралися разом, аби робити Київ і Україну візуально красивішими, сучаснішими і зручнішими. Щоб власноруч вдосконалювати країну, дизайнери змінили теплі місця у міжнародних компаніях на соціально важливу роботу.
Історія про те, як починати змінювати країну з себе, не вимагаючи допомоги у влади, заслуговує на широкий розголос. Історія «Агентів змін» — приклад того, що майбутнє можуть створювати не тільки урядовці, а й люди, що навколо — ми з вами.
Реалізовані проекти
Команда дизайнерів-волонтерів творить зміни, яких всі хочуть та чекають — робить життя комфортнішим та приємнішим. Саме візуальний дизайн міста, яким займаються хлопці, дає відчуття не стільки красивого, скільки зручного і сучасного міста, яке «розмовляє зі своїми мешканцями, поважає та піклується про них».
Безконтактні картки, безкоштовні кишенькові схеми українською та англійською, нова схема та інформаційні плакати людською мовою — всі ці зміни вже можна зустріти у київському метро. Ще із завершених проектів — редизайн фунікулера та міської електрички, вказівники для велосипедистів на Трухановому острові, інформаційне відео для потягів Інтерсіті.
Спочатку дизайнери працювали після роботи та вихідними. Так було перші півтора року. Та «Агенти змін» вирішили рухатися швидше, тому в січні 2016 року залишили свої робочі місця, щоб повністю присвятити себе виключно соціальним проектам.
Проекти в розробці
Наразі «Агенти змін» працюють над новими табличками назв вулиць, інтерфейсами автоматів та масштабною навігацією в метро, єдиним київським стандартом благоустрою для забудовників, велосипедною навігацією на ВДНГ та в Парку Дружби народів.
Звідки гроші
Ентузіасти не стали чекати, доки у міста з'являться гроші на оплату їхньої праці. Свою роботу над соціальними проектами команда розпочинала за власні кошти, працюючи у вільний від роботи час. Та в січні 2016 року вони звільнилися зі своїх успішних робіт і наразі працюють за гроші від партнерів, спонсорів та краудфандингу.
За півроку вагомі внески (понад 200 тис. грн) в роботу дизайнерів зробили інтернет-проекти DOU.ua, LUN.ua, MacPaw, Grammarly. Друга частина (58 тис. грн) була зібрана краудфандінгом. Підтримка проекту коштами партнерів та городян довела, що робота «Агентів змін» важлива й необхідна місту та його жителям. І саме цим пояснює філософію команди Агент 001 Ігор Скляревський.
«Завжди роби те, у що віриш. Те, що тобі подобається. Те, в чому ти бачиш своє покликання. І гроші обов’язково з’являться. Але гроші — не головне».
Work.ua підтримує «Агентів змін»
Ця історія відверто надихнула нашу команду. Work.ua вирішив стати партнером «Агентів змін» та виділив 150 тис. гривень (по 30 тисяч на найближчі 5 місяців), аби теж допомогти реалізовувати їхні проекти.
«Мене вразила ця історія перш за все відчайдушним кроком: натхненні своєю ідеєю і місією зробити місто і країну краще, хлопці залишили свою роботу в красивих ІТ-офісах, щоб робити те, у що вірять. Дуже хочеться допомогти їм втілювати мрію».
Ми певні, що трансформація навколишнього простору дасть позитивні відчуття у житті кожній людині, і раді допомогти агентам у цій меті.
Агентом змін може стати кожен
Якщо ви теж прагнете змін, можете долучитися внеском. Навіть невеликі кошти стануть вагомою допомогою у спільну справу. А якщо ви представляєте компанію чи бізнес, можливо зацікавитесь приєднатися до постійних партнерів. «Агенти змін» відкриті до діалогу.
Більше про «Агентів змін» ви можете дізнатися:
- на їхньому сайті;
- у презентації;
- на їхній сторінці у фейсбуці.
Ми маємо усвідомлювати, що Європа не прийде в Україну сама. Агентом змін має стати кожен за допомогою власного прикладу — якісно виконуючи свою роботу, яка виходить якнайкраще. Так ми зможемо запустити процес покращення продуктів, послуг та місць, з якими контактуємо щодня. Це ті зміни, на які не треба чекати — їх треба робити самим. Долучайтеся!
32 коментарі
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.
реклама-пиар агенства по видом, казалось бы, актуальной темы, - нормальный ход
но суть статьи, увы, далека от названия
а касательно сути отвечу так "ложка дорога к обеду", а будет она за счет зп или бартера - каждый сам выберет ...
Вопрос: зачем мне посылают на украинском языке какие-то темы, как понимаю, для ознакомления? В устной речи я что-то понимаю. Если не пойму, переспрошу, а здесь мне что, читать по словарю?
Прошу на украинском языке больше ничего мне не присылать. Ящик и так забит непойми чем.
Я уверенна, что не ошибусь, если сообщу Вам, что каждый второй житель Украины прекрасно знает русский язык! Но если серьезно, то я думаю, что ВСЕ жители Украины знают русский язык, конечно же, за редким исключением.
Все хотят сделать полезное и при этом получить достойную оплату.
Хде тут сказано, что работа была бесплатной?
Мы не принимаем коммерческие заказы.
То, что навязывают Украинский язык никакого дискомфорта не вызывает (нация понад усе).
Как только все начнут вынужденно говорить на Украинском языке (так как даже эти невероятные альтруисты его уже выкинули из оборота), нация прям воспрянет, а потом вопли почему нас ненавидят.
Вместо того, что бы патриотизмом кичится, экономику бы подымали, хотя в вышиванке на собеседование, наверное, приходить легко и приятно.
Хотя бы историю учил, того же Петра Первого, пример (первого евроинтегратора) который бороды заставлял сбривать и европейское платье (одежду) носить, что бы выбираться из махрового национализма и до сих пор никто в России картузик с гвоздичкой не носит.
А у в несчастной Украине всё наоборот, погружение в прошлое продвигается государством в виде напяливания национальной одежды и гордость не пойми на чём основанная (только на внешних отличиях в одежде и в языке) с национальным сознанием вывернутым до невозможности, а по сути такой же мрак как и везде - безработица и копеечная оплата труда.
теж багацько ініціаторів !
Одне питання А де ж Дівчата у вашій команді ?