- 3345
Біг як спосіб встигати більше: історія дизайнера з Дніпра
Спочатку він записався на забіг у 10 км, а потім почав бігати. Для 30-річного дніпровського дизайнера Антона Полякова біг став хобі, що змінило його пріоритети у житті, розпорядок дня і покращило самопочуття.

Перше знайомство з бігом у Антона було традиційно у школі. Саме той досвід сформував у нього уявлення, що біг — це фізично важко, та створив зручну відмовку «я б хотів колись почати серйозно бігати, але не обіцяю, що почну».
Сьогодні для Антона встати о 7 ранку, пробігти 5 км — це справа звична. Хлопець каже, завдяки бігу є мотивація зробити свій день довшим, а значить — більше встигнути, зарядитися зранку енергією та впродовж дня зробити більше справ.
6 років тому, коли Антон вперше спробував бігати, справа не пішла, бо не було чіткої цілі та й друзів-бігунів, які б стали для дизайнера прикладом. До занять бігом він повернувся лише на початку березня 2020, коли записався на забіг у 10 км на 10th Work.ua Kyiv Half Marathon.
«У мене була така ідея, що якщо я почну бігати, то я це робитиму зранку, і тоді я прокидатимусь раніше. Біг — як мотиватор вставати раніше та подовжувати свій робочий день. І воно так і вийшло», — розповідає Антон.
Сьогодні хлопець вже не вважає біг чимось суперважким, для нього біг став улюбленою справою, що допомагає бути продуктивним у роботі та житті.
Найбільше у тренуваннях Антону подобається те, що тепер він відчуває свою причетність до чогось більшого, ніж він сам.
«О сьомій ранку дуже багато бігунів. І всі дуже різні. Але що я помітив: всі вітаються, бажають гарного дня або просто кивають. І це теж гарна мотивація, бо ти відчуваєш себе частиною певного комьюніті», — каже дизайнер.
Бліц-питання для Антона:
1. Де бігаєш у Дніпрі?
Набережна Дніпра: від ресторану «Поплавок» до Монастирського острова або від ресторану до парку «Прибережний».
2. Скільки тренувань на тиждень та які дистанції?
2 тренування на тиждень: 5 км — у будній день, 10 км — у вихідний.
3. На твою думку, що не дає розпочати бігати?
Відсутність мотивації та цілі. Участь у забігові, наприклад, — це дуже гарна мотивація. Якщо зареєструвався, то вже треба тренуватися. Чув, що декому потрібні для старту гарний одяг та взуття. Вважаю, що правильний спецодяг та кросівки, звісно, потрібні, але розпочати можна і без цього.
Незважаючи на те, що забіг у 10 км на 10th Work.ua Kyiv Half Marathon організатори перенесли з весни на осінь 2020, Антон продовжує тренування та радить всім починати бігати. Для того щоб бути здоровим та використовувати свій час ефективно.
1 коментар
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.