- 10693
5-годинний день — реальність: досвід німецької компанії
Бізнесмен Лассе Рейнганс вирішив перевірити ідею, що 5-годинний робочий день буде ефективнішим, ніж усім нам звичний 8-годинний. Work.ua розповідає, що з цього вийшло.

Створивши свою консалтингову фірму Rheingans Digital Enabler, Лассе вирішив, що вона буде працювати інакше. Він надихнувся практикою компанії Power Paddle Boards з Сан-Дієго, яка перейшла на 5-годинний графік у 2015 році.
Тож команда Лассе з 16 осіб взяла участь в експерименті: працювати всього по 5 годин на день. Робочий день починався о 8 ранку і закінчувався о 13:00. Після виходу з офісу ніхто більше не повинен був займатися робочими питаннями.
Підприємець вважає, що постійний стан «на зв’язку» погіршує якість життя. Це стирає межі робочого дня, тому ранок, вечір і вихідні перестали бути часом відпочинку. Під час експерименту скоротився не просто час, який співробітники проводять в офісі, скоротився час, який вони проводять за роботою. При цьому зарплата і кількість днів відпустки залишилися на тому самому рівні.
Що ж ще впровадив Рейнганс:
- наради не повинні тривати довше 15 хвилин;
- електронна пошта перевіряється два рази на день;
- доступ до соціальних мереж заблокований;
- телефони співробітники залишають у гардеробній.
Це може здатися досить суворими обмеженнями, але саме вони дозволили підвищити продуктивність роботи. Співробітники менше відволікаються на перерви та розмови ні про що.
Лассе вважає, що тільки-но ви приберете відволікаючі фактори та порожню балаканину, п’яти годин вистачатиме для виконання більшості основних завдань, які фактично розвивають компанію.
За рік, який компанія жила за новими правилами, багато співробітників помітили, що почали більше часу приділяти близьким, знову зайнялися хобі, якими вони захоплювалися раніше, і в цілому краще себе почувають.
За словами Рейнганса, рівень якості роботи не постраждав, компанія залишилася прибутковою, тож експеримент вдався.
Дякуємо за натхнення: The New York Times
33 коментарі
Щоб залишити коментар, потрібно увійти.
Так что Зазуляк, думаю, что не Остапчуку нужно с наркотой заканчивать, а посмотреть по сторонам и напрячь извилины, дабы повысить качество своего мировоззрения.
Получается, в каждой семье 5 детей, а всего 7 человек (500 000 х 7 = 3 500 000)
Исходя их ваших данных и простейших математических расчётов, - украинцы плодятся как кролики. Тогда, 3,5 млн. человек иммигрантов в год не проблема, за год нарожают в 5 раз больше. Проблема - куда девать сколько украинцев. Вы же это хотели сказать?
Так получается? Или у них в их рыночной нише нет конкурентов, или им скоро капут настанет. По крайне мере, опыт работы успешных компаний говорит о противоположном тому, что "изобрел" этот Рейнганс.
1. построят себе особняки;
2. приобретут НОВЫЕ машинки
3. ограбят всех, кого смогут
НИЧЕГО хорошего не будет...
Сообщение сосудов подразумевает неравенство в дремучем лесу отсутствия ограничений (законов).
ЯНПОЗЕпшонцы спешат отдать ВСЁ СЕБЕ. У них уже построен коммунизьм. А у нас рабовладение.
Пока они не нажрутся - они никогда не нажрутся. Пока не съедят ВСЁ наше и примутся за ваше. А за кордоном им никто уже не даст просто так. Только в долг - за наш счёт. Под проценты. У них коммунизм и он закончится, когда проценты не зашкалят.
Щодо статті, то це не дивина, коли при розумній організації та менших зусиллях можна отримати більше. На жаль, не завжди працюють такі бізнез закони.