Івент-менеджер

Івент-менеджер займається продумуванням і організацією масових заходів і свят різного рівня складності.

85
вакансій
30 000
середня зарплата

Що робить івент-менеджер

Івент-менеджер — це сполучна ланка між підрядниками та замовниками, які хочуть отримати круту подію. Він розробляє детальний план заходу — його тему, концепцію, таймінг, прораховує бюджет, обирає підрядників.

Івент-менеджер відповідальний за всі етапи від продумування ідеї до демонтажу обладнання. Він веде переговори з замовником, комунікує з підрядниками й тими, хто виступає, іноді доводиться координувати сам захід.

Це дуже мультизадачна професія, тому різноманітних обов’язків більш ніж достатньо.

Скільки отримує івент-менеджер

Івент-менеджер може працювати в компанії та отримувати стабільну зарплату або може бути фрилансером і отримувати гонорари в залежності від рівня складності організації івенту.

30 000 грн

на травень 2025

*за даними 162 вакансій

Розподіл зарплат

15 000 грн
47 000 грн

Зміна середньої зарплати

«Event-менеджер» по Україні

За даними Work.ua — work.ua/stat

Які навички потрібні івент-менеджеру

Івент-менеджер повинен мати організаторські здібності, знати всілякі майданчики для івентів, фірми, які можуть надати різні послуги. А якщо у нього немає, наприклад, машини для виготовлення солодкої вати, то знає, де запитати, щоб її знайти.

Також організатор заходів повинен володіти стресостійкістю, високим рівнем комунікабельності та працездатності.

Ще івент-менеджеру знадобляться:

  • креативність;
  • життєрадісність та енергійність;
  • лідерські якості;
  • вміння вирішувати конфлікти.

Наскільки затребувані івент-менеджери

Все частіше компанії організовують різні заходи PR-акції, тому потреба в хороших координаторах зростає з кожним днем. Що креативніший івент-менеджер і що більша його база перевірених підрядників, то більше він затребуваний.

85
вакансій на сайті

Кількість вакансій

«Event-менеджер» по Україні

За даними Work.ua — work.ua/stat

Де вчитися на івент-менеджера

Зараз у вишах немає такої спеціальності, але щоб грамотно написати сценарій до проведення заходу, краще отримати освіту в сфері PR і пройти спеціалізовані курси івент-менеджменту.

Майбутнім абітурієнтам, які обирають професію та планують, де вчитися, в пригоді стане докладна покрокова інструкція «Вступ» від Education.ua. Скористайтеся нею, щоб розібратися з правилами вступу, підготуватися до іспитів, зрозуміти принцип зарахування, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.


Ще більше інформації про навчальні заклади.

Поділіться цим матеріалом з друзями та знайомими, запостіть його у себе в соціальних мережах, розкажіть про нього родичам, які не можуть визначитися з майбутньою професією. Адже кожен гідний отримати роботу своєї мрії!

Інші професії

Адвокат

Адвокат

Адвокат — це фахівець у галузі права, який представляє в судах інтереси людей та компаній, а також надає інші види правової допомоги клієнтам.

Водій

Водій

Професія водія вельми романтична. Адже більшість часу водій проводить сам на сам з дорогою, своїми думками та «баранкою».