Кажуть, тринадцятка приносить невдачу. Але тільки не у випадку Work.ua. За тринадцятий рік свого існування він встиг чимало і, сподіваємося, зробив щасливішими багато українців завдяки своїм можливостям пошуку нової роботи та персоналу. Але чому тільки сподіваємося? ТАКАМОН, факти кажуть самі за себе.

  • У червні 2018 року Work.ua першим в Україні запустив геопошук роботи. Відтепер шукачі мають можливість знаходити роботу ближче до дому, а роботодавці — отримувати максимально лояльних співробітників.
  • В липні минулого року ми випустили найповнішу суперінструкцію «Як знайти роботу?», яку прочитали майже півмільйона українців.
  • У вересні була оновлена місія Work.ua. Вона стала простішою та глибшою і тепер звучить так: «Надавати найкращий сервіс пошуку роботи, щоб допомагати людям бути щасливішими та розвивати Україну».
  • У жовтні оновився розділ «Статистика зарплат», ми додали зарплату за посадами. Крім того, тепер ми підказуємо роботодавцям, яку зарплату краще вказати у вакансії.
  • 9 листопада Work.ua перейшов на українську як усталену. Бо ми віримо, що зміни в країні починаються з кожного з нас. І саме ми своїми діями формуємо та створюємо майбутнє.
  • Взимку ми перевірили усі номери телефонів шукачів, запустили «Річну підписку».
  • Навесні у Work.ua з’явилася англійська версія сайту, власний Telegram-канал і можливість відгукнутися на вакансію без резюме.
  • Крім того, на тринадцятому році життя Work.ua провів наймасштабнішу національну рекламну кампанію «ТАКАМОН!», що допомагає долати сумніви і додає віри та впевненості — ти зможеш все!
  • За останній рік Work.ua щомісячна відвідуваність сайту досягла 5 мільйонів шукачів, а свої вакансії розміщували понад 80 тисяч українських компаній. Це черговий рекорд за всі роки, що вкотре доводить: Work.ua — сайт пошуку роботи № 1 в Україні!

Тож для Work.ua тринадцятка — то дуже позитивна прикмета. І на честь дня народження вас традиційно чекає подарунок — знижка 26%. Хапайте удачу за хвіст!

Долучайтеся до привітань, якщо вам є, що побажати Work.ua! :)



167 коментарів

Светлана, Пан Курчак, АПГ 22.05.2019, 06:49
Вітаю! Успіхів і не зупинятися! Так тримати! Ви справді професіонали і це відчувають і роботодавців і шукачі!
Вітаю, успіхів!!!
Людмила, Торгово-Промислова Україна, ТОВ 22.05.2019, 07:34
Наша компания пользовалась разными сайтами и службами поиска достойных кандидатов, и прошло не так много времени, как мы поняли, что Work.ua – лучшие!!
Ваша миссия важна и актуальна для нашего общества. От всей души желаю Вам дальнейшего процветания и благополучия, новых, перспективных проектов, ярких свершений, успешной реализаций всех амбициозных идей!
Роман Заруба 22.05.2019, 07:44
З днем народження))) Продовжуйте в тому ж темпі, ви дісно допомагаєте багатьом не померти з голоду, а деяким не залишитися на самоті в компанії☺. Вітаю, і дякую, ви молодці)))
Гайданка Богдана, Перечинський лісохімічний комбінат, ТДВ 22.05.2019, 08:10
Вітаю! Бажаю подальшого розвитку, вдалих проектів та, всім нам, хороших команд!)
Офис менеджер, Fitness Factor 22.05.2019, 08:44
С днем рождения Work.ua, самая лучшая служба поиска кандидатов! Уже давно сотрудничаем с ними и очень рады обслуживанием, менеджер Анна самая лучшая, очень любим вас! Успехов вам !!!
Наталія Георгіївна, Салют, торговый дом 22.05.2019, 08:47
Вітаю! Бажаю творчої наснаги, оптимізму, надійних партнерів,тільки розвитку та досягнення нових висот!)
Менеджер, GoldMaster 22.05.2019, 08:54
Вітаю з днем народження! Це свято завжди приємне. Бажаю і надалі росту, творчих проектів, амбітних планів, лідерських позицій,а колективу гордості за свою компанію.
Игорь Лысенко, 1000Geeks 22.05.2019, 08:57
С Днем Рождения!
Процветания Вам и Вашим клиентам : )))
Климюк Анна, БаДМ, ТОВ 22.05.2019, 09:02
С Днем Рождения, WORK.UA! Поздравляю всех, кто трудился над созданием этого ресурса и кто сейчас трудится! Благодаря вашему ресурсу, находят работу сотни тысяч людей, а нам, работодателям, вы значительно упрощаете поиск кандидатов. Спасибо вам за удобный, полезный и эффективный ресурс - WORK.UA. Желаю вам дальнейшего процветания и роста!
Катерина, Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ, ТОВ 22.05.2019, 09:03
Вітаю!
Сил, натхнення та нових звершень :-)
Ирина, Premium Call, Call-Center 22.05.2019, 09:10
Поздравляем руководство и сотрудников с Днём Рождения фирмы, желаем, Вам процветания, стабильности, уверенного движения вперёд, значимых профессиональных достижений и слаженной работы коллектива.
Олександр Кецкало 22.05.2019, 09:10
хотелось бы приложение, как у работа юа.
Анна Копейка 22.05.2019, 09:14
Вітаю з Днем народження! Бажаю здоров'я, щастя, удачі, конструктивного та радісного спілкування, творчого натхнення на Вашому шляху до нових досягнень. Бажаю, щоб Ваші мрії реалізовувалися з реактивною швидкістю.
Алена Сокур, Радугар, ООО 22.05.2019, 09:17
С Днём Рождения!!!
Спасибо вам, что вы есть :)
Соломаха Єлизавета, Forward Bank 22.05.2019, 09:34
Вітаємо! 13 - це тільки початок Ваших звершень! Нехай кожного року список ваших здобутків росте:)
Ирина Александровна, WKS Fertighaus 22.05.2019, 09:36
Поздравляем Вас!!!
Kseniia Vesnovska, Пасинчук А.В., ФЛП 22.05.2019, 09:36
Вітання!!!
Бажаємо досягато грандіозних висот!!!
УРААААААААААААА!!!
Наталія, Крок, Укрпромкомпанія, ТОВ 22.05.2019, 09:36
Вітаю!!! Успіхів і достойних перемог!!!
Инна Петровна, Полтава-Авто, ПРАТ 22.05.2019, 09:36
Поздравляю с Днем рождения!
Новых свершений, успеха, процветания и роста, вдохновения и всегда отличного настроения!
Наталія Романівна, Львівський міський центр зайнятості 22.05.2019, 09:38
Прийміть наші щирі привітання!!! Успіхів Вам в роботі, нових звершень, хороших клієнтів! Дякуємо за співпрацю та можливість працювати на платформі work.ua. Ви найкращі!
Світлана, Дафми, ООО 22.05.2019, 09:38
З Днем народження! Довголіття, бути першими та кращими, бути необхідними. Ви на вірному шляху.
Vlad Tega 22.05.2019, 09:39
З Днем народження! Бажаю вам щастя, успіхів, і всього найкращого!
Киев, Навигатор®, межрегиональная рекрутинговая компания 22.05.2019, 09:39
Поздравляем!!! Всего только самого лучшего впереди!!!
Олексій Захарченко 22.05.2019, 09:39
Вітаю з днем народження!!!
Катерина, Проскурівський забудовник, ТОВ 22.05.2019, 09:41
Вітаємо! Успіхів і процвітань!
Игорь Шарыгин, Il Molino 22.05.2019, 09:42
С днем рождения любимый ресурс поиска и подбора персонала!!! Успехов Вам, достижения новых целей и процветания.
Сергій Олександрович, Старгород, мережа пивоварень-ресторанів 22.05.2019, 09:44
Поздравляю, успехов и процветания!
Юлія Градінович, Акварель 22.05.2019, 09:45
Вітаємо!!! Бажаємо процвітання і високих досягнень!
Володимир Мусевич 22.05.2019, 09:46
Вітаю! :)
Александр Михайлович, Спецпрофиль, ТВК 22.05.2019, 09:47
С тринадцатилетием ДОРОГИЕ МОИ. Удачи в вжизни личной и безналичной. Целую и обнимаю ВАШ прекрасный коллектив и НАШУ ИННОЧКУ.
Коллектив ООО ТПК "Спецпрофиль"
Клещёва Елизавета, Дом мебели 22.05.2019, 09:49
С Днём Рождения! Благодарим за плодотворное сотрудничество. Желаем Вам новых побед и дальнейшего процветания!
Вильховая Елена, Гипропром Строй 22.05.2019, 09:52
С Днём Рождения! Вы лучшие! Так держать!
Софія, Вердикт 22.05.2019, 09:53
Вітаємо!!))) Ви найкращі, працювати з Вами одне задоволення!! Бажаємо Вам підкорювати ще більші вершини, процвітання ще багато багато років!!!
Колектив компанії просто чудовий, дякуємо за співпрацю!!
Колектив КК "Вердикт"
Феденко Ирина, Одесская общеобразовательная школа №1 І-ІІІ ступеней (Малиновский район) 22.05.2019, 09:58
Вітаємо!!! Ваш дружний і згуртований колектив вже 13 років працює успішно і плідно, підкоряючи все нові вершини. Одеська загальноосвітня
школа#1 хоче побажати вам подальших успіхів і процвітання вашої компанії.
Наталия Павловна, Территориальный центр социального обслуживания Киевского района г. Одесса 22.05.2019, 10:03
Work.ua — сайт пошуку роботи № 1 в Україні!
І в цьому наша установа переконалась на практиці. Ви наші надійні помічники у пошуку кваліфікованих - профільних працівників. Бажаємо успіхів, натхнення та процвітання! З великою подякою - Наталія, кадровик Територіального центру социального обслуговування Київського району міста Одеси.
Шевченко Віта Олексіївна, Слобожанський миловар, ТОВ 22.05.2019, 10:03
Вітаю!
Дорогі друзі, за роки спільної роботи ви стали для нашого підприємства рідними і близькими людьми. А весь Ваш колектив - це одна велика дружна сім`я. Я вдячна вам за клопітку роботу, стійкість духу і витримку. Завдяки вашій величезній праці, корабель нашої фірми успішно рухається по хвилях великого бізнесу. Йому не зашкодять шторми і бурі, оскільки ваш згуртований екіпаж зможе встояти перед найсильнішою стихією.

Я бажаю вам завжди з радістю приходити на роботу, отримувати задоволення від нашої спільної справи, горою стояти один за одного. Здоров`я вам. Нехай у ваших родинах панують щастя і добробут, а кожен день дарує нові позитивні емоції.
Котуля Юлия, Prostor 22.05.2019, 10:06
успехов в работе!
Максим, Граффити, оптовая торговая компания 22.05.2019, 10:07
З днем народження, бажаю успішних проектів, та залишатися на лідируючих позиціях в пошуку працівників
Кушнір Олег, Гермес, ТОВ 22.05.2019, 10:09
Вітаня, багато клієнтів
Ivan Constantinovnov, Amstek ltd 22.05.2019, 10:10
С Днём рождения
Work.ua .
Так держать .
Успехов Вам в развитии .
Стехній Наталя, Барком, корпорація 22.05.2019, 10:11
З Днем Народження! Успішного втілення нових проектів.
Екатерина, Астра, ООО 22.05.2019, 10:11
Поздравляем!
Вы вложили все старания,
Чтоб компания росла!
Вам желаем процветания,
Чтобы фирма лишь цвела!

Пусть доходы ввысь стремятся,
Пусть идут клиенты к вам!
Конкуренты пусть боятся,
Ведь они вам по зубам!

Желаем Вам Бесконечной перспективы!
С Днем Рождения!)
Наталия Бринза, WebHome 22.05.2019, 10:13
Наши вітання до Дня народження! Бажаємо досягнення всіх бажаних рубежів!
Володимир Медвідь, Платі Юкрейн Лімітед 22.05.2019, 10:13
Вітаю всю команду Work.ua - з Днем народження!
Бажаю Вам удачі та розвитку!
Маргарита Борисовна, Инвитро, независимая лаборатория 22.05.2019, 10:14
Прийміть привітання від НЕЗАЛЕЖНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ІНВІТРО. Ми вже більше 9 років разом з вами і дуже задоволені таким надійним партнерством та роботою регіонального менеджеру Дарини Сидоренко.

Бажаємо вам наснаги, творчого натхнення, досягнення нових амбіційних цілей та розвитку.)))

Вдячні та з великим задоволенням користуємося вашої акційною пропозицією кожного року. Приємно, в що такі традиційні свята ви також дбаєте і про клієнтів. Вітаємо!
Иващенко Ольга, Эксполайт 22.05.2019, 10:16
Поздравляю!!! Команда Work.ua - вы крутые!!!
Лариса Сергеевна, ЮБиСи Промо, НПО, OOO 22.05.2019, 10:18
Work.ua, щиро вітаю Вашу команду з днем народження! Бажаю успіху та дякую за успішну співпрацю з роботодавцями!
Ирина, Медицинский центр здоровья 22.05.2019, 10:19
Приєднуюсь до привітань з Днем народження!
Бажаю подальшого процвітання,вдячних клієнтів,легких грошей та незабутнього відпочинку всій команді ,яких об"єднує таке знайоме Work.ua )))
Светлана Рокитенец, Глобал Эстейтс 22.05.2019, 10:19
Вітаємо Вашу Команду!!! Успіхів та Великих винагород за Вашу плідну працю.
Сиротюк Наталія, Купава Маркет, ТОВ 22.05.2019, 10:19
Вітаємо!!! Нових звершень, нехай Ваш високий професіоналізм триває довгі роки, успіхів, радості і допомоги у пошуку гідних кандидатів та досягнення все нового і нового.
Роман Борейша 22.05.2019, 10:20
Поздравляю с Днем Рождения, желаю расти и дальше. Так держать, не останивливаться на достигнутом и никогда не сдаваться !
Петренко Ольга Петрівна, Keymakr 22.05.2019, 10:21
Поздравляю Всю команду Work.ua
Светлана Столовая, Комфорт-Таун, ООО 22.05.2019, 10:25
З днем народження, любі WORKівці! Ваш день народження - це і наш День народження. Адже ми робимо спільну справу - надаємо роботу нашим кандидатам. Успіхів на довгі роки!!!
Касьянова Елена Викторовна, Арсенал, ПК, ООО 22.05.2019, 10:27
Успехов !!!
Юлия Жирнякова, Геланова Н.А., ФЛП 22.05.2019, 10:27
Поздравляю!!! Команда Work.ua. Успехов и процветания!
Наталья Сергеевна, Паркинг+, ООО 22.05.2019, 10:27
С Днём Рождения! Желаю ещё много-много лет уверенной деятельности, целеустремлённости к успеху, высокой репутации и безупречного качества.
Иванна, Londonskaya Hotel 22.05.2019, 10:28
Благодарим сайт Work.ua за лояльность и лучшие условия размещения.
Поздравляем,спасибо, что Вы есть!
Елена, Версия-Люкс, ООО 22.05.2019, 10:32
С Днем Рождения, WORK.UA! Поздравляю всех,и каждого в отдельности. WORK.UA развивайтесь, покоряйте ноые высоты. Публикуйте новые интересные статьи. Помогайте работодателям и соискателям. Вам креативных сотрудников, любящих своё дело и пусть ваша работа приносит вам удовольствие и материальные блага.
Ольга Молчанова, Системи для бізнесу, ТОВ 22.05.2019, 10:33
Поздравляем! Успехов вам и процветания, довольных клиентов и новых проектов! :)
Калинчик Ольга Александровна, Научно-исследовательский институт микробиологии и вирусологии им. Д.К. Заболотного 22.05.2019, 10:37
Давно та з успіхом користуємося послугами сайту. Процвітання та успіхів колективу, нових ідей та звершення задуманих планів.
З Днем народження!
Грущинський Ярослав, Нове місто, ТОВ 22.05.2019, 10:41
Будівельна компанія "Нове місто" дякує за співпрацю, бажає здійснення нереальних планів та процвітання. особлива подяка Катерині Акоп"ян
Мельников Олександр., Мельников А.А., ФЛП 22.05.2019, 10:44
Вітаю!
Мельников Олександр., Мельников А.А., ФЛП 22.05.2019, 10:44
Успіхів та руху вперед!
Виталий Маслик 22.05.2019, 10:48
С юбилеем WORK.UA.
желаю всему,коллективу здоровья счастья удачи,процветания, новых проектов.чистых высот.с,ув.Виталий
Татьяна Пикуш, Метрополия 22.05.2019, 10:48
Вітаю!
Ви найкращі!
Виктория, Автоключ 22.05.2019, 10:49
З Днем Народження! Наснаги, креативу, нових звершень та перемог! Ви класнi :) !!!
Андрій Васильович, Рошен-Полісся, ТОВ 22.05.2019, 10:49
З Днем народження!!!
Досягнення поставлених цілей!!!
Осадчая Алина, Единый Межрегиональный Центр 22.05.2019, 10:50
Примите наши поздравления! С днем рождения!
Валерия Шинкаренко, Экспосервис-Групп, ООО 22.05.2019, 10:50
С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ WORK.UA !!!
Будьте сильными, успешными, первыми. Благополучия и процветания дорогой команде WORK.UA
Тимченко Светлана Алексеевна, Гринстоун Протеин, ООО 22.05.2019, 11:03
З Днем Народження!
Бажаю команді сату Ворк.юа творчих успіхів, удачі, нових досягнень, а нам, Роботодавцям - достойний персонал та подальшої плідної праці.
Дякую Вам за Вашу роботу та прагнення розвитку і вдосконалення!
Виктория, Пивная Лавка, сеть магазинов 22.05.2019, 11:09
З Днем народження"
Нових мрій, цілей, планів та їх досягнення!
Дякую за допомогу в роботі.
Успіхів та натхнення завжди!
Валенсія Консалт, Valencia consult (Валенсія консалт) 22.05.2019, 11:10
З Днем Народження WORK.UA! Вітаємо всю Вашу команду!
Владислав Черный, СМ Техник, ООО 22.05.2019, 11:15
Добрый день!
Поздравляем с Днем рождения!
Желаем Успехов, Благополучия и долгих лет жизни.
Вы нужны людям и это хороше, когда нуждающемуся, есть на кого опереться.
Виталий Князь 22.05.2019, 11:18
Вiтаю!Бажаю творчого натхнення,та успiхiв!
Алла, Черноморка, гастролавка 22.05.2019, 11:19
С Новым годом, work.ua! :)
Успехов и процветания!!!
Виктория, Фим 22.05.2019, 11:21
Здравствуйте Work.ua!
Поздравляем Вас с Днём Рождения !
Желаем развиваться ,стремиться к покорению новых высот и вдохновения всей команде Work.ua!
P.S.Спасибо за плодотворное сотрудничество
Мы в Вас верим !!!
Ирина Александровна, Новокаховский завод плавленых сыров, ПАО 22.05.2019, 11:22
ПАТ Новокаховський завод плавлених сирів вітає колектив work.ua з Днем народження та бажає вам творчого натхнення , успіхів у роботі та процвітання. Дякуємо вам за хорошу роботу та співпрацю.
Ольга Даць, Аккорд-тур 22.05.2019, 11:25
Work.ua З днем народження! Успіху Вам і процвітання !!!
Наталья, Авикон, обслуживающая компания 22.05.2019, 11:34
З Днем народження!))) Дякуємо вам за хорошу роботу та співпрацю)
Владислава, Все про бухгалтерський облік, редакція газети 22.05.2019, 11:35
Редакция газеты "Всё о бухгалтерском учёте" поздравляет коллектив work.ua с тринадцатым днём рождения! Желаем Вам стремительного развития, достижения новых целей и надёжных клиентов!

Благодарим за плодотворное сотрудничество!
Наталья Дидовец 22.05.2019, 11:39
С днем рождения!:)))
Один из ТОП сайтов по поиску работы.
Удобный и красивый интерфейс.
Не раз помогал в поиске работы в хороших компаниях!
Спасибо за работу!
Успехов и дальнейшего развития!
:)
Екатерина Пшеничная, Zakupka.com 22.05.2019, 11:40
Благодарим Вас, за ваш труд! Поздравляем с Днем Рождения! Процветания вам и больше клиентов!
Виктория Гарник, Альфа-Гарант, ОДО страховая компания 22.05.2019, 11:42
Вітаю! Успіхів і процвітання!
Галина Владимировна, Фарм-Союз 22.05.2019, 11:45
З Днем Народження!
Успіхів, процвітання, вдячних клієнтів !
Дякуємо компанії яка завжди в тренді!
Наталия, Музыкант.укр, магазин 22.05.2019, 11:46
Поздравляем с Днем Рождения!!! Желаем всему коллективу дальнейших успехов и развития, взаимопонимания и доверия клиентов! Марине, отдельное спасибо за поддержку и сотрудничество!
Ганна Зінченко, VD MAIS 22.05.2019, 11:51
З Днем народження! Успіхів і процвітання. Дякую за співпрацю.
Сергей, Za Kordon легко 22.05.2019, 11:55
Процветания и новых свершений! Отдельные поздравления нашему личному менеджеру Анне Танцюре! Без нее мы как без рук)))
Милана, МФК, ВП, ТОВ 22.05.2019, 11:58
Наша компанія щиро вітає Work.ua з днем народження!))) Дякуємо за вашу цінну для нас, роботодавців, діяльність, за професіоналізм вашої команди, за зручність та гарний дизайн сайту. Бажаємо вам довголіття, вірності партнерів, здійснення задуманого та процвітання. Окрема подяка нашому менеджеру Крістіні за допомогу та знання своєї справи))
Оксана, Эврика 22.05.2019, 11:59
Зі святом! Бажаємо у ваші 13 )) успіхів, нових цікавих відкриттів, підкорення нових вершин, вірних друзів, безхмарного життя!
Алена, Косенко А.В., ФЛП 22.05.2019, 12:05
З днем нарождення! Процвітання, успіхів та всього найкращого! Дякуємо за співпрацю!
Виктор, Логистик Украина 22.05.2019, 12:06
Поздравляю! Молодцы! Удачи и процветания!!!
Андрей Притула 22.05.2019, 12:08
С Днем Рожденья!!! Сейчас для работников Золотые времена работодателей много а работников мало!!! Желательно чтобы работодатели выбирали себе кадровиков грамотных . 90 % балбесы балбесами учитесь товарищи!!!
Тетяна Підлубна, Національні інформаційні системи, ДП 22.05.2019, 12:19
З Днем народження, Work.ua!
Колективу бажаємо наснаги й сміливості у своїх прагненнях, звичайного людського щастя і здійснення заповітних мрій та бажань!
Светлана Остренскя, Унмоменто 22.05.2019, 12:25
С Днём Рождения! Благодарим за плодотворное сотрудничество. Желаем Вам новых побед и дальнейшего процветания! Новых проектов ,успехов в развитии и поднятия до новых вершин Вашему ресурсу. С уважением компания "UNMOMENTO"
Елена, Сервисный центр №1 22.05.2019, 12:25
Поздравляю!!! Один из самых лучших сайтов по поиску сотрудников) Сил, вдохновения и процветания)))
Яна Прокопенко 22.05.2019, 12:28
Дякую що ви є!!!З днем народження!терпіння вам,вільного часу на відпочинок та достатку)))
Власенко Ольга Володимирівна, Вінницький обласний центр зайнятості (відділ рекрутингу) 22.05.2019, 12:37
Вітаю!!! Дякую за плідну співпрацю! Бажаю успіхів та процвітання!
Владислав Александрович, Наш Келих 22.05.2019, 12:42
С Днем Рожденья тебя!
С Днем Рожденья тебя!
С Днем Рожденья
С Днем Рожденья
С Днем Рожденья тебя!

Happy birthday to you!
Happy birthday to you!
Happy birthday
Happy birthday
Happy birthday to you!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, Work.ua !!!
Юлия Батченко, Рім-Буд 22.05.2019, 12:47
З Днем Народження! Успіхів, процвітання та вдалих проектів!
Татьяна Мазепа 22.05.2019, 13:25
Work.ua ,с Днём рождения! Успехов Вам , процветания! Желаю держать планку лидеров!
Спасибо Вам за плодотворную работу! :)
Татьяна, Мегастиль 22.05.2019, 13:39
Поздравляю!!! Сил, вдохновения и процветания Вам!Будьте всегда первыми!
Татьяна Николаевна, Спецремтехнология, НПВ, ОДО 22.05.2019, 13:51
Поздравляю! Лучший сайт! Так держать!
Куксенок Алиса, Impel Griffin Group 22.05.2019, 13:58
WORK.ua, поздравляем!!!
Развивайтесь, совершенствуйте себя каждый день, не останавливайтесь.
Спасибо за сотрудничество.
Володимир Васильович, Подільський фермер, мережа продовольчих магазинів 22.05.2019, 14:42
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого дня народження !
Юлія Опанасенко 22.05.2019, 15:05
Work.ua- happy birthday!!!
Ильченко Елена, Форза Груп, ООО 22.05.2019, 15:15
Поздравляю ВАС 13-ти летием!
Желаю высокого и неугасаемого энтузиазма,
больших и светлых перспектив, постоянной и неизменной удачи, грандиозных планов, которые ВАМ непременно удастся реализовать.
Наталия Степаненко 22.05.2019, 15:30
Поздравляю! :)
Нехай і в вас і в нас все буде гаразд! :)
Дереза Юлия, Prostor 22.05.2019, 15:32
Команду Work.ua С Днем Рождения! Желаю такого же продолжения, а также массу новых идей, перспектив и возможностей!!! С уважением, Юлия, менеджер по персоналу!
Марина Сергеевна, Магнетик 22.05.2019, 16:00
От всей души поздравляем команду Work.ua с Днем Рождения!!! Желаем вам успехов, хороших клиентов и реализацию всех новых идей и планов!!! Вы лучшие!!!
Наталия Лопатюк - Начальник Отдела Кадров, Черноморская игрушка, ООО 22.05.2019, 16:03
13 - юний, зухвалий, активний вік!
Так тримати й далі!
З Днем народження, Work.ua!)
Отдел Кадров, Квитень, КФ 22.05.2019, 16:41
З Днем Народження! Вітаємо всю Вашу команду!
Вадим Стрижалко 22.05.2019, 16:44
С Днём рождения!
Спасибо за вашу работу!
Дальнейшего успешного развития на благо всём!
Анастасия Лобода 22.05.2019, 16:55
Вітаю всю Вашу команду WORK.UA з днем народження! Дякую за допомогу у роботі. Бажаю наснаги та нових звершень!
Валерий Новиков 22.05.2019, 16:56
Шановні,вітаю !!! Так тримати !Успіху вам !
Марина Ковальчук 22.05.2019, 17:32
Вітання! Ви - молодці :)
Анна Межевская 22.05.2019, 17:36
ВІТАННЯ! Подяка за роботу!!!
Андрей Беженко, Укрниихиммаш 22.05.2019, 17:37
Творчої наснаги! Нових здобутків!
Виталий Витальевич, ОптомПол, ТОВ 22.05.2019, 17:48
Вітаємо!
Тільки вперед до Нових Вершин!
Павел Чернышук 22.05.2019, 17:51
Вітаю!)
Василий Пересадько 22.05.2019, 18:07
Поздравляю! Так держать!
Марія Дребот, Utech 22.05.2019, 18:42
ВІТАЮ! Бажаю успіху і багато клієнтів!
І дякую за хорошу роботу та швидке закривання вакансій!
Ольга Гаврилюк 22.05.2019, 18:55
Щирі вітання, найкращі побажання! Завдяки Вам я, пенсіонер, знайшла віддалену роботу, близьку до фаху, за яким працювала. Окремо вдячна за українську мову. Це був достойний вчинок. Дякую. Всім здоровя та процвітання!
Александр Залозецкий, ФК Октава 22.05.2019, 19:12
Печально всё..
Ксения Цыценкова 22.05.2019, 20:05
Поздравление от соискателя. Если бы не ваш сайт - то как искать работу?! Work - номер один! Дальнейшего развития!
Руслан Закраевский 22.05.2019, 20:29
Вітаю це чудова дата, бажаю подальшого розвитку і побільше добрих справ.
Артём Задауров 22.05.2019, 20:32
С днем рожденья, work.ua ! Хочу пожелать всему вашему коллективу крепкого здоровья, новых идей и их успешных реализаций.
Вячеслав Полянский 22.05.2019, 20:36
Огромное Вам СПАСИБО!!! Я теперь работаю !!!
Ігор Береза 22.05.2019, 20:48
Вітаю!
Всім здоров'я,щастя і всього найкращого.
Ангелина Завальская, Борщ О.В., ФЛП 22.05.2019, 21:20
С днем рождения!
Процветания, развития и еще больше клиентов!
Ольга Гревцова 22.05.2019, 21:31
WORK.UA, с Днем рождения!!! Благодарю вас за полезные и интересные статьи, за творческий подход и помощь в поисках работы!!! Желаю вам дальнейшего развития и процветания!
Ирина Квак 22.05.2019, 22:25
С Днём рождения!
Спасибо за вашу работу!
Желаю вашей команде здоровья, счастья и процветания!!!
Алексей Разумный 22.05.2019, 22:31
С Днем Рождения!!! Вы - лучшие!!! Продолжайте в том же духе, развития Вам и процветания!!!
Руслан Степанюк 23.05.2019, 01:11
Вітаю! Натхнення, усіхів в роботі, швидких результатів у закритті вакансій, всебічної допомоги шукачам роботи на вашому порталі! Щиро дякую за ваш професіоналізм!
Николай, Аркада Метал 23.05.2019, 03:05
Приємно працювати з вами!
Константин Быков 23.05.2019, 07:40
С Днём рождения! Благополучия и процветания.
Анатолий Горпынич 23.05.2019, 07:43
Не вперше звертаюсь за допомогою до вашого сайту. Знаходив роботу собі, та пропонував іншим. Велика подяка Вашому колективу за Вашу роботу. Наснаги, успіхів та всього найкращого. Зі святом Вас, дорогенькі.
Юлия Тумалиева 23.05.2019, 08:36
З днем народження)))
Андрей Афонин 23.05.2019, 08:38
С Днём рождения! Удачи во всём!
Катерина Проскура 23.05.2019, 09:03
З Днем Народження :)
Оксана, Черниговский автозавод 23.05.2019, 09:05
Вітаємо з Днем народження!!! Бажаємо процвітання, наснаги і успіхів у Вашій справі!!!
Литвиненко Татьяна, Оптимус, ООО 23.05.2019, 09:27
Поздравляем Вашу замечательную компанию с Днём Рождения!!! Вчера присутствовали на экскурсии и могу с уверенностью сказать, что вы ОГРОМНЫЕ МОЛОДЦЫ! Желаем Вам новизны, гибкости, креативности, роста, процветания, стойкости и успеха!
Мирослав Пуляк 23.05.2019, 09:31
С праздничком! Вы самый лучший портал по трудоустройству в СНГ, когда речь заходит о работе, первое, что у меня всплывает в мыслях это ВЫ!
Это действительно беззаговорочная победа! у ВАС на сайте все именно так, как должно быть. Спасибо Вам за ВСЕ.
Любовь Деркач 23.05.2019, 09:38
Щиро вітаю! Успіхів Вам і безмежного щастя
Дарія Блозва 23.05.2019, 09:45
Вітаю з Днем народження !!! Здоров"я,щастя,кохання,везіння і хотіння.Всім сміливого кроку до сотого року!!!
Панкова Лариса Миколаївна, Water Design 23.05.2019, 09:58
Všechno nejlepší k 13 narozeninám! Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, mnoha pracovních i osobních úspěchů! Těšíme se na další dobrou spolupráci. Water Design Group
Константин Фёдоров, Спрут, охранный холдинг, ООО 23.05.2019, 10:43
С огромным удовольствием поздравляю с ДНЁМ РОЖДЕНИЯ!!! Вы лучшие и на Вас равнение.
Удачи! Безусловного прогресса, новаций, здоровья и активного долголетия!
Евгений Шевель 23.05.2019, 11:53
З днем народження Вас!
Щиро бажаю всьому колективу та кожному його працівнику: здоров'я та щастя, благополуччя та достатку, наснаги та натхнення, здобутків та звитяги, креативної творчості та здійснення задумок і мрій, вдачі та успіхів – в усьому та завжди! Вітаю!!! :)
Оксана Орел 23.05.2019, 14:25
Вітаю! Розвитку та наснаги!!! Дякую окремо за громадянську позицію:)
Інесса Якубовська, Tischlerei Kirchmair 23.05.2019, 14:59
Щирі вітння ! Наснаги і натхнення, творчого підходу до задач і нових перемог !
Анна Павлович, Wezom, IT-компания 23.05.2019, 17:07
Компания Wezom присоединяется ко всем поздравлениям! Желаем развиваться и двигаться вперед укрепляя позиции на рынке!
Спасибо Вашей команде за отличную работу и помощь в подборе персонала!
Леся Сіщук 23.05.2019, 17:41
ви просто супер!
Вадим Роговой 23.05.2019, 18:48
З Днем народження! Гарний сервіс !
Катерина Магур, Мірничий, геодезично-землевпорядна група, ТОВ 23.05.2019, 23:26
Вітаємо!! Ми раді, що ви є!
Андрей Высокин 24.05.2019, 00:16
С Днём рождения!
Спасибо за ваш сервис!
Всего вам самого наилучшего!
Віктор, Євровід плюс 24.05.2019, 00:58
Вітаємооо
Ольга Войтович 24.05.2019, 08:36
Поздравляю! Благодаря вам я нашла работу, спасибо!
Елена, Lisod 24.05.2019, 10:09
С Днём рождения! Удачи во всём!
Спасибо нашему менеджеру Олегу на многолетнее сотрудничество, готовность оказать помощь в любую минуту.
Маргарита Миколаївна, Техпоставка, ООО 24.05.2019, 10:21
Наше предприятие присоединяется к вышеперечисленным поздравлениям! Желаем благодарных клиентов, счастья и процветания сотрудникам сайта! Особая благодарность и наилучшие пожелания нашему куратору Олегу Курбатову!.
Ігор Глух 24.05.2019, 11:55
Вітаю з такою датою !!! З Днем Народження !!! ВИ НАЙКРАЩІ !!!
Анна Ляшенко, Столичне (Этажи) 24.05.2019, 14:07
С Днем Рождения!))) Лояльных вам клиентов, процветания и масштабности во всем)))
Николай Абдулгалимов 24.05.2019, 14:47
Поздравляю! Отличная компания, дальнейших успехов вам, всех благ☺
Янчук Олександр, Квід Ком 24.05.2019, 18:58
З Днем Народження Work!!!Тримайте рівень.Бюдьте найкращими та особливими!!!Ура!!!Тарас Кобець-удачі та зросту)))
Наталія Володимирівна, Бориспіль, міжнародний аеропорт, ДП 26.05.2019, 09:44
Вітаю з Днем народження! Бажаю успіхів та яскравих перемог!
Александр Черепов 26.05.2019, 10:33
Поздравляю!!! Успехов и процветания!!!
Юрий Иванов 26.05.2019, 16:24
Дякую вам. Ви дуже багато для мене зробили. Вітаю вас з 13 річчам , бажаю Вам успіхів та процвітання.
Оксана Васильева, Техпром, ТП 31.05.2019, 12:48
С днем рождения, Work.ua ! Успехов в развитии !
Николай Дяченко 01.06.2019, 13:32
С днем рождения! Харошой компании Удачного Плаванья. УДАЧИ