• 31 липня 2019
  • 5984

Скільки додаткових вихідних чекають на українців у серпні

У серпні Україна святкує важливе державне свято — День незалежності. Тому один з вікендів цього місяця буде довшим, ніж решта. Дізнайтеся, який саме і на скільки днів.

День незалежності України щорічно святкують 24 серпня. У 2019 році ця дата припадає на суботу, тому, відповідно до законодавства нашої країни, вихідний перенесуть на понеділок, 26 серпня.

Тож цього місяця українці отримають один додатковий день для відпочинку, а передостанній вікенд літа буде триденним — триватиме з 24 по 26 серпня.

І відпрацьовувати нічого не треба. Все, що потрібно від українців у ці вихідні, — насолодитися останніми літніми днями і весело відсвяткувати 28-му річницю незалежності.


Читайте також

15 коментарів

Анна Гриненко 06.08.2019, 19:59
Спасибо,мне понравилось, очень удобно, просмотреть можно и выстроить планы
Наталия Николаец 06.08.2019, 20:25
Спасибо))
Николай Попов 06.08.2019, 20:37
Хто перекладав переше речення ? "Відмічає" то ,мабуть, десь у росії...Україна святкує та відзначає...
Олександра Лєтова, контент-менеджер Work.ua 07.08.2019, 10:39
Дякуємо, виправили!
Марина Айвазян 06.08.2019, 21:18
Не заставить народ на украинском разговаривать, все делают ошибки в украинском, даже в паспортном столе, потому что нет такого языка.
Максим Жукарин 06.08.2019, 22:40
Марина, а может уедете в свою Россию и там будете себе жить? А не видеть тут и о языке государства рассказывать
Sergey Ivanov 07.08.2019, 11:41
айвазян )) ты исконно русский человек я так понимаю ?
Марина Айвазян 07.08.2019, 14:10
Нет, Ivanov, у меня русские и украинские корни.
Леонид Воснюк 06.08.2019, 21:35
Это будет не выходные у большинства, а картошка в селе у родителей
Дмитрий Бердников 07.08.2019, 00:10
вообще не влияет при 6-ти дневке, бесполезная информация
Sergey Ivanov 07.08.2019, 11:39
ну ты и [образа видалена модератором Work.ua] ))
Виктор Шапарь 07.08.2019, 07:31
Максим Жукарин, Вы, явно, мягко говоря ... вам что, не хватило этих пяти лет, чтобы понять, что Вы для власти быдло?
Аліна Журавльова 07.08.2019, 08:25
Вибачте, але не свято перенесуть, а вихідний день). Свято залишиться 24 серпня).
Олександра Лєтова, контент-менеджер Work.ua 07.08.2019, 10:39
Дякуємо, виправили!
Андрий Олейник 08.08.2019, 08:37
Так каждое лето.И побольше выходных. Можит работа стала бы результативней. А то собераются и начинают сомневатся.