Резюме від 6 листопада 2018 PRO

Байда Роман Павлович

Sales manager, 10 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
33 роки
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Самозайнятий

з 03.2017 по нині (1 рік 8 місяців)
Самозайнятий, Львів (Продажі,туризм)

Фінансовий консультант

з 05.2015 по 03.2017 (1 рік 10 місяців)
Ломбард "Благо", Львів (Ломбард)

Експертна оцінка виробів з дорогоцінних металів та техніки, надання консультацій щодо продуктів фінансової установи, пошук та залучення нових клієнтів, участь у організації робочого процесу ломбарного відділення, проведення маркетингових досліджень ринку та впровадження нових маркетингових технологій для досягнення високих фінансових показників, розробка та реалізація рекламної продукції, аналіз та пошук шляхів покращення показників дохідності відділення для виконання поставлених фінансових планів

Консультація дистрибюторів та користувачів сайту компанії

з 06.2013 по 03.2015 (1 рік 9 місяців)
ДП "Оріфлейм Косметікс Україна", Львів (Оптова торгівля засобами особистої гігієни)

Обовязки: прийом та відправка онлайн і телефонних замовлень від дистрибюторів по Росії та Україні. Надання консультацій дистрибюторам щодо роботи з сайтом компанії та ознайомлення їх з правилами співпраці з Оріфлейм. Прийом та опрацювання вхідної кореспонденції, робота з претензіями дистрибюторів.

Відділ обслуговування фізичних осіб.

з 09.2011 по 03.2013 (1 рік 6 місяців)
ПрАТ «Київстар», (Телекомуникация, связь)

Консультація абонентів компанії відносно послуг, які надає "Київстар"

Консультант фінансовий

з 03.2008 по 08.2011 (3 роки 5 місяців)
АТ "УкрСиббанк", (банк)

Володію навиками роботи із залучення нових та обслуговування існуючих клієнтів по широкому спектру банківських продуктів. Маю досвід роботи у сфері страхування майна та життя людей (АХА Страхування).
23.03.2008р-15.08.2009р. АКІБ «УкрСиббанк» м. Львів - провідний фахівець з операційної діяльності(відкриття та обслуговування рахунків юридичних та фізичних осіб, робота з переказами).

З 17.09.2009 АТ «УкрСиббанк» м. Львів.- консультант фінансовий (пошук та залучення нових клієнтів фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців: продаж кредитів, платіжних карт, депозитів та поточних рахунків; консультування та обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу: продаж зарплатно-карткових проектів, поточних та депозитних рахунків, еквайрингу, консультування по кредитних продуктах). 01.12.2010-01.07.2011рр – в.о. начальника відділення.


Освіта

Львівський Національний Університет ім. Івана Франка

Факультет Міжнародних відносин, Львів
Вища, з 09.2002 по 07.2007 (4 роки 10 місяців)

Здобув ступінь магістра, захистивши магістерську роботу на тему «Структура ринку праці країн з перехідною економікою. На прикладі пострадянських країн» та бакалаврську роботу на тему «Структура зовнішнього боргу країн з перехідною економікою. На прикладі країн ЦСЄ».


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
впевнений користувач пк
Вмію працювати з інтернет-сайтами
Володію навиками створення спільнот в соціальних мережах та поширення інформації про ці спільноти серед користувачів мереж


Знання мов

  • Англійська — середній
  • Польська — середній

Додаткова інформація

Цілеспрямований, комунікабельний, націлений на фаховий та особистісний розвиток. Стресостійкий. В роботі ціную гідний рівень оплати праці. Захоплююсь фотографією та туризмом.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: