Резюме від 27 червня 2018

Попович Наталія

Директор, юрист, 35 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
38 років
Місто:
Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

юрист керівник

з 02.2000 по нині (18 років 11 місяців)
ЛОДА, ТОВ, Львов (виробництво)


Освіта

ЛНУ ім. І. Франка

Юридичний (правознавство), Львов
Вища, з 09.1997 по 05.2002 (4 роки 8 місяців)

закінчено з відзнакою


Знання мов

Англійська — середній


Додаткова інформація

Львівська обласна державна адміністрація (сектор з реприватизації державного майна). Співпраця з посадовими особами Прокуратури, СБУ, ДПА, ФДМ України. Участь та проведення апаратних нарад, розробка нормативних актів під ЛОДА, ЛОР та Адміністрацію Президента України. Ініціювання судових спорів в інтересах держави, участь у таких. Позасудове врегулювання майнових спорів.
2009 – 2018 рр.- адвокатська діяльність. Супровід діяльності іноземних інвесторів (нерезидентів та резидентів) на території Львівської області (реєстрація діяльності, в тому числі і в митних органах, отримання усіх необхідних дозвільних документів, укладення та супровід підписання угод, в тому числі міжнародних контрактів, проведення та участь у корпоративних нарадах, перемовинах контрагентів тощо). Сфера діяльності клієнтів: агробізнес, виробництво промислових товарів, переробна діяльність. Участь у відведенні земельних ділянок та отриманні дозволів на розробку кар’єрів (Закарпатська область).
2016 – 2018 рр. – співпраця з юридичною особою, предметом діяльності якої є виробництво устаткування у галузі автомобілебудування з використанням давальницької сировини. Повний супровід будівництва нового виробничого підрозділу такої, від аукціону з придбання права оренди земельної ділянки до введення в експлуатацію та експлуатація підрозділу (підготовка та отримання технічних умов, дозволів, розробка тендерних умов та пропозицій, перевірка контрагентів на відповідність заявленій інформації (ЄДРПОУ, НБУ, суди, правоохоронні органи тощо). Розробка та укладення договорів генпідряду та субпідряду. Укладення угод з усіма постачальними організаціями (газ, електропостачання, водопостачання та водовідведення). Супровід будівництва – проведення будівельних нарад, участь у таких, комунікація сторін будівництва (замовник, генпідрядник, підрядники, технагляд, ГАП, ГІП тощо). Надання інших юридичних послуг, в тому числі розробка внутрішніх нормативних актів та положень, статутних документів, представництво інтересів в судах в порядку адміністративного, господарського судочинства.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: